Oblečenie

Modrá vesta SLIM Dulano

Elegantná dvojradová vesta do práce i spoločnosti

Chcete oživiť váš outfit do práce alebo na ples? Doplňte váš oblek dvojradovou vestou, ktorá dokonale zdôrazní váš elegantný vzhľad. Tmavomodrá vesta sa perfektne hodí k modrému, čiernemu i sivému obleku. Môžete ju nosiť i samotnú, iba s košeľou a oblekovými či voľnočasovými nohavicami.

Zoštíhlený strih SLIM je perfektnou voľbou pre mužov štíhlej a štandardnej postavy. Pomocou praktického opasku na zadnej strane vesty ju dokonale prispôsobíte vašej postave. Skvelo tak vyrysuje vašu figúru a zdôrazní jej mužné rysy.

Pánska vesta BANDI, model SLIM Dulano

Dvojradová vesta Dulano

Tmavomodrá vesta bola navrhnutá v klasickom elegantnom dvojradovom strihu s klopami. Zdobia ju gombíky, ktoré efektne kombinujú čiernu a modrú farbu. Skvelo doplní váš oblek do práce i na svadbu, ples či oslavu jubilea. Vďaka tomu, že je celá ušitá z oblekovej látky, si môžete v menej formálnych chvíľach sako odložiť. Môžete ju teda nosiť i samotnú, len s košeľou a nohavicami.

Vestu dokonale zladíte s novými oblekmi Romano, BelanoFerano. Spolu s týmito oblekmi tak vytvoríte ideálny outfit do práce i na spoločenské udalosti.

Pánska vesta Dulano – pohľad spredu
Pánska vesta BANDI, model SLIM Dulano s oblekom Dulano

Materiál vesty Dulano

Pánska vesta je ušitá z kvalitnej látky. Tvorí ju 97,5 % vlny a 2,5 % elastanu. Vysoký podiel vlny sa podieľa na priedušnosti vesty a príjemnom pocite pri nosení. Vďaka prímesi elastanu sa vesta dokonale prispôsobí vašej postave. K vášmu pohodliu prispeje tiež jedinečná podšívka s meďnatým vláknom, ktorý na dotyk pripomína hodváb.

Cena pánskej vesty SLIM Dulano je 127,91 € a patrí do prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena vesty: 127,91 €
Nová výpredajová cena od 11. 3.: 51,16 €
Ušetríte: 76,75 €

Akcia platí len od 11. 03. do 27. 3. 2022, alebo do vypredania zásob!

UPOZORNENIE Tento model vesty je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa vesty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánsku vestu so môžete zaobstarať z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete vestu vyskúšať i s oblekom alebo inými doplnkami, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správnu veľkosť i ďalšie oblečenie tak, aby ste urobili skvelý dojem pri každej príležitosti. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chystáte sa na obchodné jednanie a chcete oblek s vestou doplniť elegantnou kravatou? Pozor na to, aby ste neurobili chybu. Na každú príležitosť sa hodí iný typ kravaty. Prečítajte si, akú kravatu si vziať na jednanie, aby ste boli o krok bližšie k uzavretiu výhodného obchodu.

Mohlo by vás zaujímať