Oblečenie

Pánske spoločenské vesty SLIM GALDI Petrol a Grigio

Buďte elegantný ako ženích, svadobný hosť aj manažér

Pánska spoločenská vesta GALDI v módnej svetlosivej alebo svetlopetrolejovej farbe dodá vášmu vzhľadu na elegancii, perfektne sa hodí na svadbu. Ak ju skombinujete so slávnostnou kravatou, regatou alebo motýlikom, ako ženích v nej zaručene vyniknete. Skvele v nej zaujmete tiež ako svadobný hosť. Ak sa radi obliekate elegantne aj do práce alebo vo voľnom čase, vesta GALDI je pre vás perfektnou voľbou.

Pánske vesty GALDI Petrol a Grigio – podtrhnú váš slávnostný vzhľad
Pánske vesty GALDI Petrol a Grigio – podtrhnú váš slávnostný vzhľad

Štýlové farby a elegantné detaily

Svetlopetrolejová vesta GALDI Petrol a svetlosivá vesta GALDI Grigio v miernom lesku sa výborne hodia napríklad k obľúbeným modrým oblekom. Preto vestu skvele využijete na svadbu, oslavu jubilea a aj do zamestnania. Tieto štýlové farby efektne zladíte tiež s voľnočasovou košeľou, sakom alebo nohavicami. Elegantné detaily, ako úzke klopy alebo tmavé pruhované gombíky dodajú vášmu vzhľadu na osobitosti.

Pánska vesta GALDI Grigio
Pánska vesta GALDI Grigio
Pánska vesta GALDI Petrol s oblekom
Pánska vesta GALDI Petrol s oblekom
Pánska vesta GALDI Petrol
Pánska vesta GALDI Petrol

Moderný strih zvýrazní vašu mužnú postavu

Vesty sú ušité v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý dokonale padne predovšetkým mužom štíhlej a štandardnej postavy. Tento strih pomôže vašu postavu opticky vytvarovať a zdôrazní jej mužné rysy. Sťahovacia páska na zadnej strane vám umožní prispôsobiť veľkosť vesty presne na vašu mieru.

Pánska vesta GALDI Grigio – pohľad zozadu
Pánska vesta GALDI Grigio – pohľad zozadu
Pánska vesta GALDI Grigio – v kombinácii s voľnočasovým sakom Taddeo
Pánska vesta GALDI Grigio – v kombinácii s voľnočasovým sakom Taddeo
Pánska vesta GALDI Petrol – pohľad zozadu
Pánska vesta GALDI Petrol – pohľad zozadu

Dokonalý vzhľad v každej situácii

Vďaka kvalitnej látke, ktorá sa skladá z 83 % polyestru, 15 % viskózy a 2 % elastanu, sa vám nebude krčiť. Budete vyzerať upravene a cítiť sa príjemne v každej situácii.

Pánsku spoločenskú vestu GALDI navrhla módna návrhárka Karina Kotalová. Jej cieľom bolo vytvoriť elegantnú a pritom štýlovú vestu, ktorú vynosíte na mnoho príležitostí.

Vesty GALDI sú súčasťou exkluzívnej kolekcie doplnkov. Preto sa môžete perfektne zladiť do rovnakej farby pomocou kravaty, regaty alebo vreckovky do saka.

Kde vestu kúpite?

Vyberte si farebnú variantu a veľkosť vesty presne pre vás v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si voľbou nie ste istý, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali dokonale a odchádzali úplne spokojný. Pozrite sa, ktorú značkovú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Tip navíc

Odkladáte si v lete oblekové sako, aby vám nebolo teplo? Nezabudnite na pravidlá spoločenskej etikety. Prečítajte si, kedy je to vhodné a v akých situáciách by ste to určite nemali robiť.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.