Obleky

Štýlový modrý oblek TAILORED FIT Arpenti

Pre váš jedinečný vzhľad v práci aj na spoločenských udalostiach

Žíhaný oblek Arpenti vám pridá na osobitosti v kancelárii, na porade aj pri obchodnom jednaní. Rovnako dobre v ňom vyniknete na svadbe, plese alebo na oslave jubilea. Mierne zoštíhlený strih TAILORED FIT dokonale padne mužom štandardnej postavy.

V jedinečnom obleku Arpenti zaujmete na spoločenských udalostiach aj v práci

Moderný dizajn

Pánsky oblek Arpenti bol navrhnutý v štýle najnovších módnych trendov. Exkluzívna tmavomodrá látka s jemnou textúrou pridá vášmu vzhľadu na jedinečnosti. Oblek zdobený prešitím na klopách, rukávoch aj na vreckách, zdôrazní váš elegantný vzhľad. Vašej pozornosti iste neuniknú ani originálne gombíky.

Pánsky oblek Arpenti – detail látky a gombíkov

Strihové prvky a špeciálna podšívka

Sako so zapínaním na jeden gombík je doplnené zošikmenými vreckami. Tie napomáhajú opticky zoštíhliť vašu postavu. Bordó podšívka je ušitá z takzvaného Cupra. Jedná sa o vysoko priedušnú látku z meďnatého vlákna, ktorá perfektne odvádza vlhkosť. To vám zaistí pohodlie po celú dobu nosenia.

Pánsky oblek Arpenti – detail podšívky z priedušného materiálu

Materiál s vysokým podielom vlny

Oblek je ušitý z exkluzívneho materiálu zloženého z 52 % vlny, 45 % polyesteru a 3 % elastanu. Vďaka vysokému podielu vlny dobre odvádza vlhkosť. To znamená, že sa v ňom budete cítiť príjemne a pohodlne aj v horúcich dňoch.

Pánsky oblek Arpenti – pohľad spredu
Pánsky oblek Arpenti – pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku Arpenti je 410,76 € a vynosíte ho do práce aj do spoločnosti.

Pôvodná cena: 410,76 €
Nová výpredajová cena: 207,77 €
Ušetríte: 202,99 €
Akcia platí len do 31. 10. 2022, alebo do vypredania zásob!

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI. V každej predajni vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia tak, aby ste boli oblečení vždy správne a urobili ste skvelý dojem. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Pánsky oblek Arpenti – váš pracovný vzhľad podtrhnete štýlovou vestou
Pánsky oblek Arpenti – s košeľou na rozhalenku
Pánsky oblek Arpenti – slávnostný outfit

Tip pre vás

Viete, že do zamestnania je vhodný len matný oblek? Prečítajte si, akých zásad by ste sa mali pri výbere pracovného obleku pridržiavať, aby ste si získali rešpekt a boli úspešní.

Mohlo by vás zaujímať