Oblečenie

Pánske košele BANDI s ozdobným pinom

Radi by ste dodali vášmu elegantnému vzhľadu na osobitosti? Oblečte si pánsku košeľu BANDI, ktorá má golier zdobený štýlovým pinom z lesklej ocele. Dokonale tak doladíte váš outfit kultivovaného gentlemana a váš vzhľad získa punc jedinečnosti.

Výnimočný dojem tak spravíte nie len v zamestnaní, ale aj na rôznych spoločenských akciách, ako napríklad na plese, pri návšteve divadla či ako svadobný hosť.

Pánske košele BANDI s ozdobným pinom

Pin – moderná ozdoba dnešných gentlemanov inšpirovaná históriou

Lesklý oceľový pin je unikátnym módnym doplnkom, ktorý dnes zaujme na prvý pohľad. Na začiatku 20. storočia pritom patril k bežným súčastiam pánskeho spoločenského šatníka. Používal sa k spojeniu cípov hodvábneho goliera, ktorý by inak nedržal tvar.

V súčasnej móde má ozdobný pin predovšetkým dekoračnú funkciu. Zároveň podopiera a nadvihuje kravatový uzol, ktorý vďaka tomu perfektne vynikne.

K obleku aj voľnočasovému saku

Košele s pinom sa nosia vždy s kravatou. Skvele sa hodia k obleku aj voľnočasovému saku. Preto ich využijete pre formálne príležitosti aj voľnočasové aktivity. Košeľa s pinom vyzerá výborne napríklad v kombinácii s pletenou kravatou, ktorá patrí k aktuálnym módnym hitom.

Prezrite si jedinečnú ponuku pánskych voľnočasových sák a pletených kravát značky BANDI.

Príďte si košele s pinom vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Naši odborní poradcovia vám s výberom radi pomôžu, prípadne vám odporučia vhodnú kravatu. Alebo si vyberte si košeľu s pinom v pohodlí vášho domova v internetovom obchode www.BandiVamos.sk.

Tip pre vás

Vedeli ste, že čierny matný oblek môžete využiť pre akúkoľvek príležitosť? Či už budete v kancelárii, na plese alebo oslave jubilea, budete vždy oblečení správne. Pozrite sa na ponuku elegantných čiernych oblekov BANDI a urobte ten najlepší dojem.

Mohlo by vás zaujímať