Elegantné pánske doplnky

Pánske motýliky BANDI – elegantný doplnok pre váš spoločenský odev

Elegantný pánsky motýlik je tým správnym doplnkom pre váš slávnostný vzhľad. Vďaka lesklej látke vám motýlik dodá nádych luxusu a perfektne doplní váš spoločenský oblek alebo smoking. Nemusíte sa obávať zložitého viazania, pretože pánske motýliky BANDI sú už dokonale predviazané.

Pánsky motýlik je povinný pri niektorých spoločenských udalostiach, ako sú galavečery, koncerty alebo plesy. Využijete ho taktiež vo väčšine tanečných kurzov. Pozrite sa, ako skvele môže motýlik vyzerať.

Pánský motýlek BANDI, zelený

Doplnok pre gentlemanov

Návrhári z dielne BANDI vyrobili pánske motýliky z lesklého a nekrčivého materiálu. Okrem štandardnej čiernej alebo bielej farby, si môžete vyberať motýliky najrôznejších farieb. Vďaka tomu sa môžete čo najlepšie prispôsobiť farbe šiat alebo doplnkov vašej partnerky a vytvoriť tak dojem dokonalého páru. Pozrite sa na aktuálnu ponuku exkluzívnych pánskych motýlikov vo všetkých možných farebných odtieňoch.

S pánskym motýlikom BANDI vám odpadnú starosti, či si ho správne uviažete. Motýlik je predviazaný, takže si vždy zachová dokonalý tvar a váš vzhľad bude perfektný v každej situácii. Zapínanie motýlika je veľmi jednoduché. Na zadnej strane ramienkas je háčik s očkom. Vďaka tomu motýlik veľmi jednoducho prispôsobíte obvodu vášho krku.

Príklady outfitov s motýlikom

Pozrite sa, ako môže vďaka pánskemu motýliku získať spoločenské oblečenie veľmi slávnostný vzhľad. Ten ešte umocníte, ak si k pánskemu motýliku zvolíte spoločenskú košeľu, ktorá má cez gombíky ozdobnú légu. Vyskúšať si môžete taktiež nevšednú kombináciu svetlo modrej košele a tmavo modrého motýlika, ktorá vyzerá veľmi štýlovo. Nebojte sa rôznych farebných kombinácií, pretože aj tradície môžu podliehať módnym trendom.

Zelený pánsky motýlik BANDI
Zelený pánsky motýlik BANDI
Čierny pánsky motýlik BANDI
Čierny pánsky motýlik BANDI

Pánske motýliky BANDI si zadovážite od 17,14 € a jedná sa o samostatné motýliky alebo sety, ktorých súčasťou je motýlik a vreckovka do saka. Vyberajte si pánske motýliky BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk, alebo si ich príďte vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI.

Viete že…

Podľa farby motýlika sú nazvané dress cody BLACK TIE a WHITE TIE. Ak obdržíte pozvánku na spoločenskú udalosť, kde bude predpísaný dress code BLACK TIE, mali by ste si obliecť smoking a čierneho motýlika. Ak bude na pozvánke uvedený dress code WHITE TIE, vezmite si frak s bielym motýlikom.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.