Oblečenie

Svetlosivé dvojradové sako SLIM Duonno

Pre váš elegantný vzhľad vo voľnom čase aj v práci

V dvojradovom saku zapôsobíte vždy ako dokonalý gentleman. Svetlosivé sako s jemnou textúrou je ideálnou voľbou pre letné mesiace. Môžete ho nosiť do práce, ak v nej nemusíte dodržovať prísny dress code. Perfektne tiež zdôrazní vašu eleganciu aj vo voľnom čase alebo na menej formálnych spoločenských udalostiach, ako je napríklad oslava jubilea. Zoštíhlený strih SLIM ocenia muži štíhlej a štandardnej postavy, ktorí si potrpia na moderný vzhľad.
Pánske voľnočasové sako Duonno – premení vás na elegána vo voľnom čase aj v práci

Jedinečná farba aj detaily

Módna návrhárka Dominika Kobierská zvolila originálnu látku, ktorú zdobí jemná textúra tvorená pretkaním sivých a hnedých nitiek. To dodá vášmu vzhľadu osobitosť. Sako efektne dopĺňajú aj ďalšie módne detaily, ako sú napríklad špicaté klopy. Z náprsného vrecka, ktoré zdobí hnedý gombík, môžete navyše efektne mierne vytiahnuť podšívku a premeniť ju vo vreckovku do saka, ktorá oživí váš outfit ešte viac.
Pánske sako na voľný čas Duonno – pohľad zopredu
Pánske voľnočasové sako Duonno – pohľad zozadu

Skombinujte sako s ďalšími módnymi kúskami

Sivé sako ľahko zladíte s bavlnenými nohavicami a s košeľou v rôznych farbách. Odporúčame vám napríklad zvoliť si košeľu v ružovej alebo modrej farbe, ktorá ho skvelo doplní. Váš elegantný vzhľad zdôrazní tiež kravata. Ak chcete vsadiť na ležérnejší vzhľad, doplňte sako napríklad tričkom.
Pánske voľnočasové sako Duonno – detail podšívky
Pánske sako na voľný čas Duonno – outfit so šatkou

Exkluzívny materiál, ktorý vám zaručí pohodlie

Sako je ušité z prvotriedneho materiálu, ktorý obsahuje 52 % vlny, 45 % polyesteru a 3 % elastanu. Vďaka vysokému podielu vlny je sako priedušné a budete sa v ňom cítiť príjemne aj počas horúcich dní. Prímes polyesteru znižuje jeho krčivosť a elastan prispeje k vášmu pohodliu. Sako má špeciálnu podšívku s meďnatým vláknom, ktoré na dotyk pripomína hodváb.

Cena saka na voľný čas SLIM Duonno je 209,07 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena saka: 209,07 €
Nová výpredajová cena: 107,96 €
Ušetríte: 101,11 €

UPOZORNENIE Tento model saka je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa saká vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Zaobstarajte si sako na voľný čas z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie istí veľkosťou a radšej by ste si ho vyskúšali, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám rád pomôže s výberom správnej veľkosti a tiež vám odporučí, čím sako doplniť, aby ste pri každej príležitosti vyzerali dokonale. Zistite, kde nájdete najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Dostali ste pozvánku s predpísaným dress code Smart Casual? Sako na voľný čas je pre vás skvelou voľbou. Prečítajte si, čo ďalšie si k saku v štýle Smart Casual obliecť.

Mohlo by vás zaujímať