Obleky

Károvaný oblek TAILORED FIT Bovies

Dokonalá voľba nielen do práce

Hľadáte výnimočný oblek, ktorý oživí váš pracovný šatník? Potom je pre vás ideálnou voľbou tento károvaný oblek z prémiovej kolekcie, ktorý pre vás navrhla módna návrhárka Karina Kotalová. Skvelo ho vynosíte v kancelárii aj na pracovnom obede. Originálny vzor využijete navyše aj vo svojom voľnom čase pri posedení s priateľmi alebo na rodinnej oslave.

Károvaný oblek Bovies vám pridá na osobitosti v kancelárii aj na pracovnej schôdzke

Pohodlný strih

Pánsky oblek je ušitý v mierne vyštíhleném strihu TAILORED FIT. Ten najlepšie padne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe. Preto sa budete v obleku cítiť vždy skvelo.

Oblek Bovies – pohľad spredu
Oblek Bovies – pohľad zozadu

Módna farba a jedinečný materiál

Kombinácia tmavomodrej farby a decentného károvaného vzoru pridajú vášmu outfitu osobitosť. Ďalšie detaily, ako sú zúžené klopy, ocenia predovšetkým muži, ktorí sa radi obliekajú v štýle najnovších módnych trendov.

Oblek je ušitý zo 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny sa budete v obleku cítiť príjemne za každého počasia. Látka je totiž veľmi priedušná a hrejivá. Prímes polyesteru zaisťuje, že sa vám oblek nebude príliš krčiť. Budete preto pôsobiť upraveným dojmom po celý deň.

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Bovies je 470,62 € a ide o elegantný kúsok nielen do práce.

Pôvodná cena: 470,62 €
Nová výpredajová cena: 237,68 €
Ušetríte: 232,94 €
Akcia platí len do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob!

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Detail chlopne
Detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k obleku sa zásadne nosí iba spoločenská šnurovacia obuv? Pozrite sa na ponuku spoločenskej obuvi BANDI.

Doplňte váš outfit jednoradovou vestou Tamazi z rovnakej látky ako oblek a dotiahnite váš vzhľad k dokonalosti.

Mohlo by vás zaujímať