Aktuality

BANDI ďakuje zdravotníkom, policajtom, hasičom a ďalším zložkám IZS a ako darček im venuje zľavu 50 %

Náročná a riziková práca všetkých členov záchranných zložiek, ktorí za nás denne v práci nasadzujú svoje zdravie a životy, býva často nedocenená. BANDI si ich prácu veľmi váži. Preto im prináša ako formu poďakovania zľavu 50 % na značkovú pánsku módu BANDI.

BANDI ďakuje zdravotníkom, policajtom, hasičom a ďalším zložkám IZS a ako darček im venuje zľavu 50 %
BANDI ďakuje zdravotníkom, policajtom, hasičom a ďalším zložkám IZS a ako darček im venuje zľavu 50 %

Prečo BANDI odmeňuje záchranné zložky

„Policajti, hasiči, zdravotníci a príslušníci väzenskej služby pri výkone svojej profesie za nás všetkých denne nasadzujú svoje zdravie a životy. Bohužiaľ sú oproti iným profesiám často nedocenení. V BANDI na to nezabúdame a vážime si ich prácu, pri ktorej chránia a zachraňujú zdravie a životy nás všetkých aj našich blízkych,“ vysvetľuje majiteľ značky Andrej Bandi Vámoš.

Je úplne v poriadku, že si športovec na olympiáde vybehá medailu a k tomu odmenu v podobe tisícok eur. Nie je však v poriadku, že si policajt odpracuje 10 rokov v službe a také peniaze nikdy neuvidí. Často nedostane ani tú medailu. Aj keď by sa mohlo zdať, že práca policajta je rovnaká, ako akákoľvek iná práca, nie je to tak. Väčšina z nás neodchádza z domu od rodiny do práce s vedomím, že sa môže zraniť alebo že sa domov vôbec nevráti. Paradoxne sú to práve policajti, hasiči, zdravotníci a záchranári, ktorých nedoceňujeme.“

Od 12. 11. do 22. 12. 2020 nakúpia so zľavou 50 % zamestnanci vo výkone služby Polície SR, mestskej polície, Hasičského a záchranného zboru Slovenska, zdravotnej záchrannej služby, vodnej záchrannej služby, horskej služby, ZVJS a zdravotníci. Všetci vyššie spomenutí si kúpia v značkových predajniach Pánske obleky BANDI spoločenskú aj voľnočasovú módu exkluzívne za polovičné ceny.

So zľavou 50 % sa príslušníci záchranných zložiek môžu elegantne obliecť k vianočnému stolu alebo jednoducho urobiť radosť pod stromček sebe a svojim blízkym. BANDI verí, že tento darček urobí všetkým obdarovaným radosť a rozžiari úsmevy na ich tvárach. A to nielen úsmevy mužov, ale tiež žien. Veď ktorá žena by si neželala mať vedľa seba na plese či pri štedrovečernej večeri krásne oblečeného a upraveného gentlemana?

Príklad zľavy:

Pôvodná cena pánskeho obleku: 295,62 €
Akčná cena obleku so zľavou 50 %: 147,81 €
Ušetríte: 147,81 €

Ak by ste si kupovali celý outfit na spoločenské udalosti, teda pánsky oblek s košeľou a kravatou, bežne by ste zaplatili 439,98 €. S využitím tejto špeciálnej zľavy však zaplatíte len polovicu ceny, teda 219,99 €. A to sa vám rozhodne oplatí.

Čo všetko si v zľave môžete kúpiť?

O polovicu lacnejšie nakúpite všetok nezľavnený tovar. Vzhľadom k širokej ponuke sa nemusíte obávať, že by ste si nemali z čoho vyberať. Práve naopak! Vďaka bohatému zásobeniu v predajni módnej značky Pánske obleky BANDI si môžete vyberať z viac ako 20 modelov elegantných oblekov, desiatok modelov pohodlných košieľ, jedinečných kravát alebo motýlikov. V ponuke nájdete tiež štýlové voľnočasové saká, hrejivé elegantné svetre, teplé vlnené kabáty alebo koženú, ručne vyrábanú obuv. Navyše všetko zoženiete v rôznych veľkostiach a strihoch, takže obliecť sa od hlavy až po päty môže skutočne každý. Pozrite sa na príklady oblečenia, ktoré kúpite so zľavou.

Modrý kombinovateľný oblek Edenio – vždy vám sadne ako šitý na mieru

Kombinácia obleku a kravaty s diagonálnymi pruhmi je ideálnou voľbou do práce
Kombinácia obleku a kravaty s diagonálnymi pruhmi je ideálnou voľbou do práce

Hľadáte oblek, ktorý využijete na pracovné príležitosti aj na spoločenské udalosti, ako je svadba alebo ples? Potom je pre vás tmavomodrý oblek dokonalou voľbou. Vďaka tomu, že je kombinovateľný, si vyberiete zvlášť veľkosť saka aj nohavíc. Budete tak mať istotu, že vám sadne ako šitý na mieru. Oblek  navyše zakúpite hneď v troch strihoch. Zoštíhlený strih SLIM FIT je ideálnou voľbou pre štíhlych mužov, ktorí si potrpia na moderný vzhľad. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT dopraje mužom štandardnej postavy viac voľnosti v pohybe. Rovný strih COMFORT FIT zase ocenia muži s väčšími ramenami či stehnami, ktorí sa v ňom budú cítiť vždy pohodlne.

Pôvodná cena obleku: 318,50 €
Akčná cena len pre zdravotnícke profesie: 159,25 €
Ušetríte: 159,25 €

Tmavohnedé pánske sako Tenere – tip pre mužov, ktorí chcú vyzerať skvele aj vo voľnom čase

Moderné hnedé sako vám dodá na originalite
Moderné hnedé sako vám dodá na originalite

Myslíte si, že vo voľnom čase sa budete cítiť pohodlne iba v mikine a džínsach? Ak si správne zvolíte sako a nohavice, môžete použiť nielen košeľu, ale aj tričko alebo jemný sveter z úpletu. Nielenže sa budete cítiť uvoľnene, ale ľahko sa oblečením prispôsobíte aj počasiu. V saku módnej tmavohnedej farby zapôsobíte perfektným dojmom napríklad na rodinnom stretnutí.

Pôvodná cena saka: 222,68 €
Akčná cena len pre zdravotnícke profesie: 111,34 €
Ušetríte: 111,34 €

Biela pánska košeľa SILVIO Bianco – biela košeľa je základom šatníka každého muža

V bielej košeli budete vyzerať vždy ako dokonalý elegán
V bielej košeli budete vyzerať vždy ako dokonalý elegán

Nech sa chystáte na akúkoľvek udalosť, bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. Táto farba košele je pre vás zárukou, že budete pôsobiť ako muž, ktorý o seba dbá a je poriadkumilovný. Skvele sa hodí na svadbu, pracovný večierok alebo oslavu jubilea s rodinou. Zoštíhlený strih košele Silvio navyše dokonale zvýrazní vašu mužnú postavu.

Pôvodná cena košele: 65,18 €
Akčná cena len pre zdravotnícke profesie: 32,59 €
Ušetríte: 32,59 €

Prečo je niektorý tovar v akcii ?

Súčasne s nezľavneným tovarom v predajni nájdete aj produkty, ktoré sú v akcii alebo vo výpredaji a na ktoré sa už vaša zľava nevzťahuje. Tovar, ktorý je v akcii, je určený zákazníkom, ktorých sa špeciálna akcia netýka. Vďaka tomu výhodne nakúpia napríklad manažéri outfit do práce, alebo maminky oblečenie pre svojich synov, ktorí sa tiež potrebujú obliecť na rôzne spoločenské aj školské príležitosti.

Ako sa preukázať, aby ste zľavu získali

Hasič – služobný preukaz Hasičského a záchranného zboru Slovenskej republiky s fotografiou.

Policajt SR – služobný preukaz zamestnanca Polície Slovenskej republiky, ktorý je v služobnom pomere, s fotografiou a identifikačným číslom.

Mestský policajt – preukaz zamestnanca mestskej polície, ktorý vykonáva povolanie strážnika, s fotografiou a identifikačným číslom.

Záchranár – písomné potvrdenie o zamestnaní v zdravotnej záchrannej službe s pečiatkou a podpisom zamestnávateľa. Osobné údaje z potvrdenia budú kontrolované s občianskym preukazom.

Príslušník ZVJS – služobný preukaz zamestnanca, ktorý je v služobnom pomere, s fotografiou a identifikačným číslom.

Vodná záchranná služba a horská služba – služobný preukaz zamestnanca s fotografiou.

Zdravotníci – potvrdenie o zamestnaní v zdravotníctve, a to buď písomné potvrdenie od zamestnávateľa alebo zamestnanecký preukaz, na ktorom je uvedený názov zdravotníckeho zariadenia, meno a priezvisko zamestnanca.

Podmienky sú stanovené tak, aby sa predišlo zneužitiu tejto jedinečnej akcie. BANDI chce pomôcť tým, ktorí venovali svoj pracovný život pomoci druhým a ocenenie si zaslúžia. Preto bez splnení vyššie uvedených predpokladov pri preukázaní vášho zamestnania nie je možné nárokovať si zľavu.

Podmienky na uplatnenie zľavy

– Zľava 50 % platí na všetok nezľavnený sortiment v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.
– Akcia IZS NEPLATÍ pre nákup v internetovom obchode www.BandiVamos.sk, pretože sa nepreukážete osobne služobným preukazom.
– Zľava sa nevzťahuje na zľavnený tovar a nesčítava sa s žiadnou inou zľavou alebo akciou.
– Akcia sa nedá uplatniť na darčekové šeky a na darčekové krabičky.
– Tovar zakúpený v tejto 50 % zľave je možné vymeniť v kamenných predajniach len do 23. 12 .2020. Tovar sa nedá meniť cez e-shop.
– Akcia IZS platí len pre zamestnancov vo výkone služby Polície SR, Hasičského a záchranného zboru SR, členov zdravotnej záchrannej služby, vodnej záchrannej služby, horskej služby, príslušníkov ZVJS a zdravotníkov.
– Podmienkou na uplatnenie zľavy je registrácia klienta v BANDI. Pri registrácii je nevyhnutné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť veľa ďalších výhod, ktoré Pánske obleky BANDI ponúka. Ak nakúpite oblečenie za viac než 100 €, dostanete vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI Black, vďaka ktorej budete mať zľavu 5 % zľavu na každý nákup mimo tejto akcie a tiež budete môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené len verným klientom s touto kartou.
– Akcia pre IZS platí len v období od 12. novembra do 22. decembra 2020 pre zamestnancov vo výkone služby štátnej Polície SR, mestskej polície, pre zamestnancov Hasičského a záchranného zboru SR, členov zdravotnej záchrannej služby, vodnej záchrannej služby, horskej služby, príslušníkov ZVJS a zdravotníkov.
– Zľavu 50 % získa len klient, ktorý sa preukáže platným originálnym služobným preukazom. Na uniformu či iné doklady bez fotografie, poprípade odznaky, sa nebude brať ohľad. Záchranári a zdravotníci musia predložiť potvrdenie o zamestnaní v zdravotníctve.
– Zľava neplatí pre hasičov podnikových zborov. Podmienkou pre hasičov je služobný pomer a tomu zodpovedajúci služobný preukaz.
– Akciu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si teda pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete pri ďalšom nákupe kúpiť už len jednu košeľu do počtu troch kusov.
– Akcia sa vzťahuje tiež na úpravy oblekov podľa platného cenníka od profesionálnej krajčírky z predajní Pánske obleky BANDI. Ak si teda budete chcieť skrátiť rukávy na saku, dĺžku nohavíc, zúžiť obvod pásu a iné, môžete využiť 50 % zľavy aj na tieto služby. Vďaka upravenému obleku na vašu mieru budete vyzerať dokonale pri rôznych spoločenských udalostiach. Odborní poradcovia v predajni Pánske obleky BANDI vám radi pomôžu s výberom perfektného oblečenia pre vás.
– Zľava platí aj pre ženy, ktoré sú v služobnom pomere, v zamestnaneckom pomere ako záchranár, vodný záchranár a horský záchranár alebo ako strážnik mestskej polície. Môžu prísť samy, alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.
– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok akciu využiť, môže prísť do predajne s kamarátom či rodinným príslušníkom a nakúpiť pre neho. Osoba, ktorá má právo akciu využiť, musí byť fyzicky prítomná pri nákupe a pri platení sa musí preukázať dokladom.
– Akcia sa nedá uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne svoj preukaz alebo iný doklad ďalšej osobe. Nie je možné, aby niekto priniesol služobný preukaz od kolegu alebo napísal informačný e-mail, že sa dostaví syn záchranára a podobne. Zľavu môže uplatniť výlučne klient, ktorý fyzicky predloží svoj služobný preukaz alebo potvrdenie o zamestnaní.

Odpovede na vaše otázky

Pracujem u Polície Slovenskej republiky ako administratívna pracovníčka. Môžem využiť 50 % zľavu IZS?
Žiaľ, toto sa nedá. Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI teraz poskytuje zľavu len policajtom, hasičom, záchranárom, horskej službe a príslušníkom ZVJS, ktorí sú v služobnom pomere. Občianskym zamestnancom, akými sú administratívni pracovníci, zľava 50 % nie je poskytnutá.
Platí táto zľava tiež pre dobrovoľných hasičov, alebo hasičov podnikových zborov?
Neplatí. Zľavu 50 % na sortiment značky Pánske obleky BANDI môže uplatniť len hasič z povolania, ktorý je v služobnom pomere a preukáže sa platným služobným preukazom.
Som zamestnaná ako strážnik mestskej polície, môžem zľavu uplatniť, keď som žena?
Zľava sa vzťahuje samozrejme aj na ženy, ktoré pracujú v služobnom pomere alebo v zamestnaneckom pomere ako záchranár a strážnik v prípade obecnej či mestskej polície. Môžete teda prísť sama alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.
Môj manžel je horský záchranár. Môžem nakúpiť namiesto neho a venovať mu tak darček na Vianoce?
Žiaľ, toto sa nedá. Na uplatnenie zľavy 50 % musia členovia horskej služby, vodnej záchrannej služby, policajti, hasiči alebo príslušníci ZVJS osobne predložiť platný preukaz s fotografiou a záchranári potvrdenie o zamestnaní. Túto akciu nemôže samostatne využiť rodinný príslušník či kamarát. Je možné však predajňu navštíviť spoločne s manželom a pomôcť mu s výberom.
Je táto akcia určená tiež pre záchranárov z Košíc, kde nemáte predajňu?
Áno, táto akcia je platná pre všetkých policajtov, strážnikov, hasičov, záchranárov, horských záchranárov, vodných záchranárov a príslušníkov ZVJS z celej Slovenskej republiky.
Nedostanem sa k vám do predajne. Môžem využiť zľavy a nakúpiť vo vašom e-shope www.BandiVamos.sk?
Žiaľ, toto sa nie je možné. Zľavu môžete využiť len v kamenných predajniach Pánske obleky BANDI. Akcia neplatí pre internetový obchod www.BandiVamos.sk, aby hasič, policajt, strážnik, záchranár, horský záchranár, vodný záchranár alebo príslušník ZVJS mohol zľavu uplatniť, musí sa osobne preukázať preukazom.
Stačí mi na legitimáciu odznak?
Nie. Na to, aby sme vám mohli poskytnúť 50 % zľavu, musíme mať istotu, že ste naozaj policajt. Dostatočným dôkazom je váš služobný preukaz s fotografiou.
Dostal som vianočný voucher v hodnote 10 €. Môžem ho uplatniť aj s 50 % zľavou?
Žiaľ, toto sa nedá. Zľavy sa nesčítavajú. Vianočný voucher môžete niekomu darovať, alebo ho uplatniť pri ďalšom nákupe.
Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť ešte navyše k nákupu?
Žiaľ, toto sa nedá. Zľavy sa pri tejto jedinečnej akcii nesčítavajú.
Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste v tomto zľavovom programe zaradení. Je možné túto kartu využiť, aby som získal ďalšiu zľavu ešte k tým 50 %?
Žiaľ, toto sa nedá. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tejto akcie nesčítavajú.
Musím prísť v uniforme?
Nie, to nemusíte. K preukázaniu je nutné mať pri sebe platný služobný preukaz s fotografiou. Záchranári a zdravotníci musia mať potvrdenie o zamestnaní, ktoré skontrolujeme s ich platným občianskym preukazom.
Pracujem ako vojak z povolania. Vzťahuje sa táto akcia tiež na vojenskú políciu?
Nie, nevzťahuje. Akcia platí len pre vyššie uvedené, teda pre štátnu Políciu SR, mestskú políciu, Hasičský a záchranný zbor SR, poskytovateľov zdravotnej záchrannej služby, horskej služby, vodné záchranné služby a príslušníkov ZVJS.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.