Obleky

Pohodlný modrý kombinovateľný oblek COMFORT FIT Edenio

Pre váš dokonalý vzhľad v práci aj v spoločnosti

V tmavomodrom obleku budete pôsobiť skvelým dojmom v kancelárii, na obchodnom stretnutí aj na pracovnej porade. Rovnako ho oceníte aj na spoločenskej udalosti, ako je svadba, návšteva divadla alebo ples. Rovný strih COMFORT je ideálnou voľbou pre mužov s väčším objemom v ramenách, stehnách alebo na bruchu. Dopraje vám dostatok voľnosti v pohybe.

V obleku Edenio a modrej kravate sa môžete vybrať do práce, na svadbu aj na ples

Kombinovateľný oblek vám bude sedieť ako šitý na mieru

Vďaka tomu, že si vyberiete zvlášť veľkosť saka aj nohavíc, budete mať istotu, že vám oblek dokonale sadne. Nadčasová modrá farba, s ktorou perfektne ladia aj originálne žíhané gombíky, oživí váš vzhľad. A to, nech sa už v obleku chystáte do práce alebo na spoločenskú udalosť.

Pánsky oblek Edenio – pohľad spredu
Pánsky oblek Edenio – pohľad zozadu

Jedinečná kombinácia materiálov pre vaše pohodlie

Pánsky oblek je ušitý z jedinečnej  kombinácie materiálov, ktorú tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny sa v obleku budete cítiť príjemne v každej situácii. Prímes polyesteru zase prispieva k menšej krčivosti látky a vy sa tak nemusíte báť o váš upravený vzhľad. Aj po celodennom sedení v kancelárii alebo pretancovanej noci na plese budete vyzerať skvele.

Pánsky oblek Edenio – detail podšívky
Príklad outfitu do práce aj do spoločnosti

Cena pánskeho saka je 235,33 €, cena pánskych nohavíc je 115,02 € a jedná sa o prémiovú kolekciu. Ak si navyše kúpite celý oblek, teda sako aj nohavice, dostanete ZDARMA exkluzívny obal na oblek. Ten oceníte pri cestovaní, aby sa vám oblek nepoškodil. Využijete ho aj pri uchovávaní obleku v šatníku, pretože oblek bude spoľahlivo chránený pred škodcami.

Príďte si  oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI , kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne pomôže s výberom oblečenia na všetky pracovné, spoločenské aj voľnočasové príležitosti. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku sa perfektne hodí hnedá aj čierna obuv? V hnedých topánkach budete vyzerať ako profesionál v práci. Čierna obuv je zase jedinou správnou voľbou na večerné spoločenské udalosti. Pozrite si širokú ponuku elegantnej obuvi.

Mohlo by vás zaujímať