Obleky

Čierny pololesklý oblek SLIM FIT Gaetan

Na spoločenských udalostiach v ňom rozhodne oslníte

Pololesklý čierny oblek zdôrazní váš slávnostný vzhľad na spoločenských udalostiach, ako sú ples, návšteva divadla alebo koncert vážnej hudby. Módne designové prvky, napríklad špicaté klopy alebo ozdobné prešitie saka, vám navyše dodajú jedinečnosť. Zoštíhlený strih SLIM FIT je ideálnou voľbou pre mužov štíhlej a štandardnej postavy, ktorí si potrpia na moderný vzhľad. Oblek opticky vytvaruje vašu postavu a zdôrazní jej mužné rysy.

Pánsky oblek Gaetan – podčiarkne váš slavnostný vzhľad na spoločenských udalostiach

Elegantný čierny oblek s módnymi detailmi

V obleku Gaetan, ušitého z pololesklej látky dokonale oslníte na slávnostných udalostiach, na ktoré by bol smoking príliš formálnou voľbou. Rovnako ako pri smokingu má sako zapínanie na jeden gombík a vďaka tomu aj otvorenejší výstrih. Perfektne v ňom vynikne košeľa s kravatou alebo motýlikom. Váš elegantný vzhľad môžete ešte umocniť spoločenskou vestou.

Iste vás zaujmú aj módne detaily obleku. Klopy a vrecká na saku sú zdobené prešitím čiernou niťou. Na rukávoch upútajú vašu pozornosť prekladané gombíky.

Pánsky oblek Gaetan – pohľad spredu
Pánsky oblek Gaetan – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál

Oblek je ušitý z jedinečnej látky, ktorú tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek priedušný, a preto sa v ňom budete cítiť príjemne. Prímes polyesteru zase prispeje k menšej krčivosti látky. Aj po pretancovanej noci na plese budete stále vyzerať upravene.

Pánsky oblek Gaetan – outfit na ples
Pánsky oblek Gaetan – spoločenský outfit

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Gaetan je 395,42 € ide o štýlový kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 395,42 €
Nová výpredajová cena: 251,54 €
Ušetríte: 143,88 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky predávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek zo značkových predajní BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám rád pomôže vybrať správne oblečenie na každú príležitosť tak, aby ste vždy urobili dokonalý dojem. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že typ goliera na košeli môže ovplyvniť váš celkový vzhľad? Ak chcete mať istotu, že budete vyzerať skvelo, prečítajte si, ako si vybrať pánsku košeľu so správnym golierom.

Mohlo by vás zaujímať