Oblečenie

Tmavomodrá pánska vesta SLIM Cotile

Štýlová vesta do práce aj spoločnosti

Chcete vyzerať naozaj výnimočne? Doplňte váš outfit elegantnou modrou vestou z prémiovej kolekcie. Perfektne ju využijete v práci aj na slávnostných príležitostiach.

Vo veste Cotile budete vypadať vždy elegantne

Moderný strih pre vaše pohodlie

Zvýrazní vaše mužné rysy a opticky zoštíhli vašu postavu. Pánska vesta je ušitá v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý najlepšie padne mužom štíhlej a štandardnej postavy.

Vesta Cotile – pohľad zepredu
Pohodlná vesta Cotile – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál

Látka vesty je zložená z 50 % vlny a 50 % polyesteru. Priedušná vlna zaisťuje, že sa budete v nej vždy cítiť veľmi pohodlne. Vďaka polyesteru sa vám vesta nebude krčiť, preto budete vyzerať počas celého dňa upravene.

Štýlová vesta je navyše celá ušitá z oblekovej látky. Môžete si teda v spoločnosti odložiť sako bez toho, aby ste porušili pravidlá etikety. Pozor. V dôležitých momentoch, ako je svadobný obrad alebo odovzdávanie vyznamenaní si sako neodkladajte.

Cena pánskej vesty COTILE je 127,31 €. Tento originálny kúsok skvelo oživí váš šatník.

Pôvodná cena vesty: 127,31 €
Nová výpredajová cena: 92,31 €
Ušetríte: 35,00 €

Ponuka platí len do 31. 5. 2021 alebo do vypredania zásob.

UPOZORNENIE Tento model vesty je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa vesty vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Vesta Cotile je ušitá z tmavomodrej matné látky v jemnom vzore

Pánsku vestu si kúpite z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istý veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom poradí profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Pozdvihnite váš slávnostný vzhľad na vyššiu úroveň a kúpte si luxusné manžetové gombíky. Pozrite si aktuálnu ponuku manžetových gombíkov BANDI, ktoré môžete navyše venovať ako darček.

Mohlo by vás zaujímať