Oblečenie

Čierny pánsky kabát TAILORED Istrago

Elegantný kabát so štýlovým golierom

Vybavte svoj šatník jedinečným čiernym kabátom, ktorý využijete do spoločnosti i na voľný čas. Perfektne sa hodí k obleku na ples alebo do zamestnania. Môžete si ho obliecť k svojim obľúbeným rifliam či bavlneným nohaviciam a stále budete vyzerať dokonale. Vďaka vysokému podielu vlny vás navyše spoľahlivo zahreje aj v tých najchladnejších dňoch.

Kabát je šitý v mierne vyštíhlenom strihu TAILORED, ktorý zvýrazní vaše mužné ramená a opticky zúži váš pás. Pritom vám poskytne dostatočnú voľnosť pohybu

Pánsky kabát Istrago – outfit s oblekom
Pánsky kabát Istrago – outfit s oblekom

Praktické a módne prvky

Spoločenský kabát Istrago má dostatočnú dĺžku na to, aby úplne zakryl vaše sako. Preto sa perfektne hodí k pánskemu obleku. Zapôsobíte v ňom vždy elegantne a budete sa v ňom cítiť príjemne.

Vaše pohodlie tiež zabezpečia módne a praktické prvky. Napríklad rozopínanie a zapínanie kabáta vám uľahčí skrytý zips a cvočky, ktoré ľahko odopnete jednou rukou. A praktická pracka Vám pomôže udržať zdvihnutý golier. Ten vás ochráni proti nepríjemnému vetru a chladu.

Pánsky kabát Istrago – pohľad spredu
Pánsky kabát Istrago – pohľad spredu
Pánsky kabát Istrago – pohľad zozadu
Pánsky kabát Istrago – pohľad zozadu

Exkluzívny vlnený materiál

Látka kabáta Istrago obsahuje 60 % vlny. Spoľahlivo vás tak zahreje aj počas tých najchladnejších dní. Vďaka prímesi polyesteru sa vám nebude krčiť, takže budete pri každej príležitosti dokonale upravení.

Pánsky kabát Istrago – detail podšívky
Pánsky kabát Istrago – detail podšívky

Cena pánskeho kabáta Istrago je 316,54 € a ide o exkluzívny módny kúsok na jesennú a zimnú sezónu.

Pôvodná cena kabáta: 316,54 € €
Nová výpredajová cena: 199,88 €
Ušetríte: 116,66 €

UPOZORNENIE Tento model kabáta je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa kabáty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Kde si kabát kúpite?

Pánske kabáty kúpite mimo zimnej sezóny od apríla do augusta iba v e-shope www.BandiVamos.sk. Prehliadnite si ponuku pánskych kabátov BANDI, ktoré perfektne doplnia váš outfit v chladných mesiacoch.

Pánsky kabát Istrago – detail zapínania
Pánsky kabát Istrago – detail zapínania
Pánsky kabát Istrago – so šálom Elmino 01
Pánsky kabát Istrago – so šálom Elmino 01

Tip pre vás

Nenechajte sa prekvapiť zlým počasím. Zaobstarajte si ku kabátu aj elegantný dáždnik BANDI, ktorý ochráni pred dažďom vás i vašu partnerku.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.