Obleky

Správny oblek pre študentov na skúšky so zľavou 240 €

Pre študentov, ktorých tento rok čakajú skúšky, pripravila značka BANDI výnimočnú zľavu na model pánskeho obleku z kolekcie New Season 2023. Ide o model obleku, ktorý vďaka svojim parametrom pomôže študentom v hladkom priebehu skúšok. Pamätajte si, že vždy platí: „Nielen vedieť, ale aj vhodne sa obliecť!“.

Neváhajte a nakloňte si skúšajúcich na svoju stranu. Stačí sa adekvátne obliecť. Ako na to?

Vyberte si ten správny oblek a ušetrite 240 €

Aby ste pred skúšajúcich mohli predstúpiť ako sebavedomý a pripravený študent, vybrali sme pre vás tmavosivý pánsky oblek BANDI, Henrite, Slim Fit. Vlastnosti tohto obleku sú priam predurčené študentom na skúšky. Veľmi pohodlný a elegantný oblek si iba teraz môžete zakúpiť s výnimočnou a výraznou zľavou 240 €.

Pánsky oblek BANDI, Henrite, Slim Fit

Úžasná cena, úžasný oblek pre študenta

Veľmi priaznivá cena nie je všetko, čo model obleku BANDI Henrite ponúka. Určite vás poteší informácia, že ho po skúškach vynosíte aj na ďalšie spoločenské či pracovné príležitosti. Napríklad na ples, na svadbu, ďalšie štúdium alebo do práce.

Mladí muži s vyššími nárokmi určite ocenia aj veľmi precízne spracovaný strih obleku, v ktorom sa pri skúškach budú cítiť pohodlne a sebaisto.

A to nie je všetko. Ďalšou nespornou výhodou pánskeho obleku BANDI Henrite je možnosť zvoliť si akúkoľvek farbu spoločenskej obuvi a opasku, ktorou je štandardná čierna alebo tak obľúbená hnedá (koňaková) farba.

Cena pánskeho obleku BANDI Henrite je 521,17 €.

Pôvodná cena: 521,17 €
Nová akčná cena: 281,17 €
Ušetríte: 240,00 €
AKCIA PLATÍ LEN DO 30. JÚNA 2023 ALEBO DO VYPREDANIA ZÁSOB

Na košeli k skúškam veľmi záleží

Farba košele hrá pri výbere oblečenia na skúšky veľmi významnú úlohu. Dozaista budete radi, keď skúška prebehne hladko, skúšajúci vám budú priaznivo naklonení a v prípade núdze vás podržia alebo prižmúria oko. V tomto vám pomôže výlučne biela košeľa.

Biela farba košele je znamením čistoty a poriadku. Muži v tejto košeli pôsobia na okolie veľmi zodpovedne. Skúšajúci potom podvedome vnímajú zodpovedného študenta ako pripraveného a nabitého vedomosťami. A to aj v prípade, ak by to tak úplne nebolo..

Odporúčame ku skúškam bielu bavlnenú košeľu BANDI Samson Bianco. Výhodou modelu košele Samson je skutočnosť, že je vyrobená v troch strihoch. Slim, Regular a taktiež Formal. Je teda vhodná pre akýkoľvek typ mužskej postavy.

Pánska košeľa BANDI Samson Bianco

Značkové predajne BANDI

Príďte si pánsky oblek vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať si nielen vhodný oblek a košeľu, ale aj doplnky, ktoré podčiarknu váš celkový outfit.

V prípade, že bude potrebné oblek upraviť na vašu mieru, je vám v predajni k dispozícii odborná krajčírka..

Predajňa Pánske obleky BANDI, kontakt

Mohlo by vás zaujímať