BANDI radí

Ako sa správne obliecť na oslavu jubilea

Oslava jubilea je príjemnou príležitosťou na stretnutie s rodinou, priateľmi a blízkymi. To, aký outfit si na oslavu jubilea zvolíte, záleží predovšetkým na tom, či ste na oslavu pozvaný ako hosť alebo ste samotným oslávencom. Prečítajte si, ako si na túto spoločenskú udalosť vybrať správne oblečenie tak, aby ste pôsobili ako dokonalý džentlmen a zároveň sa cítili príjemne a uvoľnene.

Ako sa obliecť na oslavu jubilea
Ako sa obliecť na oslavu jubilea

Ste na oslavách jubilea oslávencom?

Ako jubilant ste to práve vy, kto určuje, aký outfit by si mali páni na oslavu zvoliť. Samozrejme je rozdiel, ak oslavujete narodeniny v kaviarni alebo v luxusnom podniku. V každom prípade by ste sa vo vašom vybranom outfite mali cítiť pohodlne a príjemne. Navyše sú práve oslavy jubilea vynikajúcou príležitosťou, ako sa obliecť o niečo okázalejšie a siahnuť po výnimočných kusoch oblečenia z vášho šatníka.

Ak chcete pôsobiť ako dokonalý džentlmen, zvoľte si exkluzívny pánsky oblek BANDI vhodný na spoločenské udalosti. Vyberať si môžete z oblekov v decentnom matnom alebo luxusnom lesklom prevedení. Zaručia vám dokonalý vzhľad s nádychom luxusu a vďaka prvotriednym materiálom sa v nich budete po celý čas cítiť výborne. Oblek doplňte elegantnou košeľou, kravatou alebo motýlikom a spoločenskou šnurovacou obuvou.

Príklad outfitu na oslavu jubilea
Príklad outfitu na oslavu jubilea

Chystáte sa na oslavu jubilea ako hosť?

V prípade pozvania na oslavu jubilea sa pri výbere vášho outfitu riaďte predovšetkým pozvánkou, kde môže byť uvedený predpísaný dress code. Prípadne aj tým, kedy a pre koľkých hostí sa oslava koná. Pri spoločenskej udalosti po 18. hodine odporúčame čierny oblek alebo oblek v tmavých odtieňoch modrej a sivej farby. Ak sa oslava koná počas dňa do 18. hodiny, môžete si zvoliť oblek aj v svetlých odtieňoch sivej a modrej.

Ak chcete vyzerať naozaj výnimočne, doplňte váš oblek pánskou vestou BANDI v kombinácii s elegantnou košeľou zdobenou štýlovým pinom z lesklej ocele a luxusnou kravatou. Takýto outfit skvelo využijete aj na ďalších slávnostných príležitostiach alebo v práci.

Oslava jubilea v komornejšej atmosfére

Ak sa oslavy jubilea konajú v úzkom rodinnom kruhu, môžete si obliecť oblek alebo ležérnejší outfit, ako je kombinácia saka a nohavíc. Na dennú oslavu jubilea v letných mesiacoch je vynikajúcou voľbou napríklad pánsky oblek v svetlých odtieňoch sivej a modrej farby. Ak chcete pôsobiť elegantne a zároveň sviežo, zvoľte sako a doplňte ho voľnočasovými nohavicami. Ak váš outfit navyše doplníte vreckovkou do saka alebo manžetovými gombíkmi, budete vyzerať naozaj dokonalo.

Tip pre vás

Chcete na oslavách jubilea pôsobiť moderne a štýlovo? Prezrite si aktuálne modely pánskych sák BANDI, ktoré skvelo využijete v práci, vo voľnom čase, aj na menej formálnych spoločenských udalostiach.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.