Oblečenie

Tmavosivý vlnený kabát BANDI, model Mazzareli

Elegantný hrejivý kabát podľa najnovších trendov

Ak ste priaznivcom nadčasových módnych kúskov, tak je pre vás kabát BANDI Mazzareli Antracit skvelou voľbou! Tmavosivý dlhý kabát môžete nosiť aj vo veľmi chladnom počasí. Budete v ňom vyzerať stále elegantne, či už sa vyberiete do práce, divadla alebo napríklad na večeru s rodinou.

muž ve vlněném kabátu
Vo vlnenom kabáte Mazzareli Antracit budete vyzerať elegantne aj v chladnom počasí

Skvelé a praktické vrecká

Kabát zdobí širšia klasická klopa, ktorá je veľmi módná. Má veľa funkčných vreciek. Veľmi praktické sú zošikmené vrecká na bokoch, do ktorých môžete pohodlne vložiť ruky. Tieto vrecká majú ozdobné pätky, ktoré ich elegantne zakrývajú. Samozrejmosťou je funkčné náprsné vrecko so širokou lištou a dve vnútorné vrecká vhodné napríklad na vaše osobné doklady.

Prepracovaný strih pre vaše pohodlie

Návrhári BANDI vytvorili kabát Mazzareli v dvoch strihoch – „slim“ a „tailored“. „Pre štíhlejšieho muža je vhodný strih „slim“, ktorý je zúžený a zdôrazní tak jeho postavu. Strih „tailored“ je vhodný pre muža so štandardnou postavou, ktorému umožní dostatočné pohodlie, a pritom lichotí jeho siluete,“ vysvetľujú návrhári BANDI.

Vaše pohodlie pri chôdzi a pohybe je zaistené rázporkom na zadnej strane kabátu. Zapínanie je vyriešené pomocou troch gombíkov v prednej časti kabátu. Pre komfort pri nosení si môžete nechať rozopnutý spodný gombík a budete vyzerať štýlovo.

Hrejivý materiál, ktorý vás nesklame

Vysoký podiel prírodných vlákien z vlny (50 %) spolu s polyesterom zaistia, že sa budete cítiť príjemne aj vo väčších mrazoch. Vďaka polyesteru sa vám kabát nebude krčiť, čo oceníte najmä pri cestovaní autom alebo pri sedení v inom dopravnom prostriedku. Zvnútra je podšitý krásnou podšívkou, ktorá plní nielen estetickú, ale aj tepelnú funkciu. Hladká podšívka zároveň umožňuje pohodlne si obliecť kabát napríklad na sako a cítiť sa v ňom veľmi dobre pri akomkoľvek pohybe.

Univerzálny kabát na veľa príležitostí

Hrubší vonkajší materiál kabáta má výraznejšiu štruktúru, ktorá bude módna niekoľko rokov a vy si tak zabezpečíte nevšedný vzhľad. Tmavosivú (antracitovú) farbu navyše veľmi dobre skombinujete s ostatnými odtieňmi vášho outfitu. Môžete si ho obliecť na váš obľúbený oblek a bez obáv sa v zime vybrať napríklad na každodennú cestu do práce.

Cena vlneného kabáta Mazzareli v zúženom strihu „slim“ je 509,52 € a cena voľnejšieho strihu „tailored“ je 509,52 €. Tento univerzálny kúsok sa stane nenahraditeľným najmä počas chladného zimného obdobia.

Kde si ho môžem kúpiť?

Príďte sa na krásny pánsky kabát BANDI Mazzareli pozrieť priamo do značkovej predajne Pánske obleky BANDI, kde si ho môžete aj vyskúšať. Ak si nie ste istý, či vám naozaj sadne, prípadne akú veľkosť zvoliť, poradí vám náš odborný poradca priamo na predajni. Navštívte ktorúkoľvek predajňu Pánske obleky BANDI a náš odborný personál sa o vás postará.

Predajne Pánske obleky BANDI
Predajne Pánske obleky BANDI

Tip pre vás

Antracitový kabát Mazzareli môžete oživiť hrejivým šálom BANDI, či už v kontrastnom alebo sivom odtieni podľa vášho vkusu. Do naozaj chladného počasia je vhodné si vziať kožené rukavice v hnedej či čiernej farbe. Farbu rukavíc si zvoľte podľa farby vašej obuvi či pracovnej aktovky.

Mohlo by vás zaujímať