Oblečenie

Sivý kabát TAILORED Bastoni

Štýlový sivý kabát vás spoľahlivo zahreje na ceste do práce, na ples i vo voľnom čase

S kabátom Bastoni si zachováte štýlový a zároveň elegantný vzhľad i v chladných dňoch. Exkluzívna sivá látka  so štruktúrou rybej kosti kombinuje svetlosivé a tmavosivé vlákno s nádychom do modra. Vďaka tomu budete vyzerať jedinečne a osobito, nech už si ho oblečiete kamkoľvek. Kabát môžete nosiť na cestu do práce alebo na spoločenské udalosti. V kombinácii s voľnočasovými nohavicami alebo rifľami sa zas skvelo hodí i na voľný čas.

Kabát je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu. Ten perfektne sadne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie. Opticky zdokonalí vašu postavu a skryje prípadné drobné nedokonalosti.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce

Sivý kabát so štýlovými detailmi

Štruktúra rybej kosti a jedinečná žíhaná látka dokonalo oživí váš vzhľad. Štýlový kabát perfektne doplní vaše pracovné, spoločenské i voľnočasové oblečenie.

Pánsky kabát vyniká designovými a zároveň praktickými prvkami. Jedným z nich je pracka, pomocou ktorej si môžete nadvihnúť golier kabáta a zapnúť si ho ku krku. Budete tak mať svoj krk vždy v teple a zároveň budete vyzerať skvelo. Určite vás zaujmú aj žíhané gombíky alebo podšívka v módnej petrolejovej farbe.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – outfit so šálom
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – outfit so šálom

Materiál kabáta Bastoni

Kabát je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 72,5 % vlny, 22,5 % polyesteru a 5 % iných vlákien. Vďaka veľkému podielu vlny sa môžete spoľahnúť na to, že vám v ňom bude teplo i v mrazivých dňoch. Prímes polyesteru zas prispeje k tomu, že sa vám kabát nepokrčí ani pri sedení v aute. Pohodlie vám dodá aj podšívka s jedinečným meďnatým vláknom, ktoré na dotyk pripomína hodváb.

Kabát je dielom módnej návrhárky Karin Kotalovej, ktorá pri jeho navrhovaní dbala na to, aby bol módny a zároveň pohodlný.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad spredu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad spredu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad zozadu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad zozadu

Cena pánskeho kabáta TAILORED Bastoni je 343,84 € a ide o prémiovú kolekciu.

Pôvodná cena kabáta: 343,84 €
Nová výpredajová cena: 171,92 €
Ušetríte: 171,92 €

Upozornenie Tento model kabáta je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa kabáty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či pre vás ešte je správny rozmer tohto modelu.

Kde kabát kúpite?

Pánske kabáty kúpite mimo zimnej sezóny od apríla do augusta iba v e-shope www.BandiVamos.sk. Prehliadnite si ponuku pánskych kabátov BANDI, ktoré len teraz nakúpite za zvýhodnenú cenu.

Tip pre vás

Nenechajte sa zaskočiť chladnými dňami. Sivý kabát perfektne skombinujete s koženými rukavicami hnedej i čiernej farby. Prezrite si kožené rukavice BANDI, ktoré doplnia váš elegantný vzhľad  a spoľahlivo vás zahrejú.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.