Elegantné pánske doplnky

Pánska peňaženka ALTE Maron a Nero z prvotriednej kože

Patríte k mužom, ktorí si potrpia na praktické a štýlové doplnky? Návrhári z dielne BANDI vám predstavujú jedinečnú edíciu luxusných pánskych peňaženiek BANDI z pravej kože.

Elegantná pánska peňaženka BANDI, model ALTE, sa ľahko vojde do každého vrecka. Pri platení budete vyzerať vždy na úrovni a urobíte perfektný dojem. Exkluzívna peňaženka v luxusnom balení, je navyše skvelou voľbou pokiaľ hľadáte darček, ktorý poteší každého muža. Zaujímajú vás aj ďalšie výhody pánskej peňaženky BANDI?

Peněženka BANDI ALTE – úvodní fotografie

Popis pánskej peňaženky

Kvalitná pánska peňaženka ALTE je vyrobená z prvotriednej kože, takže vám vydrží dlho ako nová. Vďaka ideálnym rozmerom sa vám perfektne vojde do náprsného vrecka saka, kabáta alebo do zadného vrecka nohavíc. Praktické dizajnové riešenie peňaženky vám umožní uložiť vaše peniaze a doklady veľmi prehľadne.

Pánska peňaženka BANDI navyše predstavuje dokonalý darček, ktorý poteší aj tých najnáročnejších mužov.

Cena pánskej peňaženky BANDI, model ALTE Nero a Maron je 65,56 € a jedná sa o luxusný doplnok.

Máte na výber dva varianty – čierny a hnedý. Pozrite sa, či je pre vás tou pravou voľbou pánska peňaženka BANDI, model ALTE Nero alebo pánska peňaženka BANDI, model ALTE Maron.

Peňaženka Nero – detail
Peňaženka Nero – detail
Peňaženka Nero – s obalom
Peňaženka Nero – s obalom
Peňaženka Nero – detail vnútra
Peňaženka Nero – detail vnútra
Peňaženka Maron – detail
Peňaženka Maron – detail
Peňaženka Maron – s obalom
Peňaženka Maron – s obalom
Peňaženka Maron – detail vnútra
Peňaženka Maron – detail vnútra

Kde peňaženku kúpite?

Pánsku peňaženku BANDI v luxusnom plechovom balení jednoducho objednáte z pohodlia vášho domova v e-shope na www.BandiVamos.sk.

Pokiaľ si chcete peňaženku prehliadnuť osobne, neváhajte a navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde sa vám budú venovať odborní poradcovia, ktorí vám radi pomôžu s výberom.

Tip pre vás

Buďte pripravení na každú schôdzku. Doplňte váš outfit o elegantnú koženú aktovku BANDI, do ktorej sa perfektne zmestí peňaženka, kľúče aj potrebné dokumenty.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.