Obleky

Pololesklý modrý oblek SLIM FIT Alzati

Dokonale v ňom vyniknete na spoločenských udalostiach

Oblečte si slávnostný oblek Alzati, v ktorom urobíte perfektný dojem. Vďaka exkluzívnej pololesklej látke modrej farby sa skvelo hodí na spoločenské udalosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny. Zaujmete v ňom napríklad na svadbe, oslave jubilea alebo na slávnostnom obede. Moderný strih SLIM FIT odporúčame mužom štíhlej postavy.

Pánsky oblek SLIM FIT Alzati – ideálny na spoločenské udalosti
Pánsky oblek SLIM FIT Alzati – ideálny na spoločenské udalosti

Zaujmú vás jedinečné strihové prvky

Módny tmavomodrý lem na vreckách a golieri saka vám dodá originalitu. Elegantné zúžené klopy a štýlové gombíky zdôraznia váš moderný vzhľad. Váš spoločenský outfit môžete navyše doplniť ozdobným pinom do klopy saka, ktorý získate k obleku úplne ZADARMO.

Praktický a príjemný materiál

Materiál obsahuje 80 % polyesteru, 18 % viskózy a 2 % elastanu. Toto dômyselné zloženie látky prispieva k menšej krčivosti obleku. Zaistí vám pohodlie a príjemný pocit z nosenia.

Pánsky oblek Alzati – pohľad spredu
Pánsky oblek Alzati – pohľad spredu
Pánsky oblek Alzati – pohľad zozadu
Pánsky oblek Alzati – pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku SLIM FIT Alzati je 276,18 € a ide o módný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 276,18 €
Nová výpredajová cena: 178,96 €
Ušetríte: 97,22 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Pánsky oblek Alzati – ideálny outfit pre svadobného hosťa
Pánsky oblek Alzati – ideálny outfit pre svadobného hosťa
Pánsky oblek Alzati – detail klopy
Pánsky oblek Alzati – detail klopy

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať pre vás správne oblečenie na každú príležitosť tak, aby ste vždy urobili perfektný dojem. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že k modrému obleku môžete nosiť hnedú aj čiernu obuv, a ľahko tak obmeniť svoj vzhľad? Prezrite si koženú, ručne šitú obuv BANDI, ktorá sa k obleku skvelo hodí.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.