Obleky

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI TAILORED FIT Arcadio z prémiovej kolekcie

Elegantný vlnený oblek, v ktorom urobíte dojem

Budete sa ženiť a chcete, aby mala nevesta oči len pre vás? Chystáte sa na pracovnú schôdzku a potrebujete zapôsobiť ako skúsený profesionál, ktorý sa nebojí prekážok? V obidvoch prípadoch urobíte správne, ak si oblečiete tmavomodrý pánsky oblek BANDI Arcadio. Perfektne sa tiež hodí do divadla alebo na rodinné oslavy. Reprezentuje totiž nielen najnovšie módne trendy, ale tiež nestarnúcu klasiku.

Dotovaný tmavě modrý oblek Arcadio
Dotovaný pánsky oblek BANDI Arcadio v tmavo modrom prevedení

Nadčasový materiál vás zahreje aj ochladí

Pánsky oblek Arcadio bol špeciálne navrhnutý pre náročných mužov, ktorí si potrpia na komfort vo všetkých smeroch. Z toho dôvodu vybrali návrhári BANDI pre tento oblek špeciálny materiál s vysokým podielom vlny. Práve vlnená zložka robí z obleku Arcadio štýlový a zároveň praktický model, ktorý oceníte v ktoromkoľvek ročnom období.

Je potrebné spomenúť aj luxusnú modrú podšívku saka. Vďaka prímesi meďnatého vlákna je príjemne hladká na dotyk a hodvábne lesklá. Jej ochladzujúce vlastnosti oceníte predovšetkým počas teplého leta.

Pohodlný strih zdôrazní vašu postavu

Pánsky oblek Arcadio je ušitý vo voľnejšom strihu TAILORED FIT. Skvelo sadne mužom so štíhlou a štandardnou postavou. Poskytuje navyše aj dostatok priestoru pre pánov so širšími ramenami alebo väčším obvodom v páse. Ak potrebujete skryť drobné telesné nedostatky, je pre vás tento strih ako stvorený.

Zaujímavým strihovým prvkom je prehĺbený výstrih obleku, ktorý vizuálne predlžuje postavu. Ak ste nižšieho vzrastu, opticky vám pridá pár centimetrov.

Tmavomodrý pánsky oblek v outfite pre manažéra pohľad spredu
Pánsky oblek BANDI Arcadio – pohľad spredu
Tmavomodrý pánsky oblek v outfite pre manažéra pohľad zozadu
Tmavomodrý pánsky oblek v outfite pre manažéra pohľad zozadu

Cena pánskeho obleku BANDI Arcadio z prémiovej kolekcie je 548,41 € a vynosíte ho do práce aj spoločnosti.

Pôvodná cena: 548,41 €
Nová výpredajová cena: 274,20 €
Ušetríte: 274,21 €
Akcia platí len do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Profesionálny tím odborných poradcov vám ochotne pomôže vybrať outfit, ktorý vám presne sadne a v ktorom vždy urobíte perfektný dojem.

Rada pre vás

Vraví sa, že kvalitný pánsky oblek spraví z každého muža elegána. Je však dôležité vedieť, ako toto oblečenie správne nosiť. Naučte sa niekoľko jednoduchých pravidiel, ako nosiť pánsky oblek, aby ste vyzerali skvelo. Predídete tak množstvu módnych prehreškov.

Mohlo by vás zaujímať