Oblečenie

Elegantná košeľa RESPIRE na svadbu aj do kancelárie

Doprajte si pohodlie pri každej príležitosti

Hľadáte pánsku košeľu, ktorou sa vkusne odlíšite? Oživte váš outfit pánskou košeľou z modelovej rady RESPIRE. Vďaka módnym farbám a jedinečnému vzoru urobíte vždy perfektný dojem. Elegantnú košeľu skvelo vynosíte na svadbu, oslavu jubilea alebo do práce. Pozrite sa, aké farby a strihy máte na výber.

Pánske košele RESPIRE sú dokonalou voľbou do spoločnosti aj do práce

Štýlové farby a jedinečný vzor

Košeľu si môžete vybrať v štyroch farbách, a to v bielej, krémovej, svetlomodrej a ružovej. Je len na vás, ktorú z týchto módnych farieb zvolíte. Každú z nich navyše zdobí jedinečný vzor, ktorý vám pridá na osobitosti. Budete preto vyzerať skvelo v kancelárii, na svadbe aj v divadle.

Pánska košeľa RESPIRE Bianco
Pánska košeľa RESPIRE Cremo

Prvotriedny a pohodlný materiál

Košeľa je ušitá zo 100% bavlny. Vďaka tomuto prvotriednemu materiálu sa v nej budete cítiť vždy veľmi príjemne. K pohodliu prispeje aj mierne zoštíhlený strih REGULAR, ktorý ocenia predovšetkým muži štandardnej postavy. Moderný zoštíhlený strih SLIM FIT skvelo padne mužom so štíhlou a štandardnou postavou. Navyše pomôže vašu postavu opticky vyrysovať a zvýrazní tak jej mužné rysy.

Pánska košeľa RESPIRE Rosa
Pánska košeľa RESPIRE Azzur

Nakupujte pánske košele z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete košeľu vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Príklad outfitu s košeľou RESPIRE Bianco
Pánska košeľa RESPIRE Azzur v kombinácii s vestou

Tip pre vás

Vedeli ste, že by ste sa nemali obliekať rovnako na všetky typy plesov? Mohli by ste sa spoločensky znemožniť. Pozrite sa, ako sa tomu vyhnúť a urobiť tak vždy perfektný dojem.

Mohlo by vás zaujímať