Aktuality

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI ďakuje a rozdáva pred Vianocami členom IZS a vojakom mimoriadnu ZĽAVU 50 %

Rovnako ako v minulosti, aj v tomto roku by majiteľ módnej značky BANDI rád úprimne poďakoval príslušníkom a zamestnancom zložiek IZS, bezpečnostných zborov a po novom tiež ozbrojených síl, za ich náročnú a rizikovú prácu. Ako formu poďakovania zvolil majiteľ, pán Andrej Bandi Vámoš, darček vo forme mimoriadnej ZĽAVY 50 % na nákup nezlacneného spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI.


UPOZORNENIE!

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM JE UDALOSŤ POĎAKOVANIE ČLENOM IZS ROZDELENÁ NA DVA MESIACE

NOVEMBER 2023
POLÍCIA SR,
MESTSKÁ POLÍCIA,
VÄZENSKÁ A JUSTIČNÁ STRÁŽ,
VOJACI A VOJACI V ZÁLOHE,
VOJENSKÁ POLÍCIA,
ČESTNÁ STRÁŽ

DECEMBER 2023
HASIČI PROFESIONÁLNI, DOBROVOĽNÍ A PODNIKOVÍ
HORSKÁ SLUŽBA
ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÍCKA SLUŽBA
VODNÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA SČK
BANSKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
ZAMESTNANCI COLNEJ SPRÁVY


V značkových predajniach BANDI je pre vás otvorené každý deň vrátane víkendov od 10:00-20:30 hod.

BANDI ďakuje zložkám IZS a vojakom

Prečo BANDI ďakuje členom zložiek IZS a vojakom?

Policajti, hasiči, dobrovoľní hasiči, záchranári, väzenská stráž, členovia ďalších zložiek IZS a vojaci za nás denne pri výkone profesie nasadzujú svoje zdravie a niekedy bohužiaľ aj svoje životy. Mohlo by sa zdať, že ich práca je rovnaká ako akákoľvek iná. Avšak nie je to tak.

Nikto z nás neodchádza z domu od rodiny do práce s vedomím, že sa môže zraniť, alebo že sa domov vôbec nemusí vrátiť. Paradoxne sú to zamestnanci práve týchto profesií, ktorí sú veľakrát spoločnosťou nedocenení.


Tento stav si veľmi dobre uvedomujem a chcel by som poďakovať policajtom, hasičom, dobrovoľným hasičom, záchranárom, členom väzenskej stráže, ďalším zložkám IZS a vojakom za ich prácu a vyjadriť im rešpekt. Práve v období pred Vianocami by som im rád venoval darček vo forme 50% zľavy pri výbere oblečenia v značkových predajniach BANDI, aby si vybrali kvalitné oblečenie a mohli tak urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym,“ hovorí majiteľ značky Andrej Bandi Vámoš.

Zľava výhradne pre príslušníkov a zamestnancov zložiek IZS a Armády SR

Policajti, hasiči, dobrovoľní hasiči, záchranári, väzenská stráž, členovia ďalších zložiek IZS a vojaci majú možnosť využiť tento darček a nakúpiť vo všetkých značkových predajniach Pánske obleky BANDI vybrané druhy oblečenia s mimoriadnou ZĽAVOU 50 % v dvoch fázach:

od 1. novembra – 30. novembra 2023
od 1. decembra – 31. decembra 2023

Pre čerpanie zľavy je potrebné sa preukázať potvrdením o služobnom alebo zamestnaneckom pomere v zložkách IZS, v bezpečnostných zboroch alebo ozbrojených silách. A to buď písomným potvrdením od vášho zamestnávateľa alebo služobným, či zamestnaneckým preukazom s fotografiou, na ktorom je uvedený názov zamestnávateľa a meno a priezvisko vás ako príslušníka alebo zamestnanca.

Muži si môžu s touto zľavou nakúpiť spoločenské oblečenie BANDI na ples, svadbu, rodinné oslavy alebo do práce, ako aj značkový voľnočasový outfit za polovičnú cenu.

Zľavu 50 % samozrejme využijú aj ženy pracujúce v IZS a Armáde SR. Ak prídu do predajne so svojim mužom, či partnerom, synom, otcom alebo bratom, majú ideálnu možnosť vybrať pre nich spoločenské a voľnočasové oblečenie BANDI.

Odporúčame využiť túto príležitosť aj na nákup vianočných darčekov pre svojich blízkych pod stromček a ušetriť tak až niekoľko desiatok, či stoviek eur.

Komu je poďakovanie určené a kedy môžete využiť mimoriadnu ZĽAVU 50 %?

Poďakovanie a darček je určený pre všetkých pracovníkov zložiek IZS, bezpečnostných zborov a ozbrojených síl v služobnom aj zamestnaneckom pomere. Pre váš pohodlný a príjemný nákup je udalosť „Poďakovanie“ rozdelená do dvoch fáz:

 • termín od 1. novembra do 30. novembra 2023
 • policajti
 • mestskí policajti
 • väzenská a justičná stráž
 • vojaci a vojaci v zálohe
 • vojenskí policajti
 • čestná stráž
 • termín od 1. decembra do 31. decembra 2023
 • profesionálni hasiči
 • dobrovoľní a podnikoví hasiči
 • horská služba
 • záchranná zdravotnícka služba
 • vodná záchranná služba SČK
 • banská záchranná služba
 • zamestnanci Colnej správy

Čo si môžete kúpiť so ZĽAVOU 50 %?

Pre udalosť „Poďakovanie “ je sortiment v predajniach rozdelený na dve časti. Časť pre vás, príslušníkov a zamestnancov zložiek IZS a Armády SR, na ktorú je možnosť uplatnenia mimoriadnej zľavy 50 %. Druhá časť pre ostatných klientov, ktorí v novembri a decembri prídu do predajní nakúpiť oblečenie. Tí rovnako čerpajú zľavy. Avšak nie tak výrazné, ako vy. Členovia IZS a vojaci nie sú jediní zákazníci v tomto období, je preto nutné zohľadniť aj ostatných zákazníkov.

Vďaka bohatému zásobeniu si v značkových predajniach BANDI vyberiete z mnohých modelov elegantných spoločenských oblekov, kvalitných kabátov a košieľ, štýlových kravát, motýlikov, opaskov a ďalších doplnkov. Viac než polovica celého sortimentu BANDI je zaradená do poďakovania členom zložiek IZS a vojakom. Medzi vybranými produktami je napríklad 30 druhov pánskych oblekov, takmer 20.000 kusov pánskych košieľ a množstvo ďalšieho značkového oblečenia a doplnkov.

Zoznam tovaru, ktorý je vyhradený pre udalosť „Poďakovanie“ a mimoriadnu zľavu 50 % je od 1. 11. 2023 po celý čas udalosti k dispozícii v tlačenej podobe k nahliadnutiu v každej predajni BANDI.

A to nie je všetko. Vyberiete si tiež pohodlné voľnočasové saká a chinos nohavice, hrejivé plášte a svetre, alebo koženú, ručne šitú obuv a mnoho módnych doplnkov. Navyše všetko zakúpite v rôznych veľkostiach a strihoch, takže obliecť sa od hlavy až k pätám môže naozaj každý.


Pozrite sa na vybrané príklady z bohatého sortimentu spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI, ktoré si kúpite s mimoriadnou ZĽAVOU 50 % ako poďakovanie za ochranu nás a našich blízkych.

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit

Pre mužov, ktorí chcú vyzerať dokonalo v každej situácii odporúčame tmavomodrý spoločenský oblek BANDI Angiori Marin z tohtoročnej kolekcie New Season 2023. Zoštíhlený strih SLIM FIT je vhodný pre mužov štandardnej a štíhlej postavy, ktorí hľadajú vysokú kvalitu spracovania, komfort a pohodlie. Pozrite sa, na aké príležitosti je vhodné pánsky oblek BANDI Agiori využiť.

Pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit v kombinácii s košeľou Alfio Bianco Slim, vestou Corsini Blu a kravatou Silvero 01 Sangre Regular

Elegantný oblek BANDI Angiori Marin využijete po celý rok na všetky pracovné, spoločenské, aj menej formálne príležitosti. Je vhodný na pracovné stretnutia, aj formálne slávnosti ako sú promócie alebo svadby. Skvelý dojem urobíte aj na každom rande a všetkých rodinných oslavách.

Cena obleku BANDI Angiori Marin: 587,28 €
Darček – 50% ZĽAVA: 293,64 €
Ušetríte: 293,64 €


Pánsky kabát BANDI Montone Grigio

Tmavosivý pánsky kabát BANDI Montone Grigio vás spoľahlivo ochráni pred chladom jesenného a zimného obdobia. Štýlový vlnený kabát so širokým límcom je vhodný pre mužov, ktorí hľadajú elegantné, hrejivé módne oblečenie na cesty do práce, za kultúrou, aj do obľúbenej kaviarne.

Dokonalý outfit s pánskym kabátom BANDI Montone Grigio do chladného počasia

Elegantný kabát BANDI Montone Grigio využijete nielen ku spoločenskému obleku. Dokonalý outfit na voľný čas ľahko a rýchle vytvoríte kombináciou kabátu spolu s rifľami, tričkom a bavlneným svetrom alebo rolákom. Váš štýl tak ocenia aj priatelia na neformálnom stretnutí pri šálke dobrej kávy.

Cena kabátu BANDI Montone Grigio: 470,61 €
Darček – 50% ZĽAVA: 235,31 €
Ušetríte: 235,31 €


Pánsky sveter BANDI Arezzio Marsala

Bavlnený pánsky sveter BANDI Arezzio Marsala s véčkovým výstrihom je tým správnym typom hrejivého oblečenia do chladnejšieho počasia. Skvelo sa hodí k voľnočasovým nohaviciam, ako aj pod sako obleku pre zdôraznenie elegancie na pracovnej schôdzke. Decentný, alebo naopak výrazne farebný sveter použijete ako štýlový základ celého outfitu.

Bavlnený sveter BANDI Arezzio Marsala s voľnočasovými chinos nohavicami BANDI

V kombinácii s voľnočasovým sakom a chinos nohavicami vám sveter BANDI Arezzio Marsala skvelo poslúži aj na menej formálne spoločenské udalosti, ako je koncert, vernisáž alebo firemný večierok. Chcete si vytvoriť športový outfit? Zoberte si pod sveter tričko s okrúhlym výstrihom a k nemu džínsy.

Cena svetra BANDI Arezzio Marsala: 88,51 €
Darček – 50% ZĽAVA: 44,26 €
Ušetríte: 44,26 €


Biela pánska košeľa BANDI Evorio Azzur

Svetlomodrá košeľa ako nadčasová klasika patrí do šatníka každého muža. V dokonale sadnúcej a pohodlnej košeli BANDI Evorio Azzur urobíte ten najlepší dojem na každej formálnej, aj neformálnej spoločenskej akcii, na firemných poradách, svadbách, rodinných oslavách i romantických schôdzkach.

Elegantná kombinácia pánskej košele BANDI Evorio Azzur s oblekovými nohavicami

Viete prečo je svetlo modrá košeľa u mužov taká obľúbená? Ľahko sa kombinuje s oblečením všetkých farieb a ponúka tak nekonečné možnosti využitia. Slávnostný vzhľad na zvláštne príležitosti dosiahnete použitím manžetových gombíkov BANDI, ktoré je možné pridať vďaka univerzálnym manžetám tejto košele. 

Cena košele BANDI Evorio Azzur: 104,07 €
Darček – 50% ZĽAVA: 52,04 €
Ušetríte: 52,04 €


Pánske voľnočasové sako BANDI Satorio Antracit

Správny gentleman by mal vyzerať skvelo v každej situácii. Preto vám odporúčame štýlové voľnočasové sako BANDI Satorio Antracit s tradičným károvým vzorom, ktorým hravo doplníte svoj dokonalý outfit na voľný čas. Vhodné je tiež do menej formálneho pracovného prostredia, kde nie je vyžadovaný striktný dress code.

Pánske voľnočasové sako BANDI, Satorio Antracit v kombinácii s nohavicami BANDI Paulino

Pánske sako BANDI Satorio Antracit sa ľahko kombinuje s ďalšími prvkami voľnočasového oblečenia a poskytne vám profesionálny vzhľad. Kockované sako v antracitovej farbe a bavlnené chinos nohavice doplnené pánskou košeľou sú jedinečným outfitom, ktorý vám umožní vyzerať vždy elegantne.

Cena saka BANDI Satorio Antracit: 282,96 €
Darček – 50% ZĽAVA: 141,48 €
Ušetríte: 141,48 €


Pánske chinos nohavice BANDI Paulino Petrol Straight

Potrebujete štýlové a pohodlné nohavice na neformálne spoločenské príležitosti? Bavlnené nohavice chinos BANDI Paulino Petrol sú výbornou voľbou na každodenné aktivity. Odporúčame športovo elegantnú kombináciu s tričkom a teniskami doplniť sakom alebo jednoduchým svetrom do chladnejších večerov.

Voľnočasová kombinácia panských nohavíc BANDI Paulino Petrol so sakom Epsoni Indaco, teniskami Beato Bianco a opaskom Automat 82 Nero

Bavlnené nohavice BANDI Paulino Petrol využijete viac vo formálnejšom prostredí, než džínsy. Rovný strih je ideálny pro mužov, ktorí uprednostňujú voľnosť pohybu. Vďaka jednoduchému dizajnu ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími časťami vášho šatníka a vytvoriť tak veľa originálnych outfitov.

Cena nohavíc BANDI Paulino Petrol: 131,31 €
Darček – 50% ZĽAVA: 65,66 €
Ušetríte: 65,66 €


Vyberte si svoj darček a nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Zaujali vás ukážky spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI, ktoré si môžete kúpiť so ZĽAVOU 50 % ako darček? Radi by ste videli viac a vybrané oblečenie si rovno vyskúšali? Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu, ktorý vám pomôže s výberom spoločenského aj voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Predajne Pánske obleky BANDI

Podmienky pre uplatnenie zľavy v kamenných predajniach BANDI

– Zvýhodnenie platí pre policajtov, mestských policajtov, členov väzenskej a justičnej stráže, vojakov aj vojakov v zálohe, príslušníkov vojenskej polície, hasičov, dobrovoľných a podnikových hasičov, členov horskej služby, záchrannej zdravotníckej služby, vodnej záchrannej služby, banskej záchrannej služby a zamestnancov Colnej správy.
– Zľavu 50 % získa každý klient v služobnom alebo zamestnaneckom pomere v zložkách IZS, v bezpečnostných zboroch alebo ozbrojených silách, ktorý sa preukáže písomným potvrdením od svojho zamestnávateľa, pracovnou zmluvou alebo služobným, či zamestnaneckým preukazom s fotografiou, na ktorom je uvedený názov zamestnávateľa a meno a priezvisko vás ako príslušníka alebo zamestnanca.
– Zľava 50 % platí na všetok nezlacnený sortiment v značkových predajniach Pánské obleky BANDI.
– Zľava 50 % sa poskytuje vždy zo základnej predajnej ceny.
– Polovičná cena sa nevzťahuje na zlacnený tovar a nesčítava sa so žiadnou inou zľavou, voucherom alebo akciou.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť na darčekové šeky, vianočné vouchery a darčekové krabičky.
– Zľavu 50 % na nezlacnený sortiment módnej značky Pánske obleky BANDI je možné uplatniť aj v Česku. Ak ste napríklad policajt, hasič alebo vojak a budete zrovna v Česku, potom vašu zľavu 50 % môžete uplatniť v každej českej predajni Pánske obleky BANDI. Stačí sa preukázať patričným dokladom. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo hotovosťou výhradne v českých korunách. V predajniach Pánske obleky BANDI v Česku nie je možné platiť hotovostne v eurách.
– Zľavu 50 % môžu uplatniť rovnako českí zamestnanci uvedených zložiek IZS a Armády ČR v slovenských predajniach. Stačí sa preukázať patričným dokladom a zľava je vaša. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo hotovostne len v eurách. V predajniach Pánske obleky BANDI na Slovensku nie je možné platiť hotovosťou v českých korunách.
– Tovar zakúpený s touto 50% zľavou v značkových predajniach v novembri je možné vymeniť až do 1. 12. 2023. Tovar zakúpený s touto 50% zľavou v značkových predajniach v decembri je možné vymeniť až do 2. 1. 2024. Tovar zakúpený v predajni nie je možné meniť cez e-shop.
– Podmienkou pre uplatnenie zľavy je registrácia klienta v značke Pánske obleky BANDI. Pri registrácii je nevyhnutné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť množstvo ďalších výhod, ktoré značka ponúka. Ak nakúpite oblečenie za viac ako 100 €, obdržíte vernostnú VIP Club kartu BANDI čiernej farby, vďaka ktorej budete mať 5% zľavu na každý nákup okrem tejto zľavy a tiež budete môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené výhradne verným klientom s touto kartou.
– Výhodné ceny s 50% zľavou platia len v období od 1. novembra do 31. decembra 2023.
– Zľavu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si teda pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete pri ďalšom nákupe kúpiť už len jednu košeľu do počtu troch kusov.
– Zľava 50% sa vzťahuje aj na úpravy odevov podľa platného cenníka od profesionálnej krajčírky v značkových predajniach Pánske obleky BANDI. Ak budete chcieť skrátiť napríklad rukávy na saku, dĺžku nohavíc alebo vykonať iné úpravy, môžete využiť 50% zľavu aj na tieto služby. Na oblečení zakúpenom s 50% zľavou v rámci udalosti „Poďakovanie zložkám IZS a vojakom“ nie je možné uplatniť akciu „úprava zdarma“ a nezlučuje sa ani s výhodami VIP programu BANDI.
– Zľava platí aj pre ženy, ktoré pracujú v zložkách IZS a Armády SR. Môžu tak nakúpiť pre svojho muža, syna, partnera, príbuzného, či kamaráta.
– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, môže prísť na predajňu s kamarátom, či rodinným príslušníkom a nakúpiť preňho. Osoba, ktorá má právo polovičnú cenu využiť, musí byť fyzicky prítomná pri nákupe a pri platení sa musí preukázať potvrdením o zamestnaní v zložkách IZS nebo Armády SR.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne potvrdenie o zamestnaní ďalšej osobe. Nie je možné, aby niekto priniesol potvrdenie od kolegu nebo napísal informačný e-mail s tým, že príde syn policajta alebo vojaka a podobne. Zľavu môže uplatniť iba klient, ktorý fyzicky predloží svoje potvrdenie o zamestnaní alebo služobný preukaz s fotografiou.


Ako sa preukázať, aby ste získali zľavu

Hasič – služobný preukaz Hasičského záchranného zboru Slovenskej republiky s fotografiou.
Dobrovoľný hasič – členský preukaz alebo potvrdenie starostu alebo veliteľa DHZ o aktivnej činnosti.


Colník – služobný preukaz Colnej správy SR s fotografiou.
Policajt – služobný preukaz s fotografiou a identifikačným číslom alebo zmluvu zamestnanca Polície Slovenskej republiky.
Príslušník mestskej/obecnej polície – preukaz zamestnanca mestskej/obecnej polície, ktorý vykonáva povolanie príslušníka mestskej/obecnej polície, s fotografiou a identifikačným číslom.
Záchranár – písomné potvrdenie o zamestnaní v zdravotnej záchrannej službe s pečiatkou a podpisom zamestnávateľa. Osobné údaje z potvrdenia budú kontrolované.
Banský záchranár – preukaz banského záchranára s fotografiou a logom podľa mesta pôsobnosti.
Príslušník väzenskej stráže – služobný preukaz zamestnanca, ktorý je v služobnom pomeru, s fotografiou a identifikačným číslom.
Vodná záchranná služba SČK a horská služba – služobný preukaz zamestnanca s fotografiou.
Občiansky zamestnanec zložiek IZS a Armády SR – písomné potvrdenie s pečiatkou a podpisom od svojho zamestnávateľa alebo pracovná zmluva.


Odpovede na vaše otázky

Som policajt a v čase od 1. do 30. novembra budem služobne v Česku. Môžem si tento darček uplatniť aj v Česku?
Áno. Darček vo forme zľavy 50 % na značkovú pánsku módu BANDI uplatníte aj v Česku. Ak ste policajt, či záchranár, potom máte možnosť nakúpiť tiež v každej českej značkovej predajni BANDI. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti v českých korunách. V českých predajniach BANDI nie je možné platiť v eurách.
Rovnako tak majú možnosť využiť tento darček aj českí policajti a záchranári v slovenských predajniach. Opäť ale platí, že nákup je možné uhradiť platobnou kartou, alebo hotovostne iba v eurách. V slovenských predajniach Pánské obleky BANDI nie je možné platiť v hotovosti v českých korunách.

Pracujem v Polície SR ako administratívna pracovníčka. Môžem využiť 50% zľavu IZS?
Áno, môžete. Príďte na ktorúkoľvek predajňu BANDI s písomným potvrdením od svojho zamestnávateľa alebo s pracovnou zmluvou. Vďaka tomu nakúpite spoločenské, či voľnočasové oblečenie s 50% zľavou.

Platí tato zľava aj pre dobrovoľných hasičov?
Áno, poďakovanie a zľava 50 % platí pre aktívnych členov ZDH alebo JZDH.

Platí táto zľava aj pre hasičov podnikového hasičského zboru?
Áno, aj pre týchto hasičov platí poďakovanie a zľava 50%.

Som zamestnaná ako príslušníčka mestskej polície, môžem zľavu uplatniť, keď som žena?
Zľava sa vzťahuje samozrejme aj na ženy, ktoré pracujú v služobnom pomere aj v zamestnaneckom pomere v obecnej, či mestskej polície. Môžete teda prísť nakúpiť sama alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť preňho.

Môj manžel je horský záchranár. Môžem nakúpiť namiesto neho a venovať mu to ako darček na Vianoce?
Bohužiaľ, toto možné nie je. Na uplatnenie zľavy 50 % musí váš manžel osobne predložiť platný preukaz s fotografiou alebo písomné potvrdenie o zamestnaní. Túto zľavu nemôže samostatne využiť rodinný príslušník, či kamarát. Je však možné predajňu navštíviť spoločne s manželom a pomôcť mu s výberom.

Potrebujem kúpiť synovi oblek na promóciu. Nie som ale policajtka, vojak ani členka záchranného zboru. Môžem v tomto čase v značkovej predajni nakúpiť a využiť zľavy v rámci iných akcií?
Určite áno. Súčasne s nezlacneným tovarom nájdete v predajni aj sortiment, ktorý je v akcii alebo vo výpredaji, a na ktorý sa už špeciálne poďakovanie majiteľa značky BANDI nevzťahuje. Vďaka tomu tu môžete výhodne kúpiť aj spomínaný oblek pre syna.

Musím prísť v uniforme?
Nie, to nemusíte. K preukázaniu je nutné mať so sebou buď platný služobný preukaz s fotografiou, pracovnú zmluvu alebo potvrdenie o zamestnaní, ktoré skontrolujeme s platným občianskym preukazom.

Pracujem ako vojak z povolania. Vzťahuje sa táto zľava aj na vojenskú políciu?
Áno, zľava 50 % ako darček platí aj pre príslušníkov a zamestnancov vojenskej polície.

Stačí mi pre legitimáciu odznak?
Nie. K tomu, aby sme vám mohli poskytnúť 50% zľavu, musíme mať istotu, že ste skutočne policajt. Dostatočným dôkazom je váš služobný preukaz s fotografiou, pracovná zmluva alebo písomné potvrdenie o zamestnaní.

Obdržal som vianočný voucher v hodnote 10 €. Môžem ho uplatniť aj s 50% zľavou?
Bohužiaľ, toto možné nie je. Zľavy sa nesčítavajú. Vianočný voucher môžete niekomu darovať, alebo ho uplatniť pri ďalšom nákupe.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť ešte navyše k nákupu?
Bohužiaľ, zľavy nie je možné sčítať.

Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste zaradený v tomto zľavovom programe. Je možné túto kartu využiť na to, aby som získal ďalšiu zľavu ešte k tým 50 %?
Bohužiaľ, toto možné nie je. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tohto špeciálneho poďakovania nesčítajú.

Môžem nakúpiť aj cez víkend?
Áno, všetky značkové predajne BANDI sú pre vás otvorené každý deň, teda aj v sobotu a nedeľu v čase od 10:00-20:30 hod.

Aký doklad mám predložiť, aby som mohol využiť 50% zľavu?
Pri nákupe predložte k nahliadnutiu služobný preukaz s fotografiou, pracovnú zmluvu alebo potvrdenie od zamestnávateľa. Z dokladov musí byť jasné, že pracujete v zložkách IZS alebo Armády SR.

Môžem uplatniť zľavu 50% na ktorúkoľvek položku v predajni BANDI?
Nie, toto možné nie je.  Pre udalosť „Poďakovanie zložkám IZS a vojakom“ je sortiment v predajniach rozdelený na dve časti. Časť pre zložky IZS a vojakov a ich zľavu 50%. Druhá pre ostatných klientov, ktorí v októbri prídu do predajní nakúpiť oblečenie. Tí rovnako čerpajú zľavy. Avšak nie tak významné, ako zložky IZS a vojaci.
Zoznam tovaru, ktorý je vyhradený pre udalosť „Poďakovanie zložkám IZS a vojakom“ a ich zľavu 50 % je od 1. 11. 2023 po celý čas udalosti k dispozícii v tlačenej podobe k nahliadnutiu v každej značkovej predajni BANDI alebo tu.

Môžem uplatniť zľavu 50% na tovar v AKCII alebo vo VÝPREDAJI?
Na už zlacnený tovar nie je možné uplatniť zľavu 50%. Ak sa vám páči pánsky oblek za 600 €, ktorý je už zlacnený o 115 €, môžete si tento oblek zakúpiť za zvýhodnenú cenu 485 €.

Mohlo by vás zaujímať