Obleky

Modrý trojdielny oblek SLIM FIT Tameo

Ideálna voľba do práce aj na svadbu

V modrom obleku budete v každej situácii vyzerať ako dokonalý elegán. Jemná, žíhaná látka obleku oživí váš vzhľad v kancelárii aj na spoločenských udalostiach, ako sú svadba alebo oslava jubilea. Súčasťou obleku je tiež vesta, ktorá vám dodá ešte viac elegancie. Zoštíhlený strih SLIM ocenia muži štíhlej a štandardnej postavy, ktorí si potrpia na moderný vzhľad.

Pánsky oblek Tameo – urobíte v ňom dojem v práci i na svadbe alebo inej spoločenskej udalosti
Pánsky oblek Tameo – urobíte v ňom dojem v práci i na svadbe alebo inej spoločenskej udalosti

Módna farba a design

Originálnu žíhanú látku, ktorá kombinuje tmavšie nitky so svetlejšími, dopĺňajú aj ďalšie módne prvky. Na prvý pohľad vás zaujmú napríklad moderné zúžené klopy, zošikmené vrecká alebo zapínanie saka na jeden gombík. Vesta s klopami pozdvihne váš elegantný vzhľad na ešte vyššiu úroveň.

Pánsky oblek Tameo – pohľad spredu
Pánsky oblek Tameo – pohľad spredu
Pánsky oblek Tameo – pohľad zozadu
Pánsky oblek Tameo – pohľad zozadu

Kvalitný a zároveň ľahký materiál

Módna návrhárka Karina Kotalová pri voľbe látky dbala na to, aby ste sa v obleku cítili pohodlne v každej situácii a v každom počasí. Preto zvolila jedinečnú kombináciu, ktorá obsahuje 52 % vlny, 44,5 % polyesteru a 3,5 % elastanu. Vďaka vysokému podielu vlny je oblek priedušný, polyester prispieva k menšej krčivosti a vďaka elastanu sa oblek dokonale prispôsobí vašej postave. Podšívku obleku tvorí exkluzívne meďnaté vlákno, ktoré na dotyk pripomína hodváb.

Pánsky oblek Tameo – detail podšívky
Pánsky oblek Tameo – detail podšívky
Pánsky oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantný vzhľad
Pánsky oblek Tameo – vesta podtrhne váš elegantný vzhľad

Cena elegantného trojdielneho obleku Tameo je 470,62 € a ide o módny kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 470,62 €
Nová výpredajová cena: 373,40 €
Ušetríte: 97,22 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde sa vám budú venovať odborní poradcovia. Tí vám radi pomôžu s výberom oblečenia tak, aby ste pri každej príležitosti boli oblečení správne a aby ste vždy urobili perfektný dojem. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nezaobstaráte.

Tip pre vás

Idete na svadbu? Nezabudnite, že by ste sa mali farebne zladiť s nevestou. Prečítajte si, aké zvoliť doplnky, aby ste vyzerali ako dokonalý pár.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.