Obleky

Kombinovateľný vlnený pánsky oblek TAILORED FIT Luca

Oblek do zamestnania i na spoločenské udalosti, ktorý vám dokonale sadne

Zháňate elegantný oblek, ktorý vám sadne ako na mieru? Potom by ste si mali vyskúšať pánsky oblek Luca. Ide o kombinovateľný oblek, u ktorého si môžete zvlášť vybrať veľkosť saka a nohavíc. Budete tak mať istotu, že vám oblek perfektne sadne. Hodí sa do zamestnania i na spoločenské udalosti, ako sú ples, oslava jubilea alebo svadba. Pri každej príležitosti v ňom urobíte skvelý dojem.

Oblek je ušitý v strihu TAILORED FIT, to znamená, že je mierne zoštíhlený. To ocenia muži so štandardnou postavou, alebo muži, ktorý majú väčší objem cez hrudník, stehná alebo v páse. Uvoľnený strih vám zaistí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň však pomáha tvarovať a zoštíhľovať vašu postavu.
Pánsky oblek Luca – ideálna voľba do práce aj spoločnosti
Pánsky oblek Luca je ušitý z kvalitnej matnej látky antracitovej farby. Dômyselná voľba látky a farby vám umožní využiť tento model na množstvo rôznych príležitostí.

Oblek je kombinovateľný. To znamená, že sako i nohavice môžete zakúpiť zvlášť. Môžete si tak prispôsobiť veľkosť saka a nohavíc presne podľa svojich požiadaviek. To ocenia predovšetkým muži, ktorí majú problém nájsť sadnúci oblek v jednej veľkosti. Na zadnej strane saka sú dva rázporky pre váš uvoľnenejší vzhľad. Oblek vám dokonale sadne a vy budete vyzerať skvelo, nech už pôjdete kamkoľvek.

Napriek tomu, že sú nohavice jemne zoštíhlené, dbali návrhári od BANDI na to, aby ste sa v nich cítili príjemne a pohodlne. Sú teda voľnejšie v oblasti sedu a stehien, takže vás nikde nebudú sťahovať ani obmedzovať v pohybe.
Pánsky oblek Luca – pohľad spredu
Pánsky oblek Luca – pohľad zozadu

Materiál obleku Luca

Tento oblek z prémiovej kolekcie je vďaka prírodnému materiálu ľahký a priedušný. To oceníte predovšetkým v teplých dňoch, keď sa v ňom nebudete toľko potiť a budete sa cítiť pohodlne i pri celodennom nosení.
Pánsky oblek Luca – detail obleku
Pánsky oblek Luca – detail podšívky
Cena pánskeho saka BANDI, model TAILORED FIT Luca je 213,94 €, cena vesty je 104,56 €, a cena nohavíc je 104,56 €  a ide o novinku z prémiovej kolekcie.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonale.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rady a tipy

Vedeli ste, že k pánskemu obleku nie je vhodné zvoliť si inú obuv než šnurovaciu? Prezrite si aktuálne modely pánskej spoločenskej obuvi značky BANDI.

Potrebujete k obleku aj spoločenskú košeľu? Vyberajte si z kvalitných značkových košieľ BANDI v e-shope www.BandiVamos.sk. Aby ste si vybrali správne a neurobili pri výbere chybu, prečítajte si ďalšie rady a triky v článku Ako si správne vybrať košeľu a kravatu tak, aby ste vyzerali skvelo.

Mohlo by vás zaujímať