Oblečenie

Modré kárované nohavice Faveti z limitovanej kolekcie

Skvelá voľba na voľný čas i do spoločnosti

Chystáte sa do práce alebo na rande a chcete sa nejako odlíšiť od ostatných mužov v obleku? V tom prípade sú pre vás nohavice z limitovanej kolekcie Faveti ako stvorené. Vďaka zaujímavému vzoru budú nohavice skvelo ladiť so svetlejšími, ale aj veľmi tmavými odtieňmi modrej.

Modré kárované nohavice Faveti
Elegantné kárované nohavice Faveti vám dodajú potrebný šmrnc

Modré káro sa hodí takmer ku všetkému

Elegantné kárované nohavice Faveti sú ušité v zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý je určený predovšetkým pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou. Skvelo sa hodí na formálne udalosti a tiež aktivity vo voľnom čase. Môžete ich ľubovoľne kombinovať s oblekovými sakami alebo sakami na voľný čas modrej či tmavomodrej farby. Károvaná látka vám dodá potrebný šmrnc.

Modré kárované nohavice Faveti
Modré kárované nohavice Faveti
Modré kárované nohavice Faveti so štýlovou vestou
Modré kárované nohavice Faveti so štýlovou vestou

Príjemný a kvalitný materiál

Skúsená módna návrhárka Dagmar Zbořilová sa pri limitovanej kolekcii Faveti rozhodla využiť moderný zmesový materiál. Ten zaručuje, že nohavice skvelo držia tvar. Materiál je tiež obohatený o viskózové vlákna. Vďaka nim je oblečenie pružné a vydrží dlho ako nové. V lete vás navyše bude príjemne chladiť.

Pánske spoločenské nohavice Faveti SLIM kúpite za  118,76 € a je to skvelá voľba, či už sa chystáte na svadbu, do divadla alebo na ples.

Príďte si nohavice vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám odborní poradcovia radi pomôžu s výberom správnej veľkosti i celého outfitu na všetky príležitosti. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Nohavice z limitovanej kolekcie Faveti navyše získate aj z pohodlia vášho domova v e-shope Bandi Vamos.

Tip pre vás

Vedeli ste, že kárované nohavice môžete skombinovať s hnedou aj čiernou obuvou? Vyberte si tú pravú spoločenskú obuv na každú príležitosť.

Mohlo by vás zaujímať