Doplnky

Guľôčkové pero BANDI

Perfektný darček aj pre tých najnáročnejších

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych? Chceli by ste im darovať niečo luxusné a zároveň praktické? Potom je pre vás guľôčkové pero BANDI v elegantnej darčekovej krabičke skvelou voľbou. Je to ideálny doplnok aj pre tých najnáročnejších, ktorí milujú eleganciu a štýl. Pozrite sa na detaily guľôčkového pera BANDI a presvedčte sa o tom sami.

Guličkové pero BANDI Premier – elegantné v každej situácii

Praktickosť a luxus v jednom

Štýlové guľôčkové pero BANDI vyniká prvotriednym spracovaním. Kovové prvky zvýrazňujú jeho dokonalosť a luxusný vzhľad. Na výber máte pero v matnej červenej a čiernej farbe, alebo v prémiovom čiernom prevedení.

Guľôčkové pero BANDI je nielen krásny, ale tiež veľmi praktický doplnok. Pevný a kvalitný materiál, z ktorého je pero vyrobené, vám zaručí jeho odolnosť proti prasknutiu či zlomeniu. Nemusíte sa preto báť, že ho rozbijete, ak vám zapadne do kabelky alebo do aktovky pod ostatné veci. Guľôčkové pero BANDI perfektne využijete počas pracovnej schôdzky alebo obchodného stretnutia, či už na zapisovanie dôležitých poznámok, alebo na podpisovanie zmlúv.

Guličkové pero BANDI Black
Guličkové pero BANDI Red

Pre milovníkov ručne písaných listov

Guľôčkové pero BANDI vás prekvapí svojou univerzálnou veľkosťou a ľahkosťou. Ideálne sadne do každej ruky. A navyše sa nemusíte obávať, že vám ruka po dlhšom písaní stŕpne.

Pozrite si ponuku guľôčkových pier BANDI v pohodlí vášho domova v e-shope  www.BandiVamos.sk a vyberte si farbu podľa vašich predstáv.

TIP navyše

Vedeli ste, že v situácii, keď sa váš obchodný partner rozhoduje, s kým bude spolupracovať, má človek s aktovkou vždy body navyše? Prečítajte si, ako pánska aktovka ovplyvňuje obchodných partnerov.

Mohlo by vás zaujímať