Aktuality

Nová svadobná kolekcia – oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov

Budete sa ženiť, alebo ste dostali pozvánku na svadbu? Už teraz sa môžete obliecť do elegantného obleku z novej svadobnej kolekcie, ktorú sme starostlivo navrhli v štýle najnovších módnych trendov. Celý outfit navyše oživíte aj módnou košeľou, koženou obuvou a slávnostnými doplnkami. Pozrite sa, v akom svadobnom oblečení urobíte perfektný dojem.

Nová svadobná kolekcia – oblečte sa dokonalo
Nová svadobná kolekcia – oblečte sa dokonalo

Svetlomodrý oblek Olivero – v obleku z limitovanej kolekcie ženích perfektne vynikne

Chcete zdôrazniť svoju jedinečnú úlohu ženícha a odlíšiť sa od svadobných hostí? V tom prípade vám odporúčame svetlomodrý oblek Olivero, pri ktorom si môžete vybrať zvlášť veľkosť saka a nohavíc. Oblek je ušitý z exkluzívnej látky, ktorú tvorí kombinácia ľanu a bavlny. Ide tak o ideálnu voľbu aj v horúce letné dni. Navyše ho môžete zladiť s vestou a doplnkami z rovnakej limitovanej kolekcie. Prezrite si jedinečné doplnky, ktoré dovedú váš elegantný vzhľad do dokonalosti.

Pánsky oblek Olivero – zdôrazní jedinečnú úlohu ženícha
Pánsky oblek Olivero – zdôrazní jedinečnú úlohu ženícha

Čierny oblek Mezzaro – klasická elegancia pre všetkých

Stavte na klasiku, s ktorou vždy urobíte len ten najlepší dojem. Čierny oblek je dokonalou voľbou pre ženícha, svedka aj svadobného hosťa. Oblek ľahko doplníte košeľou akejkoľvek farby. Svadba je slávnostnou udalosťou, ktorá sa koná hlavne v letných mesiacoch a cez deň, preto sa na ňu hodia svetlé odtiene farieb. Ženíchom odporúčame zladiť sa s nevestou prostredníctvom košele. Má nevesta biele šaty? Potom si aj vy zvoľte bielu košeľu. Vyberte si zo širokej ponuky elegantných košieľ pre ženíchov aj svadobčanov.

Pánsky oblek Mezzaro – s čiernym oblekom urobíte vždy skvelý dojem
Pánsky oblek Mezzaro – s čiernym oblekom urobíte vždy skvelý dojem

Sivý oblek Gabaldi – ideálna voľba na jarné a letné mesiace

Svetlosivé a tmavosivé nitky obleku vytvárajú žíhaný efekt a dodávajú výnimočnosť ženíchovi aj svadobnému hosťovi. Svetlejšia farba sa dokonalo hodí k slávnostnej atmosfére aj letným mesiacom. Pre formálnejšie svadby odporúčame sivý oblek skombinovať s čiernou obuvou. Na menej formálnych svadbách urobíte skvelý dojem aj s hnedou obuvou. Prezrite si elegantnú koženú obuv, ktorá perfektne doplní váš módny vzhľad.

Pánsky oblek Gabaldi – skvelo sadne ženíchovi i svadobnému hosťovi
Pánsky oblek Gabaldi – skvelo sadne ženíchovi i svadobnému hosťovi

Modrý pololesklý oblek Alzati – zdôrazní slávnostný vzhľad ženícha

Pololesklý oblek je ideálnou voľbou na svadbu aj ďalšie slávnostné udalosti. Módnu modrú farbu skvelo dopĺňajú designové prvky, ako je tmavomodrý lem na vreckách a golieri saka, ktoré dodajú vášmu vzhľadu osobitosť. K slávnostnému nádychu obleku sa perfektne hodí košeľa s dvojitou alebo univerzálnou manžetou, ktorú ľahko doplníte manžetovými gombíkmi. Prezrite si luxusné manžetové gombíky navrhnuté v štýle najnovších módnych trendov.

Modrý oblek Alzati – budete v ňom vyzerať naozaj elegantne
Modrý oblek Alzati – budete v ňom vyzerať naozaj elegantne

Kde novú svadobnú kolekciu kúpite?

Príďte si obleky a ďalšie svadobné oblečenie z novej kolekcie vyskúšať do predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám vždy radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali dokonalo. Zistite, kde nájdete značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Chcete si zaobstarať napríklad spoločenskú košeľu alebo svadobné doplnky? V tom prípade môžete nakupovať aj z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

Tipy pre vás

Vedeli ste, že v BANDI sa môžete obliecť úplne zadarmo a že si môžete odniesť to najdrahšie oblečenie a nič neplatiť? Prečítajte si, ako sa obliecť zadarmo.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.