Obleky

Tmavomodrý oblek TAILORED FIT Vazquez

Vrchol dokonalej elegancie

Chystáte sa na výnimočnú spoločenskú udalosť a chcete oslniť svoje okolie? Neprehliadnite model pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT Vazquez, v ktorom budete vyzerať absolútne dokonalo. Exkluzívny oblek je navrhnutý v tmavomodrej matnej látke a doplnený chlopňou z lesklej látky, ktorá vášmu celkovému vzhľadu dodáva nádych luxusu. V obleku vyniknete na akejkoľvek slávnostnej udalosti. Či už sa chystáte na svadbu, oslavu jubilea, ples alebo inú spoločenskú udalosť, budete pôsobiť dojmom elegána a ohromíte nejednu ženu.

Oblek je ušitý v strihu TAILORED FIT, čo znamená mierne zoštíhlený. Tento model obleku odporúčame mužom so štandardnou postavou a mužom s väčším objemom cez stehná, hruď alebo v páse. Uvoľnený strih obleku vám zaistí väčšiu voľnosť pohybu. Zároveň však pomáha tvarovať a zoštíhľovať postavu.

Pánsky oblek Vazquez – slávnostný outfit do spoločnosti

Popis pánskeho obleku

Pánsky oblek Vazquez je vyrobený z temnej modrej látky v matnom prevedení. Je originálny predovšetkým vďaka lesklým chlopniam, ktoré sú navyše moderne zúžené a v štýle „peak“, čo zvyšuje úroveň obleku. Ďalším zaujímavým detailom sú zošikmené vrecká saka, ktoré zdobia lesklé lemovacie stužky. Vrecká dodávajú obleku mierne ležérny vzhľad, ktorý vám dodá eleganciu.

Oblek je navrhnutý v obľúbenom, mierne zoštíhlenom strihu. Ten vám zaistí pohodlie pri pohybe a zároveň vám sadne, ako by vám bol šitý na mieru. Odporúčame ho mužom akejkoľvek vekovej kategórie, aj tým, ktorí majú drobné nedokonalosti postavy, ako je napríklad menšie bruško.

Pánsky oblek Vazquez – pohľad spredu
Pánsky oblek Vazquez – pohľad zozadu

Materiál obleku

Pre ešte väčší komfort pri nosení obleku bolo zvolené dokonalo vyvážené zloženie materiálov v kombinácii 40 % vlna, 30 % polyester, 30 % viskóza. Vďaka tomu je oblek priedušný, ľahký a minimálne krčivý, čo je presne to, čo väčšina mužov od spoločenského obleku očakáva.

Pánsky oblek Vazquez – detail podšívky
Pánsky oblek Vazquez – detail obleku

Cena pánskeho obleku BANDI, model TAILORED FIT II Vazquez je 421,54 € a ide o dokonalú voľbu na spoločenské udalosti.

Pôvodná cena obleku: 421,54 €
Nová výpredajová cena: 232,93 €
Ušetríte: 188,61 €

Ponuka platí len do 30. 6. 2021 alebo do vypredania zásob.

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánsky obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať pre vás ten správny oblek, aby ste vyzerali naozaj dokonalo.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Pánsky oblek Vazquez – príklad outfitu s červenou košeľou
Pánsky oblek Vazquez – príklad outfitu s motýlikom
Pánsky oblek Vazquez – príklad outfitu s čiernou košeľou

Rady a tipy

Ak idete v takomto nádhernom obleku napríklad na ples alebo akúkoľvek spoločenskú udalosť v zimnom období, odporúčame vám zaobstarať si pánsky kabát. Prečo? Keď prehodíte cez oblek športovú bundu, celkový dojem úplne pokazíte. Prezrite si pestrú ponuku pánskych kabátov. Pozor, vyberte si taký kabát, ktorý svojou dĺžkou zakrýva sako. Ak ste menšej postavy, neobliekajte si kabát, ktorý je po kolená. Mohol by vás ešte opticky zmenšiť. Než vyrazíte do spoločnosti, prečítajte si článok Ako sa správne obliecť na ples a čoho sa vyvarovať.

Zahrejte sa v zimných dňoch elegantnými rukavicami pre naozajstných mužov. Kožené rukavice od BANDI z pravej ovčej kože nie sú len na okrasu. Vnútri rukavíc je jemný kožúšok, ktorý príjemne hreje a dodá vašim rukám maximálny pocit pohodlia a tepla.

Mohlo by vás zaujímať