BANDI radí

Vedeli ste, že niektoré kravaty sa na ples absolútne nehodia?

Kravaty so šikmými (diagonálnymi) pruhmi sú medzi mužmi veľmi obľúbené. Niet sa čomu diviť. V práci s nimi určite spravíte perfektný dojem. Nech už sa chystáte napríklad do kancelárie, na poradu alebo na pracovný pohovor, budete vyzerať ako dokonalý profesionál. Čo vám však hrozí, ak si takúto kravatu vezmete na ples?

Jednofarebná lesklá kravata na ples
Jednofarebná lesklá kravata na ples

Na plese by ste v kravate so šikmými pruhmi mohli pôsobiť, že ste si práve odskočili z práce. Okolie by mohlo ľahko nadobudnúť dojem, že ste sa na túto slávnostnú udalosť vôbec neprezliekli. Aj keby sa vám takáto kravata nesmierne páčila, nechajte ju radšej doma a zvoľte si jednofarebnú kravatu. Vyberajte napríklad z lesklých a matných odtieňov v modernom úzkom alebo klasickom strihu

Pozrite sa, aké kravaty sú ideálnou voľbou na ples.

Kravata s diagonálnymi (šikmými) pruhmi sa perfektne hodí do práce
Kravata s diagonálnymi (šikmými) pruhmi sa perfektne hodí do práce

Tip pre vás

Viete, akú kravatu zvoliť na obchodné jednanie? Prečítajte si o tom v článku, akú kravatu by mal zvoliť manažér na prvé obchodné jednanie, aby bol úspešný.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.