Aktuality

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI ďakuje a nadeľuje pred Vianocami záchranárom, policajtom, hasičom, dobrovoľným hasičom a ďalším členom IZS zľavu 50 %

Rovnako ako v minulých rokoch, aj v tomto roku by sa majiteľ módnej značky BANDI rád poďakoval členom zložiek IZS za ich náročnú a rizikovú prácu. Ide o záchranárov, policajtov, hasičov, dobrovoľných hasičov, členov väzenskej služby, justičnej stráže a ďalšie zložky IZS. Ako formu poďakovania zvolil majiteľ darček, a to zľavu 50 % na nákup značkového spoločenského a voľnočasového oblečenia BANDI.

Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI ďakuje a nadeľuje pred Vianocami záchranárom, policajtom, hasičom a ďalším členom IZS zľavu 50 %
Majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI ďakuje a nadeľuje pred Vianocami záchranárom, policajtom, hasičom a ďalším členom IZS zľavu 50 %

Prečo BANDI ďakuje zamestnancom zložiek IZS?

Záchranári, policajti, strážnici, hasiči, dobrovoľní hasiči a členovia ďalších zložiek IZS za nás denne pri výkone profesie nasadzujú svoje zdravie a niekedy, bohužiaľ, aj svoje životy. Mohlo by sa zdať, že ich práca je rovnaká ako akákoľvek iná. Avšak nie je tomu tak. Nikto z nás neodchádza z domu od rodiny do práce s vedomím, že sa môže zraniť alebo sa domov vôbec nemusí vrátiť. Paradoxne sú to práve záchranári, policajti, hasiči a členovia väzenskej a justičnej stráže, ktorí sú veľakrát spoločnosťou nedocenení.

„Tento stav si dobre uvedomujem a chcel by som sa policajtom, strážnikom, hasičom, dobrovoľným hasičom, záchranárom a ďalším členom zložiek IZS za ich prácu poďakovať a vyjadriť im rešpekt. Práve v období pred Vianocami by som im rád venoval darček vo forme 50 % zľavy pri výbere oblečenia v značkových predajniach BANDI, aby mohli urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym,“ hovorí majiteľ značky Andrej Bandi Vámoš.

V súčasnosti, keď sa prudko zvyšujú ceny energií, potravín, spotrebného tovaru a ďalších položiek, nie je ekonomická situácia v niektorých domácnostiach jednoduchá. V tomto predvianočnom období je zľava 50 % skvelou príležitosťou pre zamestnancov záchranných zložiek výhodne obliecť seba alebo svojich príbuzných, a pritom výrazne ušetriť.

Kedy jednotliví členovia IZS využijú zľavy?

Pre váš pohodlný a príjemný nákup je akcia „Poďakovanie“ rozdelená do dvoch mesiacov:

  • od 1. novembra do 30. novembra 2022

policajti,

mestskí policajti,

väzenská služba,

justičná stráž;

  • od 1. decembra do 31. decembra 2022

hasiči,

dobrovoľní hasiči, závodný hasiči,

záchranári,

Horská záchranná služba,

Vodná záchranná služba,

Banská záchranná služba,

zamestnanci colných úradov.

Darček nielen pre mužov, ale aj pre ženy

Zľavu využijú aj ženy pracujúce v IZS, ktorým sa týmto naskytne výhodná príležitosť na nákup. Môžu prísť so svojimi blízkymi priamo do značkovej predajne BANDI, kde im vyberú oblečenie alebo doplnky. Napríklad kvalitný oblek pre manžela, syna, alebo vianočné darčeky pre svojich blízkych.

Príklad zľavy:

Pôvodná cena pánskeho obleku: 510 €
Akčná cena obleku so zľavou 50 %: 255
Ušetríte: 255

Pri nákupe spoločenského oblečenia, napríklad na ples, zaplatíte bežne za pánsky oblek s košeľou a kravatou 627 €. Pri využití tejto mimoriadnej zľavy ušetríte polovicu ceny, teda 313,50 €. Môžete navyše využiť služby profesionálnej krajčírky, ktorá vám priamo v predajni upraví vybraný oblek presne na mieru. A to sa rozhodne oplatí.

Čo všetko si so zľavou môžete kúpiť?

O polovicu lacnejšie kúpite všetok nezľavnený tovar. Vzhľadom k širokej ponuke sa nemusíte báť, že by ste si nemali z čoho vyberať. Práve naopak. Vďaka bohatému zásobovaniu si v predajniach módnej značky BANDI vyberiete z desiatok modelov elegantných oblekov, pohodlných košieľ, jedinečných kravát alebo motýlikov. V ponuke nájdete tiež štýlové saká na voľný čas, hrejivé elegantné svetre, vlnené kabáty alebo koženú, ručne vyrábanú obuv. Všetko navyše nájdete v rôznych veľkostiach a strihoch, takže obliecť sa od hlavy až po päty sa tu môže naozaj každý. Pozrite si príklady oblečenia, ktoré nakúpite so zľavou.


Elegantný pánsky čierny oblek, model ARANTE, tailored fit

Černý pánský oblek Arante
V pánskom obleku BANDI Arante urobíte dojem v spoločnosti aj v práci

Hľadáte klasický čierny oblek, s ktorým urobíte perfektný dojem prakticky kdekoľvek? Potom je pre vás pánsky čierny oblek Arante tou pravou voľbou. Vynosíte ho na pracovné príležitosti aj na spoločenské udalosti, ako je svadba alebo ples.

Mierne vyštíhlený strih TAILORED FIT je vhodný pre mužov štandardnej postavy. Predovšetkým pre tých, ktorí si zakladajú na pohodlí a voľnosti v pohybe.

Na saku nájdete aj zošikmené vrecká, ktoré postavu tiež opticky zoštíhľujú. 

Pôvodná cena obleku: 490,06 €
Darček – 50% zľava:  245,03 €
Ušetríte: 245,03 €

Pánska štýlová obuv ARISTEO Nero a Maron

Pánska obuv Aristeo Nero – perfektná voľba do spoločnosti
Pánska obuv Aristeo Nero – perfektná voľba do spoločnosti

Elegantná čierna obuv ARISTEO je ušitá v štýle najnovších módnych trendov. Topánky typu oxford skvelo vynosíte napríklad do zamestnania, na pracovnú schôdzku, alebo na oslavu jubilea a ples.

Topánky sú ručne ušité z prvotriednej kože, vďaka čomu sú priedušné a skvelo sa prispôsobia tvaru vašej nohy. Navyše je tento model obuvi doplnený o špeciálnu vložku s Aloe Vera, ktorá perfektne odvádza vlhkosť. Vaše nohy tak budú v pohodlí aj po celom dni nosenia.

Pôvodná cena obuvi: 157,73 €
Darček – 50% zľava:  78,87 €
Policajti a záchranári ušetria: 78,87 €

Biela pánska košeľa TASCIO Bianco – biela košeľa je základom šatníka každého muža

V bielej košeli TASCIO budete vyzerať vždy ako dokonalý elegán

Nech sa chystáte na akúkoľvek udalosť, bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. Táto farba košele je pre vás zárukou, že budete pôsobiť ako muž, ktorý o seba dbá a je poriadkumilovný. Skvele sa hodí na svadbu, pracovný večierok alebo oslavu jubilea s rodinou

Čisto bavlnená košeľa Tascio je veľmi priedušná a príjemná na dotyk. Má trošku širší golier, než je u košieľ BANDI zvykom, vďaka čomu sa pod golier hravo schová aj klasická široká kravata.


Pôvodná cena košeľe: 80,26 €
Darček – 50% zľava:  40,13 €
Policajti a záchranári ušetria: 40,13 €

Ako sa preukázať, aby ste zľavu získali

Hasič – služobný preukaz Hasičského a záchranného zboru Slovenskej republiky s fotografiou.
Dobrovoľný hasič, hasič závodného sboru – potvrdenie od zriaďovateľa alebo veliteľa
Policajt SR – služobný preukaz zamestnanca Polície Slovenskej republiky, ktorý je v služobnom pomere, s fotografiou a identifikačným číslom.
Mestský/obecný policajt – preukaz zamestnanca mestskej polície, ktorý vykonáva povolanie strážnika, s fotografiou a identifikačným číslom.
Príslušník ZVJS – služobný preukaz zamestnanca, ktorý je v služobnom pomere, s fotografiou a identifikačným číslom.
Zamestnanec colného úradu – služobný preukaz colníka s fotografiou.
Bánska záchranná služba – služobný preukaz s fotografiou a logem.
Záchranár – písomné potvrdenie o zamestnaní v zdravotnej záchrannej službe s pečiatkou a podpisom zamestnávateľa. Osobné údaje z potvrdenia budú kontrolované s občianskym preukazom.
Vodná záchranná služba a horská služba – služobný preukaz zamestnanca s fotografiou.

Podmienky na uplatnenie zľavy

Podmienky sú stanovené preto, aby sa predišlo zneužitiu tohto jedinečného poďakovania. Bandi chce poďakovať tým, ktorí venovali svoj pracovný život pomoci druhým. Bez splnenia vyššie uvedených podmienok nie je možné zľavu nárokovať.

– Zľava 50 % platí na všetok nezľavnený sortiment v značkových predajniach Pánske obleky BANDI.


– Zľava NEPLATÍ na nákup v internetovom obchode www.BandiVamos.cz, pretože sa osobne nepreukážete služobným preukazom.


– Zľava sa nevťahuje na zľavnený tovar a nesčíta sa so žiadnou inou zľavou alebo akciou.


– Zľavu nie je možné uplatniť na darčekové šeky a darčekové škatuľky.


– Tovar zakúpený v tejto 50% zľave je možné vymeniť v značkových predajniach. Konkrétne policajti a strážnici, ktorí majú možnosť nakúpiť v predajni Pánske obleky BANDI so zľavou 50 % do 30. 11., môžu tovar vymeniť do 1. 12. 2022. Hasiči, dobrovoľní hasiči, záchranári a ďalšie zložky IZS majú možnosť vymeniť nakúpený tovar do 3. 1. 2023. Tovar nie je možné vymeniť cez e-shop.


– Zľava platí iba pre zamestnancov vo výkone služby Polície SR, strážnikov obecnej a mestskej polície, členov Hasičského a záchranného zboru, členov dobrovoľných hasičských sborov, členov závodných hasičských sborov a útvarov, záchrannej zdravotnej služby, Vodnej záchrannej služby SČK, Horskej záchrannej služby a príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže.


– Podmienkou pre uplatnenie zľavy je registrácia klienta u BANDI. Pri registrácii je nutné vyplniť registračné údaje podľa platného občianskeho preukazu. Vďaka tomu budete môcť využiť množstvo ďalších výhod, ktoré Pánske obleky BANDI ponúkajú. Ak nakúpite oblečenie za viac než 100 €, dostanete vernostnú kartu VIP v čiernej farbe, vďaka ktorej budete mať 5% zľavu na každý nákup mimo tohto mimoriadneho poďakovania, a budete tiež môcť využiť špeciálne výhody, ktoré sú určené iba pre verných klientov s touto kartou.


– Zľava platí iba v období od 1. 11. do 30. 11. 2022 pre zamestnancov vo výkone služby Polície SR, mestskej polície, obecnej polície a príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže. Od 1. 12. do 31. 12. 2022 je darček určený pre členov Hasičského a záchranného zboru, členov dobrovoľných hasičských sborov, členov závodných hasičských sborov a útvarov, záchrannej zdravotnej služby, záchrannej zdravotnej služby, Vodnej záchrannej služby SČK a Horskej záchrannej služby.


– Zľavu 50 % získa iba klient, ktorý sa preukáže platným originálnym služobným preukazom. Na uniformu či iné doklady bez fotografie, prípadne odznaky, sa nebude brať ohľad. Záchranári musia predložiť potvrdenie o zamestnaní s uvedeným druhom práce z oblasti záchrannej zdravotnej služby.


– Podmienkou pre hasičov je služobný pomer a tomu zodpovedajúci služobný preukaz. Pre dobrovoľných hasičov a závodných hasičov potvrdenie od veliteľa alebo zamestnávateľa o aktívnej činnosti.


– Zľavu je možné využiť opakovane, a to do počtu troch kusov z každého druhu tovaru. Ak si teda pri prvom nákupe vyberiete napríklad dve košele, môžete si pri ďalšom nákupe kúpiť už iba jednu košeľu do počtu troch kusov.


– Zľava sa tiež vzťahuje na úpravy oblekov od profesionálnej krajčírky z predajní Pánske obleky BANDI podľa platného cenníka. Ak si teda budete chcieť nechať skrátiť rukávy saka, dĺžku nohavíc, zúžiť obvod pása a iné, môžete využiť 50% zľavu i na tieto služby. Vďaka obleku upravenému na mieru budete na rôznych spoločenských udalostiach vždy vyzerať dokonale. Odborní poradcovia v predajniach Pánske obleky BANDI vám radi pomôžu s vaším výberom perfektného oblečenia.


– Zľava platí i pre ženy, ktoré sú v služobnom pomere, v zamestnaneckom pomere ako záchranárky, vodné záchranárky a horské záchranárky alebo ako policajtky obecnej či mestskej polície. Môžu prísť samy, alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.


– Zľava je čiastočne prenosná. Osoba, ktorá má nárok zvýhodnenie využiť, môže prísť do predajne s kamarátom či rodinným príslušníkom a nakúpiť pre neho. Osoba, ktorá má právo využiť polovičnú cenu, musí byť pri nákupe fyzicky prítomná a pri platení sa musí preukázať dokladom.


– Zľavu nie je možné uplatniť v prípade, že osoba, ktorá má nárok zľavu využiť, poskytne preukaz či iný doklad ďalšej osobe. Nie je možné, aby niekto priniesol služobný preukaz od kolegyne alebo napísal informačný e-mail, že príde syn záchranára a podobne. Zľavu môže uplatniť jedine klient, ktorý fyzicky predloží svoj služobný preukaz alebo potvrdenie o zamestnaní.

Odpovede na vaše otázky

Som policajt a v období od 1. do 30. novembra budem služobne v Českej republike. Môžem tento darček uplatniť aj v Česku?
Áno. Darček vo forme 50% zľavy na značkovú pánsku módu BANDI uplatníte i v Česku. Ak ste policajtom či záchranárom a budete práve v Česku, máte možnosť nakúpiť v českých značkových predajniach BANDI. Pozor, platiť môžete platobnou kartou alebo v hotovosti v českých korunách. V českých predajniach BANDI nie je možné platiť v Eurách.
Rovnako majú možnosť využiť tento darček aj českí policajti a záchranári v slovenskej predajni v Bratislave. Znovu však platí, že nákup je možné uhradiť platobnou kartou alebo v hotovosti iba v Eurách. V slovenských predajniach Pánske obleky BANDI v Bratislave, Žiline a Banskej Bystrici nie je možné platiť v hotovosti v korunách.

Pracujem pre Políciu Slovenskej republiky ako administratívna pracovníčka. Môžem využiť 50% zľavu IZS?
Áno, môžete. Príďte s akýmkoľvek členom IZS, ktorý vlastní preukaz zamestnanca IZS. Môže to byť váš kolega, známy alebo príbuzný. Ten sa preukáže pri pokladni svojim služobným preukazom. Vďaka tomu nakúpite spoločenské či voľnočasové oblečenie s 50% zľavou.

Platí táto zľava aj pre dobrovoľných hasičov alebo hasičov závodných hasičských jednotiek?
Ano, platí.

Som zamestnaná ako strážnik mestskej polície. Môžem uplatniť zľavu, keď som žena?
Zľava sa samozrejme vzťahuje aj na ženy, ktoré pracujú v služobnom pomere alebo v zamestnaneckom pomere ako policajtky či záchranárky. Môžete teda prísť sama alebo s pánskym sprievodom a nakúpiť pre neho.

Môj manžel je horský záchranár. Môžem nakúpiť miesto neho a venovať mu takto darček na Vianoce?
Bohužiaľ, to nie je možné. Na uplatnenie 50 % zľavy musia členovia horskej služby, vodnej záchrannej služby, policajti, hasiči alebo príslušníci väzenskej a justičnej stráže predložiť platný preukaz s fotografiou a záchranári potvrdenie o zamestnaní. Túto zľavu nemôže samostatne využiť rodinný príslušník či kamarát. Je ale možné navštíviť predajňu spolu s manželom a pomôcť mu s výberom.

Nedostanem sa k vám do predajne. Môžem využiť zľavu a nakúpiť vo vašom e-shope www.Bandivamos.cz?
Bohužiaľ, to nie je možné. Zľavu je možné využiť iba v kamenných predajniach Pánske obleky BANDI. Zľava neplatí pre internetový obchod www.BandiVamos.cz. Aby člen záchranných zložiek mohol uplatniť zľavu, musí sa osobne preukázať preukazom.

Stačí mi pri legitimácii odznak?
Nie. Na to, aby sme vám mohli poskytnúť 50% zľavu, musíme mať istotu, že ste naozaj policajt, hasič alebo záchranár. Dostatočným dôkazom je váš služobný preukaz s fotografiou.

Potrebujem kúpiť synovi oblek na promócie. Nie som ale policajtka ani členka záchranného zboru. Môžem v tomto období v značkovej predajni nakúpiť a využiť zľavy v rámci iných akcií?
Určite áno. Súčasne s nezľavneným tovarom nájdete v predajni aj sortiment, ktorý je v akcii alebo vo výpredaji, a na ktorý sa už špeciálne poďakovanie majiteľa značky BANDI nevzťahuje. Vďaka tomu tu môžete výhodne kúpiť aj spomínaný oblek pre syna.

Získal som vianočný voucher v hodnote 10 €. Môžem ho uplatniť spolu s 50% zľavou?
Bohužiaľ, toto nie je možné. Zľavy sa nesčítavajú. Vianočný voucher môžete niekomu darovať, alebo ho uplatniť pri ďalšom nákupe.

Musím prísť v uniforme?
Nie, to nemusíte. Na preukázanie sa je nutné mať pri sebe platný služobný preukaz s fotografiou. Záchranári musia mať potvrdenie o zamestnaní, ktoré skontrolujeme s ich platným občianskym preukazom.

Pracujem ako vojak z povolania. Vzťahuje sa táto zľava aj na vojenskú políciu?
Nie, nevzťahuje. Zľava platí iba pre vyššie uvedených, teda pre štátnu Políciu Slovenskej republiky, mestskú políciu, Hasičský a záchranný zbor, poskytovateľov záchrannej zdravotnej služby, Horskej záchrannej služby, Vodnej záchrannej služby SČK a príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže.

Mám vašu vernostnú V.I.P Club kartu BANDI so zľavou 5 %. Môžem ju ešte navyše využiť k nákupu?
Bohužiaľ, to nie je možné. Zľavy nie je možné sčítať.

Mám kartu Sphere Card a všimol som si, že ste zaradení v tomto zľavovom programe. Je možné využiť túto kartu, aby som k 50 % získal ešte ďalšiu zľavu?
Bohužiaľ, to nie je možné. Žiadne ďalšie zľavy sa v prípade tejto nesčítavajú.

Mohlo by vás zaujímať