Obleky

Károvaný oblek TAILORED FIT Bovies

Dokonalá voľba nielen do práce

Hľadáte výnimočný oblek, ktorý oživí váš pracovný šatník? Potom je pre vás ideálnou voľbou tento károvaný oblek z prémiovej kolekcie, ktorý pre vás navrhla módna návrhárka Karina Kotalová. Skvelo ho vynosíte v kancelárii aj na pracovnom obede. Originálny vzor využijete navyše aj vo svojom voľnom čase pri posedení s priateľmi alebo na rodinnej oslave.

Károvaný oblek Bovies vám pridá na osobitosti v kancelárii aj na pracovnej schôdzke
Károvaný oblek Bovies vám pridá na osobitosti v kancelárii aj na pracovnej schôdzke

Pohodlný strih

Pánsky oblek je ušitý v mierne vyštíhleném strihu TAILORED FIT. Ten najlepšie padne mužom štandardnej postavy, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť v pohybe. Preto sa budete v obleku cítiť vždy skvelo.

Oblek Bovies – pohľad spredu
Oblek Bovies – pohľad spredu
Oblek Bovies – pohľad zozadu
Oblek Bovies – pohľad zozadu

Módna farba a jedinečný materiál

Kombinácia tmavomodrej farby a decentného károvaného vzoru pridajú vášmu outfitu osobitosť. Ďalšie detaily, ako sú zúžené klopy, ocenia predovšetkým muži, ktorí sa radi obliekajú v štýle najnovších módnych trendov.

Oblek je ušitý zo 70 % vlny a 30 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny sa budete v obleku cítiť príjemne za každého počasia. Látka je totiž veľmi priedušná a hrejivá. Prímes polyesteru zaisťuje, že sa vám oblek nebude príliš krčiť. Budete preto pôsobiť upraveným dojmom po celý deň.

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Bovies je 427,84 € a ide o elegantný kúsok nielen do práce.

Pôvodná cena obleku: 427,84 €
Nová výpredajová cena: 215,90 €
Ušetríte: 211,94 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Detail chlopne
Detail chlopne
Detail podšívky
Detail podšívky

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k obleku sa zásadne nosí iba spoločenská šnurovacia obuv? Pozrite sa na ponuku spoločenskej obuvi BANDI.

Doplňte váš outfit jednoradovou vestou Tamazi z rovnakej látky ako oblek a dotiahnite váš vzhľad k dokonalosti.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.