Oblečenie

Pánsky tmavomodrý kabát SLIM Trafoi

Modrý vlnený kabát vás spoľahlivo zahreje

Potrebujete oživiť váš šatník kabátom, v ktorom budete vyzerať elegantne, a zároveň chcete držať krok s najnovšími módnymi trendmi? Potom je pre vás dokonalou voľbou pánsky tmavomodrý kabát TRAFOI z prémiovej kolekcie. Nielenže urobíte skvelý dojem na vaše okolie, ale zaručene vás tiež zahreje cestou do práce, na spoločenské udalosti i vo voľnom čase. Žíhaná látka kabáta dodá vášmu vzhľadu osobitosť.

Pánsky kabát je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý dokonale sadne mužom so štíhlou alebo štandardnou postavou.

Pánsky kabát Trafoi – ideálny nielen na cestu do práce
Pánsky kabát Trafoi – ideálny nielen na cestu do práce

Popis kabáta Trafoi

Elegantný kabát môžete nosiť k obleku, napríklad cestou do divadla alebo do kancelárie. Budete tak navyše vždy oblečení presne podľa spoločenskej etikety. Kabát sa tiež skvelo hodí k bavlneným nohaviciam alebo rifliam, a tak ho využijete napríklad i vo voľnom čase.

Kombinácia modrého a čierneho vlákna vytvára zaujímavú žíhanú štruktúru látky. Váš štýlový vzhľad podporia  tiež módne prvky kabáta, ako sú špicaté klopy a designové modro-čierne gombíky.

Pánsky kabát Trafoi – pohľad spredu
Pánsky kabát Trafoi – pohľad spredu
Pánsky kabát Trafoi – pohľad zozadu
Pánsky kabát Trafoi – pohľad zozadu

Materiál kabáta Trafoi

Prvotriedna látka kabáta sa skladá z 50,5 % vlny, ktorá vás zahreje v chladných dňoch. Navyše sa v ňom budete cítiť príjemne a pohodlne. Vďaka prímesi polyesteru a ďalších vlákien sa vám nebude krčiť, a vy tak budete stále vyzerať dokonalo.

Pánsky kabát Trafoi – detail
Pánsky kabát Trafoi – detail
Pánsky kabát Trafoi – detail podšívky
Pánsky kabát Trafoi – detail podšívky
Pánsky kabát Trafoi – detail klopy
Pánsky kabát Trafoi – detail klopy

Tento jedinečný kabát navrhla módna návrhárka Denisa Vámoš Gróffová, ktorá kládla dôraz predovšetkým na váš štýl a pohodlie.

Cena pánskeho kabáta BANDI, model TRAFOI slim, je 339,93 € a zaraďuje sa do prémiovej kolekcie.

Pôvodná cena kabáta: 339,93 €
Nová výpredajová cena: 192,16 €
Ušetríte: 147,77 €

UPOZORNENIE Tento model kabáta je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa kabáty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Kde si kabát kúpite?

Pánske kabáty kúpite mimo zimnej sezóny od apríla do augusta iba v e-shope www.BandiVamos.sk. Prehliadnite si ponuku pánskych kabátov BANDI, ktoré perfektne doplnia váš outfit v chladných mesiacoch.

Pánský kabát Trafoi – image fotografie
Pánský kabát Trafoi – image fotografie
Pánský kabát Trafoi – image fotografie
Pánský kabát Trafoi – image fotografie

Tip pre vás

Pripravte sa na chladné dni nielen hrejivým oblečením, ale aj kvalitnou obuvou. Kožená členková obuv s kožúškom je perfektnou voľbou do zamestnania, na voľný čas i na cestu na spoločenské udalosti.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.