Oblečenie

Univerzálna čierna vesta SLIM FIT a TAILORED FIT Belaro

Podporte svoju jedinečnosť

Chystáte sa na svadbu, ples alebo oslavu jubilea? Preferujete voľnosť pohybu a chcete si po spoločenskom úvode odložiť sako? Práve pre vás je dokonalou voľbou vesta Belaro. Môžete si ju obliecť v kombinácii so sakom alebo i bez neho. Táto vesta sa navyše perfektne hodí do práce, kde vďaka nej budete vždy vyzerať ako profesionál.

Vestu Bocconi vynosíte nielen do spoločnsoti

Elegantný strih a farba pre milovníkov klasiky

Vesta je ušitá v zoštíhlenom strihu SLIM, ktorý vyhľadávajú predovšetkým muži so štíhlou postavou. Muži so štandardnou postavou zase ocenia strih TAILORED, ktorý ponúka ešte viac pohodlia. Nastaviteľný pásik so sponou v zadnej časti vesty zaručí, že vám vesta dokonale sadne a lichotivo zvýrazní vašu mužnosť. Čiernu farbu ľahko skombinujete s väčšinou spoločenských oblekov i s košeľami rôznych farebných kombinácií.

Prvotriedny materiál

Vesta Belaro je ušitá z materiálu prvotriednej kvality. Návrhári BANDI zvolili kombináciu 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu, vďaka ktorej je vesta priedušná a zároveň sa nekrčí. Budete sa v nej preto cítiť príjemne, pohodlne a budete tiež skvelo vyzerať.

Pánská vesta Bocconi – pohľad spredu
Pánská vesta Bocconi – pohľad zozadu

Cena vesty SLIM Belaro je 153,07 €, cena strihu TAILORED je 153,07 € a tento módny kúsok rozhodne obohatí váš šatník.

Nakupujte pánsku vestu Belaro z pohodlia vášho domova v e-shope Bandi Vamos. Ak si nie ste istí veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Zistite, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chystáte sa na oslavy jubilea a neviete, čo si na takú príležitosť vziať na seba? Pozrite sa, ako sa obliecť na rodinné oslavy, aby ste oslnili nielen svoju partnerku, ale tiež oslávenca a ostatných hosťov.

Mohlo by vás zaujímať