Doplnky

Pánska peňaženka TONNI Nero z prvotriednej kože

Patríte k mužom, ktorí si potrpia na praktické a štýlové doplnky? Návrhári z dielne BANDI vám predstavujú jedinečnú luxusnú pánsku peňaženku TONNI Nero z pravej kože.

Elegantná pánska peňaženka TONNI sa ľahko vojde do každého vrecka. Pri platení budete vyzerať vždy na úrovni a urobíte perfektný dojem.

Elegantná pánska peňaženka TONNI Nero sa ľahko vojde do každého vrecka
Elegantná pánska peňaženka TONNI Nero sa ľahko vojde do každého vrecka

Prvotriedny materiál a ideálny rozmer

Kvalitná pánska peňaženka TONNI je vyrobená z prvotriednej kože. Preto vám vydrží dlho ako nová. Vďaka ideálnym rozmerom sa vám perfektne vojde do náprsného vrecka saka, kabáta alebo do zadného vrecka nohavíc. Praktické dizajnové riešenie peňaženky vám umožní uložiť vaše peniaze a doklady veľmi prehľadne.

Kožená peňaženka TONNI predstavuje dokonalý darček, ktorý poteší aj tých najnáročnejších mužov.

Pánska peňaženka TONNI Nero s elegantnou darčekovou krabičkou
Pánska peňaženka TONNI Nero s elegantnou darčekovou krabičkou
Pánska peňaženka TONNI Nero - na peniaze i karty
Pánska peňaženka TONNI Nero – na peniaze i karty

Kvalitnú pánsku peňaženku TONNI Nero zaobstaráte za 69,07 € a jedná sa o elegantný doplnok, ktorým potešíte náročných mužov.

Pánsku peňaženku BANDI i ďalšie módne kožené doplnky jednoducho objednáte z pohodlia vášho domova v e-shope na Bandi Vamos.

Ak si chcete peňaženku prehliadnuť osobne, neváhajte a navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI, kde sa vám budú venovať odborní poradcovia, ktorí vám radi pomôžu s výberom.

Tip pre vás

Potrpíte si na štýlové doplnky? Zaraďte tak do svojho šatníka aj originálne pánske traky. Prečítajte si, ako správne skombinovať traky s vašim outfitom. Hodia sa absolútne kamkoľvek, do zamestnania, na spoločenské udalosti aj na aktivity vo voľnom čase.

Mohlo by vás zaujímať