BANDI radí

Správny outfit na prvý deň v novej práci

Prijali vás do nového zamestnania a čoskoro vás čaká deň nástupu, kedy sa zoznámite s novým pracovným prostredím a kolegami? Prvý deň na novom pracovnom mieste je vo vašej kariére dôležitým štartom. Sprevádza ho snaha urobiť skvelý prvý dojem a pôsobiť suverénne. Aký outfit si teda zvoliť na túto príležitosť?

V tmavom obleku a kravate budete pôsobiť seriózne a získate si rešpekt
V tmavom obleku a kravate budete pôsobiť seriózne a získate si rešpekt

Vždy dodržte dress code

Niektoré zamestnania si môžu vyžadovať špecifický dress code, preto je dobré poznať ho. Niekde je nutnosťou každodenné nosenie obleku, inde môžete dať prednosť kombinácii v ležérnejšom štýle. Prvý deň v práci sa určite vyhnite extravagancii, ale aj oblečeniu na voľný čas. Mohlo by to pôsobiť tak, že svoje nové zamestnanie neberiete príliš vážne, čím by ste sa pripravili o možnosť urobiť skvelý prvý dojem.

Oblečenie, vďaka ktorému si v práci získate rešpekt

Zaručenou voľbou na nástup v novej práci je matný oblek tmavej farby. Vyhnite sa lesklému prevedeniu obleku, ktoré sa hodí iba na slávnostné spoločenské udalosti. Matný oblek čiernej, tmavomodrej alebo tmavosivej farby dokonalo zdôrazní váš profesionálny vzhľad. Budete tak pôsobiť sebavedomým dojmom. Prezrite si pánske obleky BANDI, ktoré sú do práce dokonalou voľbou. Nezabúdajte ani na správny výber košele a kravaty. Košeľu si voľte na prvý deň bez vzoru. Kravatu si vyberajte v matnom prevedení.

Vďaka bordovej kravate budete pôsobiť sebavedomo
Vďaka bordovej kravate budete pôsobiť sebavedomo

Elegantný a pohodlný vzhľad

Na pozíciách, ktoré nemajú striktne daný dress code a dovoľujú uvoľnenejší štýl obliekania, si môžete zvoliť aj ležérne kombinácie, napríklad bavlnené nohavice s košeľou alebo tričkom a sakom. Dokonalou voľbou sú tiež príjemné svetre alebo roláky, ktoré perfektne doplnia váš pracovný outfit a zahrejú vás v chladných mesiacoch. Uvoľnený a elegantný vzhľad vám dodá sebaistotu, budete sa cítiť príjemne a urobíte ten najlepší dojem.

Tip pre vás

Vedeli ste, že aj v letných mesiacoch sa môžete v obleku alebo saku cítiť príjemne a pohodlne? Prečítajte si, ako na to.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.