Oblečenie

Dvojradové voľnočasové sako SLIM Duello

Originálne dvojradové sako pre váš štýlový voľnočasový outfit

Jedinečná módna novinka, v ktorej budete vyzerať štýlovo a luxusne. Návrhári z dielne BANDI pre vás vytvorili dvojradové pánske sako, ktoré spája voľnočasovú a spoločenskú módu. Skvele sa hodí k voľnočasovým aktivitám, ako je prechádzka mestom, rande, návšteva kina či kaviarne.

Sako je ušité v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý pomáha tvarovať vašu postavu. Skvele sa hodí pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Budete v ňom vyzerať mužne a elegantne.
Pánske dvojradové sako Duello v kombinácii s voľnočasovými nohavicami a pletenou kravatou

Popis pánskeho saka Duello

Elegantné dvojradové sako BANDI, model SLIM Duello, je ušité v modernom zoštíhlenom strihu. Vďaka tomu sako padne mužom so štandardnou postavou, ale aj mužom s väčším obvodom v hrudníku alebo v páse. Originálny detail v podobe špicatej klopy, robí toto sako veľmi módnym a exkluzívnym. V náprsnom vrecku je všitá trojcípa vreckovka, ktorú ľahko skombinujete s rôznymi farebnými košeľami BANDI, alebo ju jednoducho schováte.

Materiál pánskeho saka Duello

Voľnočasové pánske sako Duello je ušité z kvalitnej látky tmavomodrej farby. Materiál je zložený zo 65 % bavlny, 35 % viskózy a 3 % elastanu. Vďaka tomu je sako ľahké a priedušné. To oceníte najmä v horúcich dňoch. Budete sa cítiť pohodlne po celý deň a nebudete sa v ňom toľko potiť.Cena pánskeho saka BANDI, model SLIM Duello, je 206,28 € a ide o novinku z voľnočasovej kolekcie.

Pôvodná cena saka: 206,28 €
Nová výpredajová cena: 124,62 €
Ušetríte: 81,66 €

UPOZORNENIE Tento model saka je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa saká vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si sako vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať si to správne oblečenie pre vás, aby ste vyzerali naozaj dokonale.

Pozor, toto pánske voľnočasové sako BANDI, model Duello, si môžete zakúpiť aj v e-shope na www.BandiVamos.sk.

Tip pre vás

Ste jedným z tých, ktorí sa chcú obliekať podľa aktuálnych trendov? Potom neprehliadnite pánske pletené kravaty BANDI z najnovšej kolekcie.

Mohlo by vás zaujímať