Oblečenie

Tmavomodrá vesta SLIM Bocconi

Elegantná modrá vesta do práce aj do spoločnosti

Urobte na vaše okolie jedinečný dojem v modrej pánskej veste z prémiovej kolekcie. Vesta SLIM Bocconi sa perfektne hodí na spoločenské udalosti, ako je oslava jubilea alebo svadba. Vynosíte ju tiež do zamestnania, na pracovné schôdzky alebo vo voľnom čase. Vesta je ušitá vo vyštíhlenom strihu SLIM, ktorý sa hodí predovšetkým mužom štíhlej a štandardnej postavy. Navyše perfektne zvýrazní mužnosť vašej postavy.

Vestu Bocconi vynosíte nielen do spoločnsoti

Nadčasová farba a jedinečný design

Jednoradová vesta je ušitá z tmavomodrej oblekovej látky, ktorú nájdete tiež zozadu vesty, a preto ju môžete nosiť vo voľnom čase aj bez saka. Na spoločenských udalostiach budete tiež môcť odložiť sako, bez toho aby ste porušili pravidlá etikety, a to v menej formálnych chvíľach. Zaujme vás tiež sťahovací opasok na zadnej strane, ktorý vám umožní vestu prispôsobiť obvodu pása. Vďaka tomu budete vyzerať mužne v každej situácii.

Prvotriedny materiál

Pánska vesta Bocconi je ušitá z 55 % vlny a 45 % polyesteru. Vysoký podiel vlny zlepšuje priedušnosť materiálu. Vďaka prímesi polyesteru sa vesta nekrčí, a preto budete počas celého dňa vyzerať upravene.

Pánská vesta Bocconi – pohľad spredu
Pánská vesta Bocconi – pohľad zozadu

Cena pánskej vesty SLIM Bocconi je 131,58 € a vynosíte ju do práce, vo voľnom čase aj na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena: 131,58 €
Nová výpredajová cena: 81,03 €
Ušetríte: 50,55 €
Akcia platí len do 30. 11. 2023, alebo do vypredania zásob!

Nakupujte pánsku vestu Bocconi z pohodlia vášho domova na e-shope Bandi Vamos. Neviete si poradiť s veľkosťou? Príďte si vestu vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa pánske obleky BANDI, kde vám s výberom pomôžu odborní poradci.

Rada pre vás

Módna návrhárka Karina Kotalová navrhla zároveň s vestou aj sako a nohavice z rovnakého materiálu. Jednoducho tak vytvoríte komplet a budete úžasne ladiť. Zaobstarajte si tiež oblek Bocconi a urobte výnimočný dojem.

Mohlo by vás zaujímať