Elegantné pánske doplnky

DVA V JEDNOM – nové obojstranné opasky BANDI pre váš dokonalý vzhľad

Potrebujete opasok a chcete ušetriť? Potom si jedinečné obojstranné opasky BANDI z pravej kože jednoducho zamilujete. Odporúčame ich nosiť na spoločenské udalosti, do práce aj na voľný čas. Stanú sa nedeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Obojstranné opasky BANDI

Prečo sú tieto opasky tak výnimočné?

Vedeli ste, že by ste farbu opasku mali vždy zladiť s farbou obuvi? Preto pre vás návrhári z dielne  BANDI vymysleli dômyselný prvok. Vďaka unikátnej otočnej spone sú opasky obojstranné. Každá strana má teda inú farbu alebo odtieň . Pre vás to znamená, že máte dva opasky v jednom, stačí len otočiť sponu. Podľa toho, akú si vyberiete farbu obuvi, zvolíte si aj farebnú stranu opasku. Perfektne tak zladíte váš outfit. Budete skvele oblečený a súčasne v súlade so spoločenskou etiketou.

Obojstranné opasky BANDI – čierna strana
Obojstranné opasky BANDI – čierna strana
Obojstranné opasky BANDI – otáčanie spony
Obojstranné opasky BANDI – otáčanie spony
Obojstranné opasky BANDI – hnedá strana
Obojstranné opasky BANDI – hnedá strana

Táto exkluzívna rada pánskych opaskov BANDI vám dáva na výber z celej škály farieb a ich rôznych kombinácií, napríklad bielej s krémovou, modrej s hnedou alebo čiernej s tmavo hnedou farbou.

Pánske opasky BANDI, model GRADO, sú vyrobené z prvotriednej kože. Preto sa vám opasok nebude lámať a vydrží vám dlho ako nový.

Kde opasky zakúpite?

Vyberte si z exkluzívnej ponuky pánskych opaskov BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk alebo navštívte našu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.