BANDI radí

Aký dlhý má byť šál a ako ho uviazať?

Šál je štýlový doplnok, ktorý vynosíte v chladnom období pri ceste do práce, vo voľnom čase, aj na spoločenské udalosti, ako je ples, svadba, alebo oslava jubilea. Prečítajte si, aký dlhý má byť šál a ako ho uviazať, aby ste vyzerali ako naozajstný gentleman.

Aký dlhý má byť šál a ako ho uviazať
Aký dlhý má byť šál a ako ho uviazať

Aká je správna dĺžka šálu?

Šály môžu mať rôznu dĺžku. Krátke šály merajú 140 cm a sú vhodné predovšetkým na pracovné stretnutia a rokovania. Stredný šál je veľmi univerzálny. Jeho dĺžka je približne 185 cm a hodí sa na všetky typy udalostí. Je perfektný aj na rôzne druhy viazania. Jeho výberom rozhodne nič nepokazíte. Pozrite sa na širokú ponuku pánskych šálov strednej dĺžky, ktoré vás zahrejú aj v tých najchladnejších dňoch. Dlhý šál meria okolo 210 cm, vďaka čomu ho ľahšie uviažete okolo krku, tak aby vám bolo teplo.

Uviažte šál ľahko a dokonalo

Bojíte sa, že šál uviažete nesprávne? Nemusíte. Neexistuje správny ani zlý spôsob, ako šál zaviazať. Záleží len na vás. Skúste ho len prehodiť okolo krku a konce nechať spustené pozdĺž chlopní kabáta. Tento spôsob vyzerá ležérne, a pritom veľmi štýlovo. Ak chcete mať krk v teple, omotajte šál niekoľkokrát okolo vášho krku a nielen že vám bude teplo, ale budete pôsobiť veľmi elegantne.

Tip pre vás

Vyzdvihnite váš perfektný vzhľad vlneným pánskym kabátom, ktorý vás v chladných dňoch dokonalo zahreje. Prezrite si ponuku štýlových pánskych kabátov BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.