Oblečenie

Sivý kabát TAILORED Bastoni

Štýlový sivý kabát vás spoľahlivo zahreje na ceste do práce, na ples i vo voľnom čase

S kabátom Bastoni si zachováte štýlový a zároveň elegantný vzhľad i v chladných dňoch. Exkluzívna sivá látka  so štruktúrou rybej kosti kombinuje svetlosivé a tmavosivé vlákno s nádychom do modra. Vďaka tomu budete vyzerať jedinečne a osobito, nech už si ho oblečiete kamkoľvek. Kabát môžete nosiť na cestu do práce alebo na spoločenské udalosti. V kombinácii s voľnočasovými nohavicami alebo rifľami sa zas skvelo hodí i na voľný čas.

Kabát je ušitý v mierne zoštíhlenom strihu. Ten perfektne sadne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na pohodlie. Opticky zdokonalí vašu postavu a skryje prípadné drobné nedokonalosti.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce

Sivý kabát so štýlovými detailmi

Štruktúra rybej kosti a jedinečná žíhaná látka dokonalo oživí váš vzhľad. Štýlový kabát perfektne doplní vaše pracovné, spoločenské i voľnočasové oblečenie.

Pánsky kabát vyniká designovými a zároveň praktickými prvkami. Jedným z nich je pracka, pomocou ktorej si môžete nadvihnúť golier kabáta a zapnúť si ho ku krku. Budete tak mať svoj krk vždy v teple a zároveň budete vyzerať skvelo. Určite vás zaujmú aj žíhané gombíky alebo podšívka v módnej petrolejovej farbe.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – ideálny na cestu do práce
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – outfit so šálom
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – outfit so šálom

Materiál kabáta Bastoni

Kabát je ušitý z kvalitnej látky, ktorú tvorí 72,5 % vlny, 22,5 % polyesteru a 5 % iných vlákien. Vďaka veľkému podielu vlny sa môžete spoľahnúť na to, že vám v ňom bude teplo i v mrazivých dňoch. Prímes polyesteru zas prispeje k tomu, že sa vám kabát nepokrčí ani pri sedení v aute. Pohodlie vám dodá aj podšívka s jedinečným meďnatým vláknom, ktoré na dotyk pripomína hodváb.

Kabát je dielom módnej návrhárky Karin Kotalovej, ktorá pri jeho navrhovaní dbala na to, aby bol módny a zároveň pohodlný.

Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad spredu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad spredu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad zozadu
Pánsky kabát BANDI, model Bastoni – pohľad zozadu

Cena pánskeho kabáta TAILORED Bastoni je 343,84 € a ide o prémiovú kolekciu.

Pôvodná cena kabáta: 343,84 €
Nová akčná cena: 231,07 €
Ušetríte: 112,77 €

Akcia platí len do 9. 10. 2019.

Kde kabát kúpite?

Pánske kabáty kúpite mimo zimnej sezóny od apríla do augusta iba v e-shope www.BandiVamos.sk. Prehliadnite si ponuku pánskych kabátov BANDI, ktoré perfektne doplnia váš outfit v chladných mesiacoch.

Tip pre vás

Nenechajte sa zaskočiť chladnými dňami. Sivý kabát perfektne skombinujete s koženými rukavicami hnedej i čiernej farby. Prezrite si kožené rukavice BANDI, ktoré doplnia váš elegantný vzhľad  a spoľahlivo vás zahrejú.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.