Oblečenie

Pánska voľnočasová vesta SLIM Filipo

Štýlová tmavomodrá vesta na voľný čas, do práce aj na svadbu

Kúpte si štýlovú pánsku vestu Filipo, ktorú využijete na mnoho príležitostí. Tmavomodrá vesta dokonale oživí váš voľnočasový outfit. Skvele ju vynosíte ku košeli s voľnočasovým sakom aj samostatne k bavlneným nohaviciam alebo rifliam. Urobíte tak perfektný dojem pri posedení s priateľmi aj v práci, ak nemáte striktný dress code. Vestu odporúčame nosiť tiež k pánskemu obleku do zamestnania a na spoločenské udalosti, napríklad na svadbu. Vášmu vzhľadu vždy dodá na osobitosti a elegancii.

Vesta je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM. Preto skvele padne predovšetkým mužom štíhlej a štandardnej postavy. Zoštíhlený strih pomôže opticky vytvarovať vašu postavu, takže budete vyzerať mužne a elegantne.

Pánska vesta Filipo – outfit s voľnočasovou košeľou
Pánska vesta Filipo – outfit s voľnočasovou košeľou

Popis vesty Filipo

Tmavomodrá vesta v matnom prevedení je perfektnou voľbou vo voľnom čase, do zamestnania aj na spoločenské udalosti. Farebne ju ľahko zladíte s ďalším oblečením. Navyše pánska vesta Filipo je celá ušitá z oblekovej látky. Preto ju vynosíte vo voľnom čase aj bez saka. Ak si ju vezmete k obleku, v menej formálnych chvíľach si môžete sako odložiť.

Pánska vesta Filipo – príklad outfitu
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu

Materiál vesty Filipo

Optimálne zloženie vesty vám zaistí pohodlné nosenie a dokonalý vzhľad. Vďaka 52% vlny a 3,5% elastanu je vesta príjemne priedušná a ponúkne vám dostatok voľnosti v pohybe. Prímes 44,5% polyestru znižuje krčivosť látky, takže sa vám vesta nebude krčiť. Určite tiež oceníte luxusnú podšívku z meďnatého vlákna, ktorá je taktiež priedušná a na dotyk jemná ako hodváb.

Pánska vesta Filipo – príklad outfitu s voľnočasovým sakom Taddeo
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu s voľnočasovým sakom Taddeo
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu s voľnočasovým sakom Vilfre
Pánska vesta Filipo – príklad outfitu s voľnočasovým sakom Vilfre

Cena pánskej voľnočasovej vesty BANDI, model SLIM Filipo je 104,64 € a jedná sa o skvelý doplnok, ktorý dokonale oživí váš outfit.

Kde vestu kúpite?

Príďte si vyskúšať vestu do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom správnej veľkosti. Tiež vám môžu ukázať, s akým ďalším oblečením vestu kombinovať, aby ste vyzerali skvele. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI. Túto štýlovú pánsku vestu SLIM Filipo kúpite tiež z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk.

Tip pre vás

Viete, kedy si v spoločnosti môžete zložiť sako a kedy je to naopak úplne nevhodné? Prečítajte si článok Ako to urobiť, aby ste si mohli odložiť sako v spoločnosti.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.