Kariéra

Vedúci predajne Pánske obleky BANDI

Zaujímate sa o pánsku módu a chcete viesť tím naozajstných profesionálov? Hájite osobitý, proklientský až takmer rodinný prístup k zákazníkom? Značka Pánske obleky BANDI naplní vaše očakávania!

Staňte sa členom manažérskeho tímu obchodného oddelenia v Brne a Českých Budějoviciach a prispejte tak k ďalšiemu rastu spoločnosti, ktorá je symbolom prvotriednej kvality, dizajnu a jedinečného štýlu.

Koho hľadáme:

 • skúseného a motivovaného manažéra, ktorý je schopný viesť predajňu k dosiahnutiu obchodných cieľov, osobnosť schopnú motivovať tím odborných poradcov k dosiahnutiu plánu tržieb,
 • osobnosť, ktorá sa vie samostatne rozhodovať a vyznačuje sa proklienským prístupom, má silné organizačné a komunikačné schopnosti,
 • kandidáta s ukončenou SŠ, vodičským preukazom sk. B a trestnou bezúhonnosťou.

Máte obavy, že sa v pánskej spoločenskej móde dostatočne nevyznáte? Nevadí, všetko vás naučíme. Avšak pozor, na pozícii sa nezaobídete bez proaktívneho prístupu, obchodného myslenia a odvahy niesť zodpovednosť za výsledky.

Prečo pracovať práve u nás:

 • atraktívne finančné ohodnotenie v závislosti od vašich skúseností a zručností (1 800 – 2 600 €),
 • ponúkame vám stabilný príjem v podobe férovej fixnej ​​mesačnej mzdy a navyše vás odmeníme za vašu prácu veľmi atraktívnymi bonusmi,
 • na regeneráciu a obnovu energie poskytujeme 25 dní dovolenky, 3 dni sick days v roku sú samozrejmosťou,
 • o hardvér si nemusíte robiť starosti, dáme vám kvalitný notebook a telefón iPhone,
 • pre športovcov a milovníkov wellness ponúkame dotovanú Multisport kartu,
 • nájdete u nás rodinnú atmosféru, kde je každý člen tímu vážený a podporovaný.

Ak chcete byť súčasťou nadčasovej módnej značky a popredným lídrom v oblasti pánskych oblekov v Česku a na Slovensku, pošlite nám svoj životopis a motivačný list prostredníctvom prislúchajúceho formulára ešte dnes.

Tešíme sa na vás!

HR tím BANDI

Sofia Šimonová

vedúci predajne Pánske obleky BANDI, Košice

Sofia, prečo si v BANDI?

Bandi som brala ako výzvu, nakoľko som firmu nepoznala. Zaujalo ma, že je to stabilná firma s konceptom zameraným na potreby zákazníka, čo je vidieť na našom skvelom zákazníckom servise. Už počas pohovoru som cítila podporu a vedela som, že toto je miesto, kde mi dajú priestor ukázať svoju kreativitu a potenciál. Je to miesto kde prekonávam svoje vlastné limity, učím sa každý deň a snažím sa byť najlepšia vo svojom obore. Tak ako sa v Bandi staráme o zákazníkov, tak sa Bandi stará o zamestnancov, čím nám vytvára skvelé prostredie na prácu a dosahovanie lepších výsledkov.

Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň?

Na mojej práci je skvelé že si dokážem skĺbiť pracovný aj súkromný život vďaka flexibilnej pracovnej dobe. Môj deň začína vždy poradou pri šálke kávy s mojim tímom, kde si zhrnieme výsledky a nastavíme spoločné ciele, na ktorých chceme pracovať. Počas dňa sa venujem administratíve a plním potrebné pracovné úlohy. Snažím byť ale svojmu tímu vždy k dispozícií, mojím cieľom je ich motivovať a vytvárať im prostredie, kde budú vždy pociťovať podporu aby mohli efektívne vykonávať svoju prácu.

Akých máš nadriadených?

Práca s ľuďmi je tou najlepšou a zároveň najťažšou prácou, no v spolupráci s mojimi nadriadenými dokážem zvládnuť každú situáciu. Od začiatku našej spolupráce cítim veľkú podporu. Pomáhajú mi rásť a vytvárajú mi skvelé prostredie na to, aby som im ukázala svoj potenciál a dosahovala s nimi spoločne výsledky, ktoré celý náš tím posúvajú vpred. Sú tu vždy keď ich potrebujem, v akejkoľvek situácií, kde mi vždy ukážu, že spolu všetko zvládneme a nasmerujú ma správnym smerom.

Josef Konečný

vedúci predajne Pánske obleky BANDI, Praha-Michle

Josef, prečo si v BANDI?

Vždy mě zajímala móda. Již při nástupu jsem měl možnost pracovat pod skvělou manažerkou, která mi ukázala filosofii značky BANDI. Tohle příjemné prostředí a rodinný kolektiv mě natolik namotivoval a nadchl, že se BANDI stal mým druhým domovem. Pracuji tu již 10 let a za tu dobu jsem měl možnost být u rozvoje a růstu této firmy. Přesvědčil jsem se o tom, že dělám práci, která má smysl. Pracuji a dělám něco, co mě baví se skvělým týmem a zázemím.

Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň?

Můj běžný pracovní den začíná šálkem kávy a krátkou ranní poradou, kde se snažím namotivovat svůj tým k příjemnému začátku pracovního dne. Nastavím poradcům a sobě program na daný den, se kterým se seznámíme. Po skončení porady se věnuji drobné administrativě, kontrole výsledků, cílů a čísel své prodejny. Udržuji pevné vztahy na pracovišti tím, že trávím polovinu svého pracovního dne se svým týmem na prodejně, abych mohl být poradcům kdykoliv nápomocen. Pracujeme na společném rozvoji a snažíme se, aby každý zákazník, který nás navštíví, odcházel s ojedinělým zážitkem.

Akých máš nadriadených?

Za dobu, kdy pracuji v BANDI se stali z mých nadřízených kolegové a kamarádi. Je mezi námi důvěra a zároveň mám to veliké štěstí, že se mohu o ně vždy opřít a vím, že mě vždy podpoří, ať se jedná o pracovní, tak i osobní záležitosti. Jsme tu jedna velká BANDI rodina, co drží při sobě a máme mezi sebou vzájemnou oporu.

  Mohlo by vás zaujímať