Aktuality

Získajte 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu

Majiteľ módnej značky BANDI sa rozhodol oceniť najlepšie svadobné snímky aj v roku 2019

Chcete sa vydať na svadobnú cestu snov? Alebo si zaobstarať do domácnosti výbavu, po ktorej ste vždy túžili? Ak ste už mali alebo plánujete svadbu v roku 2019, využite jedinečnú šancu získať 4.000 € a splniť si svoje sny.

4.000 € za najlepšiu svadobnú fotografiu si vlani odniesli manželia Beata a Dan
4.000 € za najlepšiu svadobnú fotografiu si vlani odniesli manželia Beata a Dan

Svoje by o tom mohli rozprávať manželia Beata a Dan z Čiech, ktorí vlani získali za svoju svadobnú fotografiu hlavnú odmenu. Tento rok môžu svadobný dar prvýkrát získať aj novomanželia zo Slovenska. „Od decembra minulého roku sa do našej novej predajne v Bratislave chodia obliekať tiež ženísi a svadobčania zo Slovenska. Bude pre mňa obrovskou radosťou, keď nám pošlú svoje nádherné svadobné snímky, z ktorých žiari radosť a šťastie novomanželov,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš, majiteľ módnej značky BANDI.

Čo pre to musíte urobiť?

Pošlite nám svadobné fotografie, ktoré zachytávajú ženícha v obleku BANDI. Buď jeho samého, s nevestou alebo so svadobčanmi. Najlepšia fotografia bude odmenená čiastkou vo výške 4.000 €, ktorú isto uvítate ako bonus do začiatku vášho spoločného manželského života.

Fotografie posielajte prostredníctvom webu www.svadba.bandi.sk najneskôr do 31. 10. 2019.

Nemáte ešte dokonalý oblek pre ženícha?

Oblečte sa od hlavy až po päty vo vašej najbližšej značkovej predajni Pánske obleky BANDI. Prezrite si príklady dokonalých oblekov na svadbu.

Jedna z ďalších ocenených fotografií čiastkou 1.000 € manželov Terezy a Václava
Jedna z ďalších ocenených fotografií čiastkou 1.000 € manželov Terezy a Václava

Chcete získať atraktívnu finančnú odmenu za vaše svadobné fotografie aj vy? Využite túto jedinečnú príležitosť aj v tomto roku. Zaregistrujte svoje svadobné fotografie na webe www.svadba.bandi.sk.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.