Obleky

Tmavomodrý kombinovateľný oblek SLIM FIT Edenio

Elegancia do práce, na svadbu aj na ples

V tmavomodrom obleku budete vždy pôsobiť perfektným dojmom. V práci zdôrazní váš profesionálny vzhľad a využijete ho tiež na spoločenské udalosti, ako je svadba alebo ples. Oblek je navyše kombinovateľný. Aké to má pre vás výhody? Skombinujete si zvlášť veľkosť saka aj nohavíc, takže máte istotu, že oblek vám bude dokonale sedieť. Zoštíhlený strih SLIM bol navrhnutý v štýle najnovších módnych trendov a skvele sadne mužom štíhlej aj štandardnej postavy. Môžete si byť istí, že zvýrazní vaše mužné rysy.

Kombinácia obleku a kravaty s diagonálnymi pruhmi je ideálnou voľbou do práce
Kombinácia obleku a kravaty s diagonálnymi pruhmi je ideálnou voľbou do práce

Nadčasová farba aj strihové prvky

Tmavomodrý oblek využijete pri pracovných aj slávnostných príležitostiach. Navyše ho jednoducho skombinujete nielen s čiernou, ale aj s hnedou obuvou, ktorá je ideálnou voľbou do zamestnania. Čiernu obuv zase využijete na večerné spoločenské udalosti. Eleganciu vám pridajú aj moderné zúžené klopy a šikmé vrecká na saku.

Pánsky oblek Edenio – pohľad spredu
Pánsky oblek Edenio – pohľad spredu
Pánsky oblek Edenio – pohľad zozadu
Pánsky oblek Edenio – pohľad zozadu

Doprajte si pohodlie

Starostlivo zloženú kombináciu materiálov tvorí 50 % vlny a 50 % polyesteru. Vďaka vysokému podielu vlny sa v obleku budete cítiť príjemne v každom počasí. Prímes polyesteru zase prispieva k menšej krčivosti látky a vy sa tak nemusíte báť o váš upravený vzhľad. Aj pri celodennom sedení v kancelárii budete vyzerať skvele.

Pánsky oblek Edenio – detail podšívky
Pánsky oblek Edenio – detail podšívky
Príklad outfitu do kancelárie alebo na pracovné stretnutie
Príklad outfitu do kancelárie alebo na pracovné stretnutie

Cena pánskeho saka je 213,94 €, pánske nohavice kúpite za 104,56 € a jedná sa o perfektnú voľbu do zamestnania aj na spoločenské udalosti. Ak si navyše kúpite celý oblek, teda sako aj nohavice, dostanete ZDARMA obal na oblek. Ten oceníte pri cestovaní aj pri uchovávaní obleku v skrini, aby vám vydržal čo najdlhšie ako nový.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov ochotne pomôže s výberom celého outfitu podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte.  Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

K obleku neodmysliteľne  patria aj košele. Vedeli ste, že správnym výberom farby košele môžete ovplyvniť vaše okolie vo váš prospech? Prečítajte si, v čom spočíva tajomstvo bielej košele.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.