Aktuality

Chystáte sa na stužkovú? Oblečte sa dokonale a navyše ušetrite

Stužková je dôležitým okamihom v živote každého študenta. Preto nepodceňte výber vášho outfitu a oblečte sa tak, aby ste urobili perfektný dojem na vašu rodinu a blízkych. Pozrite sa, v akom oblečení sa vám to podarí a zistite, ako pri jeho kúpe navyše môžete ušetriť až 80 €. Pozor, akcia platí len do 11. októbra, tak si ju nenechajte ujsť.

Príklad dokonalého oblečenie na stužkovú
Príklad dokonalého oblečenie na stužkovú

Bez elegantného obleku sa nezaobídete

Podľa pravidiel spoločenskej etikety sú na večerné príležitosti, medzi ktoré patrí aj stužková, vhodné len tmavé obleky bez vzoru. Napríklad čierny alebo tmavomodrý oblek. Vždy záleží na podmienkach, ktoré vyžaduje vaša škola.

Ideálne obleky na stužkovú s exkluzívnou zľavou 80 €

Stačí, ak si stiahnete a vytlačíte zľavový VOUCHER a prinesiete ho do predajne Pánske obleky BANDI v Bratislave. Tu si s pomocou profesionálneho tímu odborných poradcov vyberiete ideálny oblek na stužkovú. Potom už len predložíte pri platení voucher, potvrdenie o štúdiu ako doklad, že ste študent, zaregistrujete sa a zľava je vaša. Napríklad ideálny oblek na stužkovú Melanio, za ktorý by ste bežne zaplatili 283,96 €, bude váš len za 203,96 €. Pozor, akcia platí len od 3. 9. do 11. 10. a nie je možné kombinovať ju s inými akciami a zľavami.

Ušetrite aj za nákup košele

K elegantnému obleku neodmysliteľne patrí aj elegantná košeľa. Môžete si vybrať bielu klasiku alebo aj svetlé a tmavé odtiene módnych farieb, ako je napríklad modrá alebo bordová. Keď navyše prídete na nákup spoločne s vašimi spolužiakmi a kúpite si spoločne štyri košele módnej značky BANDI, dostanete tú štvrtú, najdrahšiu, úplne ZADARMO. Pozrite sa, ako využiť jedinečnú akciu 3 + 1 zdarma nielen na košele.

Doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit k dokonalosti

Starostlivo vybraný oblek s košeľou nezabudnite doplniť tiež kravatou alebo motýlikom. Na večerné príležitosti sa hodia tmavé odtiene farieb a slávnostnú atmosféru ešte viac zvýrazní lesklý materiál. Pomocou doplnkov sa môžete tiež perfektne zladiť s vašou partnerkou. Samozrejmosťou je aj čierna obuv, ktorá by mala byť vždy bezchybne vyčistená.

Kde sa na stužkovú oblečiete od hlavy až po päty a ušetríte?

Navštívte predajňu Pánske obleky BANDI v Bratislave, kde si kúpite ideálny oblek, košeľu, obuv aj doplnky na tanečnú. Profesionálny tím odborných poradcov vám s výberom pomôže tak, aby ste boli oblečení správne a vyzerali dokonale. Pozrite sa, kde presne nájdete značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.