Obleky

Elegantný modrý kombinovateľný oblek TAILORED FIT Edenio

Premení vás na profesionála v práci a elegána na spoločenskej udalosti

Potrebujete nadčasový oblek, ktorý využijete na väčšinu príležitostí? Potom vo vašom šatníku určite oceníte tmavomodrý oblek Edenio. Jedná sa o perfektnú voľbu do práce, nech sa už chystáte na pracovnú poradu alebo na obchodné rokovanie. Vďaka tmavej farbe ho využijete na denné, ale aj večerné spoločenské udalosti. Napríklad na svadbu, ples alebo návštevu divadla. Mierne zoštíhlený strih TAILORED ocenia muži štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe.

V obleku Edenio zapôsobíte skvelým dojmom v práci aj na spoločenských udalostiach

Kombinovateľný oblek vám dokonale sadne

Tento oblek je kombinovateľný. To znamená, že si vyberiete zvlášť veľkosť saka aj nohavíc tak, aby vám sedel ako šitý na mieru. V dokonale padnúcom obleku potom môžete vyraziť do kancelárie alebo si ho obliecť na svadbu či na ples. Štýlové prvky, ako sú napríklad zúžené klopy, ešte umocnia váš elegantný vzhľad.

Pánsky oblek Edenio – pohľad spredu
Pánsky oblek Edenio – pohľad zozadu
Pánsky oblek Edenio – pohľad zozadu

Pre váš upravený vzhľad aj pohodlie

Pánsky oblek je ušitý z jedinečnej  kombinácie materiálov, ktorú tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny sa v obleku budete cítiť príjemne v každej situácii. Prímes polyesteru zase prispieva k menšej krčivosti látky a vy sa tak nemusíte báť o váš upravený vzhľad. Aj po celodennom sedení v kancelárii alebo pretancovanej noci na plese budete vyzerať skvele.

Pánsky oblek Edenio – detail podšívky
Príklad outfitu do kancelárie alebo na pracovné stretnutie
Príklad outfitu do kancelárie alebo na pracovné stretnutie

Cena pánskeho saka je 213,94 €, cena pánskych nohavíc je 104,56 € a jedná sa o prémiovú kolekciu. Ak si navyše kúpite celý oblek, teda sako aj nohavice, dostanete ZDARMA exkluzívny obal na oblek. Ten oceníte pri cestovaní aj pri uchovávaní obleku v skrini, aby vám vydržal čo najdlhšie ako nový.

Príďte si elegantný oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. S výberom ideálneho oblečenia na každú príležitosť vám pri šálke lahodnej kávy ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Môžete si byť istí, že budete oblečení bezchybne. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Chystáte sa do spoločnosti a lámete si hlavu nad tým, ako správne uviazať kravatu? Potom vám odporúčame pozrieť sa na profesionálne videá viazania kravát, podľa ktorých to zvládne skutočne každý.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.