Bandi radí

5 zaručených tipov na vianočný darček pre muža

Zháňate pre vášho manžela, priateľa, otca, syna alebo brata vhodný darček pod stromček a už vám dochádza inšpirácia? Nemusíte hádzať flintu do žita. Máme pre vás pár osvedčených tipov na darčeky, z ktorých bude nadšený každý správny muž. A nielen on.

Zaobstarajte mužovi darček, ktorý ho skutočne poteší
Zaobstarajte mužovi darček, ktorý ho skutočne poteší

1. Podmanivá vôňa bude darčekom aj pre vás

S originálnym parfumom Aprimé for Men, prípadne vodou po holení z rovnakej kolekcie, obdarujete nielen partnera, ale aj seba. Vôňa exotických drevín a korenia s miernym citrusovým podtónom sa vám nezabudnuteľne vryje do pamäti už od prvého privoňania. Muži sú nadšení, keď môžu u žien vzbudiť záujem podmanivou vôňou. Na druhej strane, neradi menia oblečenie alebo dokonca vôňu podľa aktuálnej dennej doby. Parfum Aprimé for Men sa však skvele hodí na všetky príležitosti aj na rôzne denné doby.

2. S ponožkami neurobíte krok vedľa

Kvalitné bavlnené ponožky sú neoceniteľným vianočným darčekom, s ktorým rozhodne neurobíte chybu. Ponožky sú z priedušného materiálu, v ktorom budú nohy voľne dýchať a nebudú sa zbytočne potiť. Predĺžený strih a univerzálne farby zaisťujú, že ich využijete na všetky možné príležitosti.


Pamätajte si, že spodnej bielizne nikdy nie je dosť. To platí pre ponožky i pre boxerky. Každý muž vám za kvalitné spodnú bielizeň poďakuje. Vyberte si zo štýlových boxeriek BANDI. Určite urobíte správne aj voľbou darčekového balenia v plechovej škatuľke. Výrazne si tak uľahčíte balenie darčeka pod stromček.

3. Manžetové gombíky a iné doplnky

Je váš muž elegán každým kúskom svojho tela? Navštevuje pravidelne plesy a rád strieda svoje doplnky? Potom nie je nič jednoduchšie než mu zaobstarať ďalší doplnok do zbierky. Ak rád nosí košele s dvojitou alebo univerzálnou manžetou, stačí, keď si vyberiete vkusné manžetové gombíky BANDI. Tých nikdy nie je dosť. To isté platí aj pri ostatných doplnkoch – kravatách a motýlikoch. Ak uvažujete o nových šatách, vyberte v ich farbe aj vhodnú kravatu alebo motýlika. Váš vkus bude určite ocenený.

4. Praktická aktovka do práce

Neradi dávate nepraktické darčeky? V tom prípade si pozrite kvalitnú koženú aktovku BANDI. Ak muž chodí rád štýlovo oblečený, bude sa mu istotne hodiť aj kožená aktovka. Má dostatok priečinkov, ktoré využije na uloženie pracovných poznámok a tiež na umiestnenie desiaty, aby v práci nevyhladol.

5. Elegantná kožená peňaženka

Kožená peňaženka patrí medzi darčeky, s ktorými potešíte takmer každého muža. Prehľadne v nej uložíte všetky svoje doklady aj hotovosť. Prezrite si napríklad peňaženku TONNI z prvotriednej kože. Je veľmi elegantná a štíhla, takže sa pohodlne zmestí do vrecka saka a nebude ho deformovať. Vždy tak budete vyzerať na úrovni.

Neviete si rady a nechcete urobiť krok vedľa?

Dostali ste sa až sem a žiadny z tipov vám nepadol do oka? Alebo chcete kúpiť niečo úplne iné a bojíte sa, že zle odhadnete veľkosť? Potom vám odporúčame štýlový darček, ktorý si môže váš muž vybrať sám. Pozrite sa na darčekové poukážky BANDI. Tými bez obáv obdarujte svojich blízkych. Oni si potom na predajni vyberú čokoľvek, čo uznajú za vhodné, a uplatnia pri nákupe zľavu v hodnote šeku.

Mohlo by vás zaujímať