Oblečenie

Tmavomodrá pánska vesta SLIM Cotile

Štýlová vesta do práce aj spoločnosti

Chcete vyzerať naozaj výnimočne? Doplňte váš outfit elegantnou modrou vestou z prémiovej kolekcie. Perfektne ju využijete v práci aj na slávnostných príležitostiach.

Vo veste Cotile budete vypadať vždy elegantne
Vo veste Cotile budete vypadať vždy elegantne

Moderný strih pre vaše pohodlie

Zvýrazní vaše mužné rysy a opticky zoštíhli vašu postavu. Pánska vesta je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý najlepšie padne mužom štíhlej a štandardnej postavy.

Vesta Cotile – pohľad zepredu
Vesta Cotile – pohľad zepredu
Pohodlná vesta Cotile – pohľad zozadu
Pohodlná vesta Cotile – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál

Látka vesty je zložená z 50 % vlny a 50 % polyesteru. Priedušná vlna zaisťuje, že sa budete v nej vždy cítiť veľmi pohodlne. Vďaka polyesteru sa vám vesta nebude krčiť, preto budete vyzerať počas celého dňa upravene.

Štýlová vesta je navyše celá ušitá z oblekovej látky. Môžete si teda v spoločnosti odložiť sako bez toho, aby ste porušili pravidlá etikety. Pozor. V dôležitých momentoch, ako je svadobný obrad alebo odovzdávanie vyznamenaní si sako neodkladajte.

Cena pánskej vesty COTILE je 115,74 €. Tento originálny kúsok skvelo oživí váš šatník.

Pôvodná cena vesty: 115,74 €
Nová výpredajová cena: 80,74 €
Ušetríte: 35,00 €

UPOZORNENIE Tento model vesty je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa vesty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Vesta Cotile je ušitá z tmavomodrej matné látky v jemnom vzore
Vesta Cotile je ušitá z tmavomodrej matné látky v jemnom vzore

Pánsku vestu si kúpite z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istý veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Pozdvihnite váš slávnostný vzhľad na vyššiu úroveň a kúpte si luxusné manžetové gombíky. Pozrite si aktuálnu ponuku manžetových gombíkov BANDI, ktoré môžete navyše venovať ako darček.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.