Obleky

Elegantný tmavosivý pánsky oblek SLIM FIT Fabioni

Jedinečný oblek na obchodné rokovania aj do spoločnosti

S tmavosivým oblekom Fabioni urobíte dojem v práci, na svadbe aj na oslavách. Vďaka látke, ktorá kombinuje nite svetlejších a tmavších odtieňov, bude tento oblek skvelým spoločníkom aj na večerných akciách. Na výnimočnosti vám pridá tiež jemné prešitie sivou niťou. Trendový strih SLIM FIT ocenia predovšetkým muži štíhlej a štandardnej postavy.

Sivý oblek Fabioni je skvelou voľbou do práce aj na ples
Sivý oblek Fabioni je skvelou voľbou do práce aj na ples

Vycibrené detaily pre váš jedinečný vzhľad

Sivočierny odtieň obleku Fabioni dotvára jemne žíhanú štruktúru látky. V kombinácii so štýlovými tmavosivými gombíkmi dá oblek vyniknúť vášmu osobitému vzhľadu. Vďaka svojmu unikátnemu farebnému tónu je ideálny do kancelárie, rovnako ako na spoločenské udalosti. Módna návrhárka Olga Jeřábková oblek doplnila o šikmé vrecká, ktoré zoštíhlia vašu postavu.

Pánsky oblek Fabioni – pohľad spredu
Pánsky oblek Fabioni – pohľad spredu
Pánsky oblek Fabioni – pohľad zozadu
Pánsky oblek Fabioni – pohľad zozadu

Kvalitný materiál pre pohodlné nosenie

Na výrobu obleku zvolili návrhári moderný zmesový materiál. Vďaka dômyselnej kombinácii funkčných vlákien sa tak nemusíte báť, že sa oblek pri prvom posadení pokrčí. Prímes vlny dodáva obleku priedušnosť, takže sa v ňom budete cítiť príjemne aj počas teplých dní.

Príklad outfitu na ples
Príklad outfitu na ples
Príklad outfitu do práce
Príklad outfitu do práce

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Fabioni je 389,36 € a stane sa jedinečným kúskom vášho šatníka, ktorý vynosíte v práci, na spoločenských akciách aj vo voľnom čase.

Pôvodná cena: 389,36 €
Nová výpredajová cena: 253,25 €
Ušetríte: 136,11 €
Akcia platí len do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob!
Pánsky oblek Fabioni skvele doplníte aj čiernym svetrom
Pánsky oblek Fabioni skvele doplníte aj čiernym svetrom

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne pomôže s výberom ideálneho oblečenia na každú príležitosť. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek na e-shope www.BandiVamos.cz a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Viete, akú obuv si vziať k obleku? Prečítajte si jednoduché pravidlá na výber obuvi k obleku, vďaka ktorým už nikdy neurobíte chybu a budete oblečení správne.

Mohlo by vás zaujímať