Aktuality

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI podporuje študentov pri ich vzdelávaní. Teraz dotáciou 260 € na oblečenie

V súčasnej dobe, keď sa zvyšujú ceny energií, potravín, spotrebného tovaru a ďalších položiek, je ekonomická situácia v niektorých domácnostiach komplikovaná. Predovšetkým pre matky samoživiteľky je tento stav veľmi zložitý. Aj napriek všetkému sa každý rodič snaží zabezpečiť pre svojho potomka – študenta riadne oblečenie, ktoré potrebuje na rôzne udalosti popri štúdiu. Pre niektoré domácnosti môže ich kúpa znamenať väčšiu záťaž na rodinný rozpočet.

Majiteľ módnej značky BANDI si je tejto situácie vedomý. Preto se rozhodol podporiť študentov zľavou a dotáciou na oblek vo výške 260 € pri nákupe kompletného spoločenského outfitu. „Vzdelanie je pre spoločnosť nesmierne dôležité. Keď ho nebudeme podporovať, nedávame príliš priestor ďalším generáciám na dobrý a kvalitný život.“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. “Rád by som touto cestou pomohol rodinám čeliť súčasnej ekonomickej situácii. Pevne verím, že im to pomôže pri zaobstarávaní oblečenia, ktoré potrebujú ich deti pri svojom štúdiu.“ upresnil.

Dotovaný pánsky oblek BANDI Arcadio v tmavo modrom prevedení
Dotovaný pánsky oblek BANDI Arcadio v tmavo modrom prevedení

Ak ste študent a potrebujete si zaobstarať kvalitné spoločenské oblečenie, využite zľavu 1.500 Kč a dotáciu BANDI 5.000 Kč. To všetko spolu v celkovej výške 6.500 Kč na značkový pánsky oblek BANDI Arcadio. Platí v prípade nákupu všetkých položiek spoločenského outfitu. Čo znamená:

  • pánsky oblek
  • spoločenská košeľa
  • kravata
  • opasok
  • spoločenská obuv

Prečo bol pre dotáciu vybraný práve tento model pánskeho obleku?

Pánsky oblek BANDI Arcadio patrí nielen medzi štýlové, ale zároveň aj veľmi praktické obleky v kategórii spoločenských a business oblekov. Vďaka svojim parametrom je vhodný na väčšinu spoločenských udalostí. Maturitným večierkom a skúškou to nekončí. Oblek aj naďalej využijete napríklad na ples, ďalšie štúdiá, do práce, na svadbu ako hosť, do divadla, na oslavu jubileí a ďalšie príležitosti. Ak si teda potrebujete zaistiť nové a kvalitné spoločenské oblečenie, model pánskeho obleku BANDI Arcadio je tou najlepšou voľbou.

Ojedinelá príležitosť nielen pre študentov všetkých gymnázií, stredných a vysokých škôl, ale aj pre študentov učňovských či odborných škôl, ktorí si potrebujú zaobstarať kvalitné spoločenské oblečenie, doplnky a spoločenskú obuv.

Vedeli ste, že vám oblečenie môže pomôcť pri skúškach? Prečítajte si, ako sa obliecť na maturitnú skúšku, aby ste uspeli a aby vám oblečenie neuškodilo.

A ako získať na značkový pánsky oblek BANDI Arcadio dotáciu 5.000 Kč, ku ktorej si pripočítate akčnú zľavu na oblek 1.500 Kč?

Postup pre získanie dotácie 5.000 Kč a zľavy 1.500 Kč

  1. Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI s vyplnenou a potvrdenou Žiadosťou o dotáciu (na stiahnutie nižšie).
  2. Vyberte si spolu s našim poradcom správnu veľkosť modelu pánskeho obleku Arcadio.
  3. Následne si vyberte ľubovoľnú spoločenskú košeľu, kravatu, spoločenský opasok a obuv.
  4. V prípade potreby úpravy obleku na vaše miery, využite asistenciu odbornej krajčírky ZADARMO.
  5. Uplatnite si na nákup spoločenského oblečenia dotáciu a zľavu v celkovej výške 6.500 Kč.

Pozor, dotácia je obmedzená skladovými zásobami! Preto neváhajte a príďte si pre značkový pánsky oblek do vašej najbližšej predajne BANDI. Odborní poradcovia v predajniach vám pomôžu s výberom nielen veľkosti obleku, ale aj košele, kravaty, obuvi a doplnkov. Aby študentovi sadlo oblečenie priamo na mieru, je v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii pánska krajčírka, ktorá v prípade potreby prevedie nevyhnutné úpravy.

Ak si u nás vyberiete kompletný outfit, môžete sa spoľahnúť, že tieto úpravy obleku vám budú vyhotovené ZADARMO.

Prečo sa môže stať, že budú potrebné úpravy od pánskej krajčírky? Spoločenská etiketa vyžaduje dodržiavanie určitých pravidel. Napríklad dĺžka rukávov saka by mala byť vždy taká, aby vám vyčnievali manžety rukávov košele.

Prečítajte si ďalšie rady, ako správne nosiť pánsky spoločenský oblek tak, aby ste vždy vyzerali dokonale.

Niečo navyše

Ak si u nás nakúpite oblečenie s dotáciou BANDI pre študentov, dostanete vernostnú V. I. P. Club kartu BANDI v striebornej farbe, vďaka ktorej budete mať 10 % zľavu na každý ďalší nákup oblečenia a doplnkov značky BANDI. Tým ušetríte až niekoľko stoviek eur. A to nie je všetko!

Každý mesiac majú členovia V. I. P. Clubu BANDI možnosť zakúpiť si vybrané pánske obleky, košele, kravaty a ďalšie produkty spoločenskej a voľnočasovej módy s výraznou zľavou. Ide predovšetkým o NOVINKY.

Otázky a odpovede:

Môžu dotáciu získať aj študenti diaľkového alebo kombinovaného štúdia?
Dotáciu si môžu uplatniť všetci študenti, ktorí majú potvrdenie o štúdiu a študentský preukaz.

Dotáciu si chcem uplatniť len na oblek a ďalšie položky nepotrebujem.
Žiaľ, toto nie je možné. Dotácia je platná len v prípade nákupu kompletného spoločenského outfitu. To znamená pánsky oblek, spoločenská košeľa, kravata, opasok a spoločenská obuv.

Spoločenskú košeľu, kravatu, opasok a obuv si môžem vyberať v akejkoľvek cene a zľave?
Áno. Každý prvok spoločenského outfitu si môžete vyberať ľubovoľne. A to nielen v základných cenách, ale aj v zľavách. Výber je len na vás.

Môžem si zakúpiť oblek s dotáciou a zľavou v e-shope?
Žiaľ, toto nie je možné. Pánske obleky nie je možné nakupovať v e-shope www.BandiVamos.sk vzhľadom na ich možné úpravy. Je nutné navštíviť značkovú predajňu BANDI. V každej predajni BANDI sú odborní poradcovia, ktorí vám poradia s výberom správneho oblečenia podľa zásad spoločenskej etikety. K dispozícii je vám aj pánska krajčírka, ktorá upraví odev presne na mieru vašej postavy, či už ste menšieho vzrastu alebo máte robustnú postavu. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Môžem so žiadosťou o dotáciu poslať do predajne niekoho iného?
Nie, musíte prísť vy osobne a preukázať sa potvrdenou žiadosťou o dotáciu a študentským preukazom.

Môžem dotáciu uplatniť na nákup oblečenia pre príbuzného?
Áno, ale musíte s príbuzným prísť vy osobne a preukázať sa študentským preukazom a potvrdenou žiadosťou o dotáciu BANDI.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju využiť ešte navyše k nákupu?
Žiaľ, toto nie je možné. Dotácia sa nepriráta k ďalším zľavám okrem zľavy 60 €, ktorá sa priamo spája s dotovaným oblekom BANDI Arcadio. Zľavy sa nespočítavajú.

Mám kartu Sphere Card / ISIC a všimol som si, že ste v tomto zľavovom programe zaradený. Je možné túto kartu využiť, aby som získal ďalšiu zľavu navyše k dotácii?
Žiaľ, toto nie je možné. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tejto akcie nespočítavajú.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte odborných poradcov vo vašej najbližšej predajni BANDI.

Mohlo by vás zaujímať