Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Žiline

Ste zo Žilinského kraja a potrebujete si nakúpiť pekné a kvalitné spoločenské oblečenie do zamestnania, na svadbu, ples, sväté prímanie, tanečnú a ďalšie spoločenské akcie? Máme pre vás skvelú správu. V piatok 9. septembra 2022 otvorila značka Pánske obleky BANDI novú značkovú predajňu v Obchodnom centre TAMBOR v Žiline. Prečítajte si, prečo sa vyplatí túto predajňu navštíviť.

V novej značkovej predajni Pánske obleky BANDI v Žiline sa budete cítiť veľmi pohodlne

Na výber viac ako tisíc kusov moderných oblekov

V značkovej predajni Pánske obleky BANDI v Žiline si nakúpite pánske obleky vo veľkostiach od 42/164 až po 66/200. To znamená, že sa tu oblečú muži menšieho vzrastu a taktiež i poriadni chlapi. V ponuke  oblekov si vyberiete ako z najnovjších módnych kúskov, tak i z akčných a výpredajových oblekov, kde ušetríte niekoľko stoviek euro. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa na jednom mieste oblečiete ako sa hovorí „od hlavy až po päty“. Pánským oblekom to nekončí. K nemu si kúpite zároveň aj:

  • spoločenské košele
  • spoločenskú obuv
  • voľnočasové saká a nohavice
  • kravaty a motýliky
  • vlnené kabáty
  • manžetové gombíky
  • parfém a ďalšie doplnky

Prídite si vybrať tiež z ponuky voľnočasových sák, ktoré ľahko a jednoducho prepojíte s vašími džínsami. Pre vyznávačov pohodlia máme dobrú správu! Pokiaľ máte problém zohnať bavlnené nohavice a nie ste vyznávačom riflí, sú v ponuke i veľmi pohodlné voľnočasové nohavice. Budete tak vyzerať štýlovo, aj keď idete s priateľmi do reštaurácie alebo do kina. A to nie je všetko!

Pánské obleky BANDI – kvalitné spoločenské oblečenie v štýle najnovjších módnych trendov

Asistovaný predaj zaistí dokonalý výber oblečenia

Odborní poradci vám pomôžu so správnym výberom pri šálke lahodnej kávy alebo pohári vína. Je pre vás dôležité vedieť, že nie každé oblečenie je vhodné pre každú udalosť. Vedeli ste napríklad, že kravata s diagonálnym pruhom nie je  vhodná na oslave spoločenskej udalosti, ako je ples alebo svadba? Ide o čisto pracovnú verziu kravaty, ktorá sa nosí len do zamestnania. Neviete si rady s výberom vhodného oblečenia, alebo s kombinovaním farieb? S týmto si nemusíte lámať hlavu. Odborní poradci vám práve v týchto témach pomôžu.

Odborná krajčírka šetrí vaše peniaze aj čas

V prípade, že je na vybranom oblečení potreba čokoľvek upraviť, je vám v tejto predajni k dispozícii odborná pánská krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na miery vašej postavy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. Tým ušetríte peniaze a čas pri zháňaní krajčírky, ktorá by vám inde kúpený oblek musela upraviť.

Dobrá správa pre klientov, ktorí do predajne pôjdu autom. Nemusíte blúdiť labyrintom nákupného centra, pretože do žilinskej predajne Pánské obleky BANDI sa dostanete priamo z auta. Vozidlo si zaparkujete priamo na parkovisku pred vstupom do predajne.

Módna značka Pánske obleky BANDI už tradične oblieká mužov na spoločenské udalosti, do práce aj na voľný čas. Hercov, moderátorov, spevákov, televízných komentátorov aj známé osobnosti z oblasti businessu. Značka BANDI je tiež partnerom rôznych spoločenských akcií a športových tímov.

Mohli ste ju zaznamenat tiež  v televizií či vo filme. Napríklad v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, v seriáli Lajna z hokejového prostredia alebo vo filmoch Po čom muži túžia, Sviňa a ďalšie.

Ak i vy chcete vyzerať skvelo a dobre sa obliecť, príditete do novej značkovej predajne BANDI v žilinskom Obchodnom centre Tambor.