Aktuality

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom a ako darček im venuje ZĽAVU 50 %

Rovnako ako v minulých rokoch aj v tomto roku by majiteľ módnej značky BANDI rád úprimne poďakoval lekárom, zdravotným sestrám a všetkým ľuďom pracujúcom v zdravotníctve za ich obetavú a náročnú prácu. Ako formu poďakovania zvolil majiteľ značky, pán Andrej Bandi Vámoš, pre tieto profesie darček vo forme mimoriadnej ZĽAVY 50 % na nákup značkového spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI.


Ponuka darčekov pre lekárov a sestry vo forme ZĽAVY 50 % platí len od 1. do 31. 10. 2023

Prečo BANDI ďakuje lekárom a zdravotníkom?

„Zdravie. Každý z nás si ho želá a každý ho potrebuje. Keď príde choroba, či úraz, je pre nás samozrejmosťou obrátiť sa na lekára. Lekári, zdravotné sestry, sanitári a ďalší odborný personál sa potom o nás starajú. Naše zdravie a niekedy aj životy doslova závisia na ich dobre odvedenej práci, ktorá je veľmi náročná. Bohužiaľ spoločnosťou veľakrát nedocenená,“ vysvetľuje majiteľ spoločnosti Andrej Bandi Vámoš. 

„Tento stav si dobre uvedomujem a chcem všetkým, ktorí sa starajú o naše zdravie, týmto vyjadriť úctu a rešpekt. Rád by som im ako darček venoval mimoriadnu zľavu na nákup oblečenia v značkových predajniach BANDI, kde si nakúpia oblečenie za polovicu obvyklej ceny a môžu tak urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym,“ dodáva majiteľ značky. 

Zľava výhradne pre zdravotný sektor

Lekári a zdravotníci majú možnosť využiť tento darček a nakúpiť od nedele 1. 10. do utorka 31. 10. 2023 vo všetkých značkových predajniach Pánske obleky BANDI s mimoriadnou ZĽAVOU 50 %. Stačí sa preukázať potvrdením o zamestnaní v zdravotníckom sektore, a to buď písomným dokladom od vášho zamestnávateľa alebo zamestnaneckým preukazom, na ktorom je uvedený názov zdravotníckeho zariadenia a meno a priezvisko vás ako zamestnanca.

Muži si môžu s touto zľavou nakúpiť značkové oblečenie na ples, svadbu, rodinné oslavy, aj na voľný čas. Zľavu samozrejme využijú aj ženy. Ak prídu do predajne lekárky, zdravotné sestry, ošetrovateľky a ďalšie ženy pracujúce v zdravotníctve so svojim mužom, synom, otcom, bratom alebo partnerom, majú ideálnu možnosť vybrať pre nich spoločenské a voľnočasové oblečenie BANDI. Zároveň môžu všetci túto príležitosť využiť aj na nákup vianočných darčekov pre svojich blízkych pod stromček.

Komu je poďakovanie určené?

Poďakovanie a darček je určený pre všetkých zamestnancov v zdravotníckom sektore:

 • lekárov,
 • zdravotníkov,
 • pracujúcich v nemocniciach,
 • záchranárov,
 • ambulancie,
 • lekárne,
 • hygienické stanice,
 • psychologické, logopedické a iné praxe,
 • zariadenia pre rehabilitačné liečebne, ošetrovateľskú a paliatívnu starostlivosť,
 • zubné ordinácie, laboratóriá a súvisiace zariadenia,
 • domovy pre deti do 3 rokov,
 • krízové centrá,
 • kúpeľné liečebne,
 • domovy pre seniorov – zdravotné sestry, lekári,
 • Slovenský červený kríž a podobné zdravotnícke organizácie
 • a ďalšie.

Čo si môžete kúpiť so ZĽAVOU 50 %?

O polovicu lacnejšie zakúpite všetok nezlacnený tovar značky BANDI v termíne od 1. do 31. 10. 2023. Vzhľadom k širokému sortimentu módnej značky Pánske obleky BANDI sa nemusíte obávať, že by ste nemali z čoho vyberať. Práve naopak! Vďaka bohatému zásobeniu si v značkových predajniach BANDI vyberiete z mnohých modelov elegantných spoločenský oblekov, kvalitných kabátov a košieľ, štýlových kravát, motýlikov, opaskov a ďalších doplnkov.

V ponuke nájdete aj pohodlné voľnočasové saká a chinos nohavice, hrejivé plášte a svetre, alebo koženú, ručne šitú obuv a mnoho módnych doplnkov. Navyše všetko kúpite v rôznych veľkostiach a strihoch, takže obliecť sa tu od hlavy až po päty môže naozaj každý. Pozrite sa na ukážky značkového oblečenia, ktoré zakúpite s mimoriadnou ZĽAVOU 50 % ako poďakovanie za starostlivosť o naše zdravie.


Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit

Pre mužov, ktorí chcú vyzerať dokonalo v každej situácii odporúčame tmavomodrý spoločenský oblek BANDI Angiori Marin z tohtoročnej kolekcie New Season 2023. Zoštíhlený strih SLIM FIT je vhodný pre mužov štandardnej a štíhlej postavy, ktorí hľadajú vysokú kvalitu spracovania, komfort a pohodlie. Pozrite sa, na aké príležitosti je vhodné pánsky oblek BANDI Agiori využiť.

Pánsky oblek BANDI Angiori Marin, Slim Fit v kombinácii s košeľou Alfio Bianco Slim, vestou Corsini Blu a kravatou Silvero 01 Sangre Regular

Elegantný oblek BANDI Angiori Marin využijete po celý rok na všetky pracovné, spoločenské, aj menej formálne príležitosti. Je vhodný na pracovné stretnutia, aj formálne slávnosti ako sú promócie alebo svadby. Skvelý dojem urobíte aj na každom rande a všetkých rodinných oslavách.

Cena obleku BANDI Angiori Marin: 578,28 €
Darček – 50% ZĽAVA: 293,64 €
Zdravotníci ušetria: 293,64 €


Pánsky kabát BANDI Empolio Marin Slim

Tmavomodrý pánsky kabát BANDI Empolio Marin vás spoľahlivo ochráni pred chladom jesenného a zimného obdobia. Štýlový vlnený kabát so širokým límcom je vhodný pre mužov, ktorí hľadajú elegantné, hrejivé módne oblečenie na cesty do práce, za kultúrou, aj do obľúbenej kaviarne.

Dokonalý outfit s pánskym kabátom BANDI Empolio Marin Slim do chladného počasia

Elegantný kabát BANDI Empolio Marin využijete nielen ku spoločenskému obleku. Dokonalý outfit na voľný čas ľahko a rýchle vytvoríte kombináciou kabátu spolu s rifľami, tričkom a bavlneným svetrom alebo rolákom. Váš štýl tak ocenia aj priatelia na neformálnom stretnutí pri šálke dobrej kávy.

Cena kabátu BANDI Empolio Marin: 509,52 €
Darček – 50% ZĽAVA: 254,76 €
Zdravotníci ušetria: 254,76 €


Biela pánska košeľa BANDI Bellori Bianco

Biela košeľa je nadčasová klasika a univerzálny základ šatníka každého muža. V dokonale sadnúcej a pohodlnej košeli BANDI Bellori Bianco urobíte ten najlepší dojem na každej formálnej, aj neformálnej spoločenskej akcii, na firemných poradách, svadbách, rodinných oslavách i romantických schôdzkach.

Elegantná kombinácia pánskej košele BANDI Bellori Bianco s oblekovými nohavicami Lamonte Antracit Tailored Fit a opaskom Automat 87

Viete prečo je biela košeľa u mužov taká obľúbená? Ľahko sa kombinuje s oblečením všetkých farieb a ponúka tak nekonečné možnosti využitia. Slávnostný vzhľad na zvláštne príležitosti dosiahnete použitím manžetových gombíkov BANDI, ktoré je možné pridať vďaka univerzálnym manžetám tejto košele. 

Cena košele BANDI Bellori Bianco: 102,13 €
Darček – 50% ZĽAVA: 51,07 €
Zdravotníci ušetria: 51,07 €


Pánske voľnočasové sako BANDI Epsoni Indaco, Slim

Správny gentleman by mal vyzerať skvelo v každej situácii. Preto vám odporúčame štýlové voľnočasové sako BANDI Epsoni Indaco, ktorým hravo doplníte svoj dokonalý outfit na voľný čas. Vhodné je tiež do menej formálneho pracovného prostredia, kde nie je vyžadovaný striktný dress code.

Pánske voľnočasové sako BANDI, Epsoni Indaco, Slim v kombinácii s nohavicami Petrano Cremo doplňte napríklad košeľou Lariccio Indaco a opaskom Fabro 05 Siena

Pánske sako BANDI Epsoni Indaco sa ľahko kombinuje s ďalšími prvkami voľnočasového oblečenia a poskytne vám profesionálny vzhľad. Indigovomodré sako a bavlnené chinos nohavice doplnené pánskou košeľou sú jedinečným outfitom, ktorý vám umožní vyzerať vždy elegantne.

Cena saka BANDI Epsoni Indaco: 282,96 €
Darček – 50% ZĽAVA: 141,48 €
Zdravotníci ušetria: 141,48 €


Pánske chinos nohavice BANDI Paulino Petrol Straight

Potrebujete štýlové a pohodlné nohavice na neformálne spoločenské príležitosti? Bavlnené nohavice chinos BANDI Paulino Petrol sú výbornou voľbou na každodenné aktivity. Odporúčame športovo elegantnú kombináciu s tričkom a teniskami doplniť sakom alebo jednoduchým svetrom do chladnejších večerov.

Voľnočasová kombinácia panských nohavíc BANDI Paulino Petrol so sakom Epsoni Indaco, teniskami Beato Bianco a opaskom Automat 82 Nero

Bavlnené nohavice BANDI Paulino Petrol využijete viac vo formálnejšom prostredí, než džínsy. Rovný strih je ideálny pro mužov, ktorí uprednostňujú voľnosť pohybu. Vďaka jednoduchému dizajnu ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími časťami vášho šatníka a vytvoriť tak veľa originálnych outfitov.

Cena nohavíc BANDI Paulino Petrol: 131,31 €
Darček – 50% ZĽAVA: 65,66 €
Zdravotníci ušetria: 65,66 €


Pánsky sveter BANDI Greccio Antracit

Bavlnený pánsky sveter BANDI Greccio Antracit s okrúhlym výstrihom je tým správnym typom hrejivého oblečenia do chladnejšieho počasia. Skvelo sa hodí k voľnočasovým nohaviciam, ako aj pod sako obleku pre zdôraznenie elegancie na pracovnej schôdzke. Decentný, alebo naopak výrazne farebný sveter použijete ako štýlový základ celého outfitu.

Bavlnený sveter BANDI Greccio Antracit s voľnočasovými chinos nohavicami Taironi Marin, Straight

V kombinácii s voľnočasovým sakom a chinos nohavicami vám sveter BANDI Greccio Antracit skvelo poslúži aj na menej formálne spoločenské udalosti, ako je koncert, vernisáž alebo firemní večierok. Chcete si vytvoriť športový outfit? Zoberte si pod sveter tričko s okrúhlym výstrihom a k nemu džínsy.

Cena svetra BANDI Greccio Antracit: 88,51 €
Darček – 50% ZĽAVA: 44,26 €
Zdravotníci ušetria: 44,26 €


Vyberte si svoj darček a nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Zaujali vás ukážky spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI, ktoré si môžete kúpiť so ZĽAVOU 50 % ako darček? Radi by ste videli viac a vybrané oblečenie si rovno vyskúšali? Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborného poradcu, ktorý vám pomôže s výberom spoločenského aj voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. 

Predajne Pánske obleky BANDI

Podmienky k uplatneniu zľavy

–Zvýhodnenie platí pre lekárov, zdravotníkov a všetkých zamestnancov v zdravotníckom sektore. Ide napríklad o tieto zdravotnícke zariadenia: nemocnice, ambulancie, lekárne, hygienické stanice, psychologické, logopedické a iné praxe, zariadenia pre rehabilitačné liečebne, ošetrovateľskú a paliatívnu starostlivosť, zubné ordinácie a súvisiace zariadenia, domovy pre deti do 3 rokov, krízové centrá, kúpeľné liečebne, domovy dôchodcov so zdravotnou starostlivosťou a ďalšie.
– Zľavu 50 % získa každý klient, ktorý sa preukáže potvrdením o zamestnaní v zdravotníctve, a to buď písomným potvrdením od zamestnávateľa, alebo zamestnaneckým preukazom, na ktorom je uvedený názov zdravotníckeho zariadenia a meno a priezvisko zamestnanca.
– Zľava 50 % platí na všetok nezlacnený sortiment v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.
– Polovičná cena sa nevzťahuje na zlacnený tovar a nesčítava sa so žiadnou inou zľavou alebo akciou.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť na darčekové šeky.
– Zľavu 50 % na kompletný sortiment módnej značky Pánske obleky BANDI je možné uplatniť aj v Česku. Ak ste napríklad lekár a budete zrovna v Českej republike, potom vašu zľavu 50 % môžete uplatniť v každej českej predajni Pánske obleky BANDI. Stačí sa preukázať patričným dokladom. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo v hotovosti iba v českých korunách. V predajniach Pánske obleky BANDI v Česku nie je možné platiť hotovosťou v eurách.
– Zľavu 50 % si môžu uplatniť naopak aj českí lekári a zdravotníci v slovenských predajniach. Stačí sa preukázať patričným dokladom, a zľava je vaša. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo hotovostne len v eurách. V predajniach Pánske obleky BANDI na Slovensku nie je možné platiť v hotovosti v českých korunách.
– Tovar zakúpený s touto 50% zľavou je možné vymeniť v značkových predajniach len do 1. 11. 2023. Tovar zakúpený v predajni však nie je možné vymeniť cez e-shop.
– Podmienkou pre uplatnenie zľavy je registrácia klienta v obchode Pánske obleky BANDI. Pri registrácii je nutné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť mnoho ďalších výhod, ktoré naša značka ponúka. Ak nakúpite oblečenie za viac ako 100 €, obdržíte vernostnú VIP Club kartu BANDI čiernej farby, vďaka ktorej získate 5% zľavu na každý nákup okrem tejto zľavy a rovnako budete môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené len verným klientom s touto kartou.
– Výhodné ceny s 50% zľavou platia len v období od 1. októbra do 31. októbra 2023.
– Zľavu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si  pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete pri ďalšom nákupe kúpiť už len jednu košeľu do celkového počtu troch kusov.
– Zľava sa vzťahuje aj na úpravy oblekov podľa platného cenníka od profesionálnej krajčírky v značkových predajniach Pánske obleky BANDI. Ak si budete chcieť napríklad skrátiť rukávy na saku, dĺžku nohavíc, zúžiť obvod pásu alebo vykonať iné úpravy, môžete využiť 50% zľavu aj na tieto služby. Vďaka upravenému obleku na mieru budete vyzerať dokonalo v každej situácii. Odborní poradcovia v značkových predajniach Pánske obleky BANDI vám radi pomôžu s výberom perfektného oblečenia pre vás.
– Zľava platí aj pre ženy, ktoré pracujú v zdravotníctve. Môžu tak nakúpiť pre svojho muža, syna, partnera, príbuzného, či kamaráta.
– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok využiť zľavu, môže prísť do predajne s kamarátom, či rodinným príslušníkom a nakúpiť aj preňho. Osoba, ktorá má právo polovičnú cenu využiť, musí byť fyzicky prítomná počas nákupu a pri platení sa musí preukázať potvrdením o zamestnaní v zdravotníctve.
– Zvýhodnenie nie je možné uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne potvrdenie o zamestnaní ďalšej osobe. Rovnako nie je možné, aby niekto priniesol potvrdenie od kolegu, alebo napísal informační e-mail, že sa dostaví syn lekára a podobne. Zľavu môže uplatniť jedine klient, ktorý fyzicky predloží svoje potvrdenie o zamestnaní.


Odpovede na vaše otázky

Aký doklad mám predložiť, aby som mohol využiť 50% zľavu?
Pri nákupe predložte k nahliadnutiu pracovnú zmluvu alebo potvrdenie od zamestnávateľa. Z dokladu musí byť zrejmé, že pracujete v zdravotníckom zariadení.
Ak je názov firmy v Pracovnej zmluve neurčitý (napr. pri názve zubného laboratória bude uvedený len názov firmy ZULA s.r.o., je dôležité pracovné zaradenie, kde je uvedený Zubný laborant. Ak ani to nebude zo zmluvy zreteľné, je potrebné potvrdenie od zamestnávateľa. Vždy tak, aby mal odborný poradca jasnú informáciu o pracovnom zaradení v zdravotníckom sektore a zľavu mohol poskytnúť.

Som zdravotník a v čase od 1. do 31. októbra budem služobne v Česku. Môžem tento darček uplatniť aj v Českej republike?
Áno. Darček vo forme zľavy 50 % na kompletný sortiment módnej značky Pánske obleky BANDI uplatníte aj v Česku. Ak ste zdravotníkom a budete práve v Českej republike, potom máte možnosť využiť tento darček a nakúpiť v každej českej značkovej predajni Pánske obleky. Pozor, platiť môžete platobnou kartou, alebo hotovostne v českých korunách. V predajni Pánske obleky BANDI v Česku nie je možné platiť v eurách. Rovnako tak majú možnosť využiť tento darček aj českí zdravotníci v slovenských predajniach. Opäť ale platí, že nákup je možné uhradiť buď platobnou kartou, alebo hotovostne len v eurách. V predajniach Pánske obleky BANDI na Slovensku nie je možné platiť hotovostne v českých korunách.

Som zamestnaná ako zdravotná sestra v nemocnici. Môžem si uplatniť zľavu, ak som žena?
Áno. Zľava sa samozrejme vzťahuje aj na ženy, ktoré pracujú v zdravotníckom sektore. Môžete prísť a nakúpiť darčeky pre svojich blízkych s 50% zľavou. Alebo prídete so svojim mužom, synom, otcom, bratom alebo partnerom, spoločne vyberiete značkové oblečenie BANDI práve pre nich. Či už pôjde o spoločenské obleky, pánske košele, alebo módnu obuv a doplnky.

Môj manžel je lekár. Môžem nakúpiť namiesto neho a venovať mu tak darček na Vianoce?
Bohužiaľ, toto nejde. Na uplatnenie zľavy 50 % musia zamestnanci v zdravotníckom sektore prísť osobne a preukázať sa potvrdením. Toto zvýhodnenie nemôže samostatne využiť rodinný príslušník, či kamarát. Je ale možné navštíviť predajňu spoločne s manželom a pomôcť mu s výberom.

Pracujem ako zdravotník v domove pre seniorov. Môžem si tiež uplatniť zľavu 50 %?
Áno, ak ste zdravotník a pracujete v sociálnych službách, ako je napríklad domov pre seniorov alebo hospic, zľavu 50 % si uplatniť samozrejme môžete.

Je toto zvýhodnenie určené aj pre zdravotnícky personál z Jičína, kde nemáte predajňu?
Áno. Ak ste zdravotník, môžete za polovičnú cenu nakúpiť v ktorejkoľvek značkovej predajni Pánske obleky BANDI. Stačí vám, ak si so sebou zoberiete potvrdenie o tom, že ste zamestnancom zdravotníckeho sektora.

Pracujem ako záchranár v nemocnici. Môžem využiť zľavu?
Áno. Ak ste zdravotník.

Potrebujem kúpiť synovi oblek na promóciu. Nie som lekárka ani zdravotná sestra, či sanitárka. Môžem v tomto období v značkovej predajni nakúpiť a využiť zľavy v rámci iných akcií?
Určite áno. Súčasne s nezľavneným tovarom nájdete v predajni aj sortiment, ktorý je v akcii alebo vo výpredaji, a na ktorý sa už špeciálne poďakovanie majiteľa značky Pánske obleky BANDI nevzťahuje. Vďaka tomu tu môžete výhodne kúpiť aj spomínaný oblek pro syna.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť navyše k svojmu nákupu?
Bohužiaľ, toto možné nie je. Zľavy nie je možné sčítavať.

Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste v tomto zľavovom programe zaradený. Je možné túto kartu využiť, aby som získal ďalšiu zľavu ešte k tým 50 %?
Bohužiaľ, toto možné nie je. Aj tu platí, že zľavy sa nesčítavajú.

Mohlo by vás zaujímať