Elegantné pánske doplnky

DVA V JEDNOM – nové obojstranné opasky BANDI pre váš dokonalý vzhľad

Potrebujete opasok a chcete ušetriť? Potom si jedinečné obojstranné opasky BANDI z pravej kože jednoducho zamilujete. Odporúčame ich nosiť na spoločenské udalosti, do práce i na voľný čas. Stanú sa nedeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Obojstranné opasky BANDI

Prečo sú tieto opasky tak výnimočné?

Vedeli ste, že by ste farbu opasku mali vždy zladiť s farbou obuvi? Preto pre vás návrhári z dielne  BANDI vymysleli dômyselný prvok. Vďaka unikátnej otočnej spone sú opasky obojstranné. Každá strana má teda inú farbu alebo odtieň . Pre vás to znamená, že máte dva opasky v jednom, stačí len otočiť sponu. Podľa toho, akú si vyberiete farbu obuvi, zvolíte si aj farebnú stranu opasku. Perfektne tak zladíte váš outfit. Budete skvele oblečený a súčasne v súlade so spoločenskou etiketou.

Obojstranné opasky BANDI – čierna strana
Obojstranné opasky BANDI – čierna strana
Obojstranné opasky BANDI – otáčanie spony
Obojstranné opasky BANDI – otáčanie spony
Obojstranné opasky BANDI – hnedá strana
Obojstranné opasky BANDI – hnedá strana

Táto exkluzívna rada pánskych opaskov BANDI vám dáva na výber z celej škály farieb a ich rôznych kombinácií, napríklad bielej s krémovou, modrej s hnedou alebo čiernej s tmavo hnedou farbou.

Pánske opasky BANDI, model GRADO, sú vyrobené z prvotriednej kože. Preto sa vám opasok nebude lámať a vydrží vám dlho ako nový.

Kde opasky zakúpite?

Vyberte si z exkluzívnej ponuky pánskych opaskov BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk alebo navštívte našu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.