Obleky

Pánsky modrý oblek SLIM FIT Titone

Štýlový oblek do práce, na svadbu i na voľný čas

V originálnom modrom obleku urobíte perfektný dojem v práci i na spoločenských udalostiach. Skvelo ho využijete napríklad na svadbe ako ženích či svadobný hosť. Vďaka jedinečnej žíhanej látke ho navyše môžete nosiť i vo voľnom čase. S týmto pánskym oblekom budete vždy vyzerať dokonale.

Ak ste mužom štíhlej alebo štandardnej postavy, tak vám pánsky oblek Titone sadne ako ušitý na mieru. Moderný vyštíhlený strih SLIM vytvaruje vašu postavu a dá vyniknúť vašim mužným rysom.

Pánsky oblek Titone – ideálna voľba do práce aj na spoločenské udalosti
Pánsky oblek Titone – ideálna voľba do práce aj na spoločenské udalosti

Popis obleku

Pánsky oblek Titone je šitý z exkluzívnej matnej látkymodrej farby s originálnou textúrou. Preto je ideálny do práce i na spoločenské udalosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny. Skvelo v ňom zapôsobíte aj vo voľnom čase. Skombinujte napríklad oblekové sako, pánske tričko a bavlnené nohavice. Budete vyzerať štýlovo a urobíte dojem.

Sako zdobia klasické elegantné prvky, ako sú široké klopy a rovné vrecká s pätkou. Luxusná podšívka petrolejovej farby je ušitá z meďnatého vlákna, ktoré na dotyk pôsobí ako hodváb. Perfektne odvádza vlhkosť, takže sa v saku vždy budete cítiť príjemne a pohodlne.

Pánsky oblek Titone – pohľad spredu
Pánsky oblek Titone – pohľad spredu
Pánsky oblek Titone – pohľad zozadu
Pánsky oblek Titone – pohľad zozadu

Materiál obleku

Látka pánskeho obleku je zložená z 58% vlny. Vďaka tomu je oblek veľmi prievzdušný. Prímes polyesteru vám zaručí, že sa nebude krčiť, takže budete vždy vyzerať dokonalo upravene.

Pánsky oblek Titone – detail podšívky
Pánsky oblek Titone – detail podšívky
Pánsky oblek Titone – detail
Pánsky oblek Titone – detail

Cena pánskeho obleku Titone je 339,93 € a ide o jedinečný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 339,93 €
Nová výpredajová cena: 234,93 €
Ušetríte: 105 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Kde si môžete oblek kúpiť?

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom, aby ste odchádzali spokojní a vyzerali skvelo. Zistite, ktorú predajňu Pánske obleky BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Rada pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť hnedú i čiernu obuv a ľahko tak obmieňať svoj vzhľad? Prezrite si koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá sa k obleku skvelo hodí.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:
term_id,$excludetags)) { unset($mytags[$i]); } $i++; } } if ($product_taxonomy || $mytags) { */?>

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.