Bandi radí

5 zaručených tipov na vianočný darček pre muža

Zháňate pre vášhoho manžela, priateľa, otca, syna alebo brata vhodný darček pod stromček a už vám dochádza inšpirácia? Netreba hádzať flintu do žita. Máme pre vás pár osvedčených tipov na darčeky, z ktorých bude nadšený každý správny muž. A nielen on.

Zaobstarajte mužovi darček, ktorý ho skutočne poteší

1. Podmanivá vôňa bude darčekom aj pre vás

S originálnym parfumom Aprimé for Men, prípadne vodou po holení z rovnakej kolekcie, obdarujete nielen partnera, ale aj seba. Vôňa exotických drevín a korenia s miernym citrusovým podtónom sa vám nezabudnuteľne vryje do pamäti už od prvého privoňania. Muži sú nadšení, keď môžu u žien vzbudiť záujem podmanivou vôňou. Na druhej strane, neradi menia oblečenie alebo dokonca vôňu podľa aktuálnej dennej doby. Parfum Aprimé for Men sa však skvele hodí na všetky príležitosti aj na rôzne denné doby.

2. S ponožkami nešliapnete vedľa

Kvalitné bavlnené ponožky sú neoceniteľným darčekom pod stromček, s ktorým rozhodne nestúpite vedľa. Ponožky sú z priedušného materiálu, v ktorom budú nohy voľne dýchať a nebudú sa zbytočne potiť. Predĺžený strih a univerzálne farby zaisťujú, že ich využijete na všetky možné príležitosti.

Pamätajte si, že spodného prádla nikdy nie je dosť. To platí ako pre ponožky, tak aj pre boxerky. Každý muž vám za kvalitné spodné prádlo poďakuje. Vyberte si zo štýlových boxeriek BANDI. Určite neurobíte chybu ani voľbou darčekového balenia v plechovej krabičke. Výrazne si tak uľahčíte balenie pod stromček.

3. Manžetové gombíky a iné doplnky

Je váš muž elegán každým kúskom svojho tela? Navštevuje pravidelne plesy a rád strieda svoje doplnky? Potom nie je nič jednoduchšie, ako mu zaobstarať ďalší doplnok do zbierky. Ak rád nosí košele s dvojitou alebo univerzálnou manžetou, stačí, keď si vyberiete vkusné manžetové gombíky BANDI. Tých nie je nikdy dosť. To isté platí aj pri ostatných doplnkoch – kravatách a motýlikoch. Ak máte zálusk na nové šaty, vyberte v ich farbe aj vhodnú kravatu alebo motýlik. Váš vkus bude určite ocenený.

4. Praktické kožené darčeky

Neradi dávate nepraktické darčeky? Tak potom sa pozrite na kvalitnú koženú aktovku BANDI.  Ak muž chodí rád štýlovo oblečený, bude sa mu istotne hodiť aj kožená aktovka. Má dostatok priečinkov, ktoré využije na uloženie pracovných poznámok, ale aj na umiestnenie desiaty, aby v práci nevyhladol. Do takej peknej aktovky sa ale nehodí otrhaná peňaženka. Nemali by ste zabudnúť na výber vhodnej peňaženky.

5. Káva, čo povzbudí za všetkých okolností

So značkou BANDI sa už dlho nespájajú iba pánske obleky a ich doplnky. Nájdete pod ňou tiež kávu, ktorá vás nabudí ráno aj večer. Dodá vám potrebnú energiu v práci i mimo nej. Ak chcete dať mužovi ten správny životabudič, pozrite sa na BANDI Kafe. A zabudnúť by ste nemali ani na hrnčeky BANDI, ktoré pripomínajú klasické plechové hrnčeky.

Neviete si rady a nechcete stúpiť vedľa?

Dostali ste sa až sem a žiadny z tipov vám nepadol do oka? Alebo chcete kúpiť niečo úplne iné a bojíte sa, že zle odhadnete veľkosť? Potom vám odporúčame štýlový darček, ktorý si môže váš muž vybrať sám. Pozrite sa na darčekové poukážky BANDI. Tými bez obáv obdarujte svojich blízkych. Oni si potom na predajni vyberú čokoľvek, čo uznajú za vhodné a uplatnia na nákup zľavu v hodnote šeku.

Mohlo by vás zaujímať