Brands

Pánsky parfum BANDI Aprimé for Men – absolútny bestseller

Exkluzívny parfum BANDI Aprimé for Men žne mimoriadny úspech. V čom spočíva podmanivosť jeho originálnej vône, vďaka ktorej si získal nevídanú priazeň mužov aj žien?

Hľadáte originálny darček pre muža, ktorým ho zaručene potešíte? Napríklad pri príležitosti oslavy jubilea, na Vianoce alebo na Valentína? Potom je pre vás luxusný parfum BANDI Aprimé for Men ideálnou voľbou. Navyše ho získate v elegantnej čiernej škatuľke. Ušetríte tak čas s balením a budete mať istotu, že venujete dokonale zabalený darček.

Parfum BANDI Aprimé for Men

Spojenie prvotriednych ingrediencií a umenia francúzskych parfumérov

Základom parfumovej vody BANDI sú prvotriedne ingrediencie, ktoré spolu tvoria jedinečnú harmóniu vôní. Táto dokonalá kompozícia je výsledkom spolupráce BANDI s francúzskymi parfumérmi. Mužná vôňa, plná zvodných esencií z exotických drevín a korenia, predstavuje originálnu vôňu pre moderného muža.

Parfumová voda vonia omnoho dlhšie než toaletná voda

Parfumová voda BANDI Aprimé for Men má vyššiu koncentráciu vonných látok než bežná toaletná voda. Pri jej použití tak budete mať istotu, že budete voňať naozaj po celý deň. Výnimočná a zároveň nevtieravá vôňa sa perfektne hodí do zamestnania, na spoločenské udalosti alebo napríklad na rande. Urobíte s ňou skvelý dojem v ktorúkoľvek dennú dobu.

Parfum BANDI Aprimé for Men

Tipy, ako pri nákupe parfumu ušetriť

Štandardná cena parfumovej vody BANDI Aprimé for Men je 60,94 €.

Pôvodná cena: 60,94 €
Nová akčná cena: 53,16 €
Ušetríte: 7,78 €

Ak chcete pri nákupe parfumu ušetriť, využite jeden z nasledujúcich tipov:

1.TIP Získajte ZĽAVOVÝ POUKAZ v hodnote 10 € spoločne s TESTEROM. Ten získate ZADARMO pri nákupe v značkových predajniach Pánske obleky BANDI alebo v e-shope www.BandiVamos.sk. Počet testerov je obmedzený, preto s nákupom neotáľajte.

Pri uplatnení zľavového poukazu získate parfum BANDI Aprimé for Men za 50,94 €. Ušetríte 10 €.

2.TIP Pri nákupe parfumu využite zľavový poukaz aj svoju VIP Club kartu BANDI a získajte navyše zľavu až 15 %.

– VIP Card – zľava 5 % – výsledná cena parfumu 57,89 €
– VIP Silver Card – zľava 10 % – výsledná cena parfumu 54,85 €
– VIP Golden Card – zľava 15 % – výsledná cena parfumu 51,80 €


Neváhajte a kúpte si originálny parfum od BANDI už teraz. Spolu s ním si môžete zakúpiť z rovnakej edície aj exkluzívnu vodu po holení. Tento set je dokonalým darčekom, ktorý poteší každého muža. Využite propagačné zľavy a nakúpte parfum aj vodu po holení BANDI Aprimé for Men za zvýhodnené ceny v ktorejkoľvek značkovej predajni Pánske obleky BANDI alebo v e-shope www.BandiVamos.sk.

Mohlo by vás zaujímať