Oblečenie

Elegantná košeľa RESPIRE na svadbu aj do kancelárie

Doprajte si pohodlie pri každej príležitosti

Hľadáte pánsku košeľu, ktorou sa vkusne odlíšite? Oživte váš outfit pánskou košeľou z modelovej rady RESPIRE. Vďaka módnym farbám a jedinečnému vzoru urobíte vždy perfektný dojem. Elegantnú košeľu skvelo vynosíte na svadbu, oslavu jubilea alebo do práce. Pozrite sa, aké farby a strihy máte na výber.

Pánske košele RESPIRE sú dokonalou voľbou do spoločnosti aj do práce
Pánske košele RESPIRE sú dokonalou voľbou do spoločnosti aj do práce

Štýlové farby a jedinečný vzor

Košeľu si môžete vybrať v štyroch farbách, a to v bielej, krémovej, svetlomodrej a ružovej. Je len na vás, ktorú z týchto módnych farieb zvolíte. Každú z nich navyše zdobí jedinečný vzor, ktorý vám pridá na osobitosti. Budete preto vyzerať skvelo v kancelárii, na svadbe aj v divadle.

Pánska košeľa RESPIRE Bianco
Pánska košeľa RESPIRE Bianco
Pánska košeľa RESPIRE Cremo
Pánska košeľa RESPIRE Cremo

Prvotriedny a pohodlný materiál

Košeľa je ušitá zo 100% bavlny. Vďaka tomuto prvotriednemu materiálu sa v nej budete cítiť vždy veľmi príjemne. K pohodliu prispeje aj mierne zoštíhlený strih REGULAR, ktorý ocenia predovšetkým muži štandardnej postavy. Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT skvelo padne mužom so štíhlou a štandardnou postavou. Navyše pomôže vašu postavu opticky vyrysovať a zvýrazní tak jej mužné rysy.

Pánska košeľa RESPIRE Rosa
Pánska košeľa RESPIRE Rosa
Pánska košeľa RESPIRE Azzur
Pánska košeľa RESPIRE Azzur

Nakupujte pánske košele z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete košeľu vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Príklad outfitu s košeľou RESPIRE Bianco
Príklad outfitu s košeľou RESPIRE Bianco
Pánska košeľa RESPIRE Azzur v kombinácii s vestou
Pánska košeľa RESPIRE Azzur v kombinácii s vestou

Tip pre vás

Vedeli ste, že by ste sa nemali obliekať rovnako na všetky typy plesov? Mohli by ste sa spoločensky znemožniť. Pozrite sa, ako sa tomu vyhnúť a urobiť tak vždy perfektný dojem.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.